Προς το περιεχόμενο

Εκτροπή τηλεφώνου


Lefteriss2001ss

Προτεινόμενες αναρτήσεις

οχι απο τον χειριστη. ο χειρισμος πρεπει να γινεται απο συσκευη σε γραμμη που πας να κανεις εκτροπη. αν ηταν ετσι θα εκανε  η μιση ελλαδα πλακα στην αλλη μιση με τις εκτροπες. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Το καταλαβαίνω αυτό. Έλεγα μήπως υπήρχε  online τρόπος αφού γίνει ταυτοποίηση ότι είμαι κάτοχος της γραμμής να ακυρώνω ή να αλλάζω την εκτροπή της γραμμής μου (χωρίς να χρειάζεται να πάω στο χώρο που βρίσκεται το σταθερό). Ή με κάποιο άλλο τρόπο τέλος πάντων.

Επεξ/σία από ianstam8
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

43 λεπτά πριν, xsterg είπε

οχι απο τον χειριστη. ο χειρισμος πρεπει να γινεται απο συσκευη σε γραμμη που πας να κανεις εκτροπη. αν ηταν ετσι θα εκανε  η μιση ελλαδα πλακα στην αλλη μιση με τις εκτροπες. 

Δηλαδή αν μου κάνει ένας άσχετος εκτροπή στο κινητό, κατά λάθος ή με δόλο, δε μπορώ να την ακυρώσω;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

31 λεπτά πριν, ianstam8 είπε

Το καταλαβαίνω αυτό. Έλεγα μήπως υπήρχε  online τρόπος αφού γίνει ταυτοποίηση ότι είμαι κάτοχος της γραμμής να ακυρώνω ή να αλλάζω την εκτροπή της γραμμής μου (χωρίς να χρειάζεται να πάω στο χώρο που βρίσκεται το σταθερό). Ή με κάποιο άλλο τρόπο τέλος πάντων.

καλήμερα
αυτό που ζητάς θα μπορούσε να γίνει ανάλογα με τον πάροχο σου
η cosmote που ξέρω, έχει ένα πακέτο που λέγετε smart office από εκεί μέσω του site της μπορείς να βάλεις και να βγάλεις τις εκτροπές σου όποτε θέλει είτε είσαι στο χώρο είτε όχι.
για τους υπόλοιπους παρόχους δεν γνωρίζω αν υπάρχει αυτή η δυνατότητα αλλά φαντάζομαι μπορείς να ρωτήσεις αν είσαι σε κάποιον άλλο πάροχο

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
41 λεπτά πριν, anarionasp είπε

καλήμερα
αυτό που ζητάς θα μπορούσε να γίνει ανάλογα με τον πάροχο σου
η cosmote που ξέρω, έχει ένα πακέτο που λέγετε smart office από εκεί μέσω του site της μπορείς να βάλεις και να βγάλεις τις εκτροπές σου όποτε θέλει είτε είσαι στο χώρο είτε όχι.
για τους υπόλοιπους παρόχους δεν γνωρίζω αν υπάρχει αυτή η δυνατότητα αλλά φαντάζομαι μπορείς να ρωτήσεις αν είσαι σε κάποιον άλλο πάροχο

Σε ευχαριστώ! Κάνει αυτό ακριβώς που θέλω (cosmote είμαι)! Δωρεάν μάλιστα υπηρεσία για τα business πακέτα γράφει. Αν έδινε τη δυνατότητα και για τα οικιακά προγράμματα θα ήταν ακόμα καλύτερα

Επεξ/σία από ianstam8
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

10 ώρες πριν, Miracle Worker είπε

Δηλαδή αν μου κάνει ένας άσχετος εκτροπή στο κινητό, κατά λάθος ή με δόλο, δε μπορώ να την ακυρώσω;

Για να σου κάνει κάποιος εκτροπή πρέπει να μπει στον χώρο σου. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
9 λεπτά πριν, xsterg είπε

Για να σου κάνει κάποιος εκτροπή πρέπει να μπει στον χώρο σου. 

Μα εγώ είμαι το κινητό, δεν έχω χώρο. Εννοώ, αν εσύ έχεις καμιά "περίεργη" επιχείρηση με διάφορους αριθμούς σταθερά, που παίρνουν όλοι και σε βρίζουν για κάποιο λόγο και κάνεις εκτροπή στο κινητό μου, θα πρέπει εγώ να τα ακούω; Δε μπορώ να κάνω διακοπή της εκτροπής από το κινητό μου; Νομίζω αυτό έλεγε και ο συμφορουμίτης.

Εκτός αν εννοείς ότι χρειάζεται συνέναιση από το κινητό που δέχεται την εκτροπή, οπότε, οκ, έχεις δίκιο.

Επεξ/σία από Miracle Worker
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...