Προς το περιεχόμενο

που μπορώ να βρω ΚΑΦΑΟ τις WIND?


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Υπαρχει καποιο κουτι, εντος πολυκατοικιας συνηθως, στο οποιο καταληγουν ολα τα τηλεφωνικα καλωδια της πολυκατοικιας και απο εκει μοιραζονται στα διαμερισματα. Συνηθως απο τη μεσα πλευρα γραφει τον αριθμο του καφαο. Ετσι βρηκα εγω το δικο μου αριθμο και μετα βρηκα και που ειναι απο τον παρακατω χαρτη: 

http://fttxgr.eu/map?fbclid=IwAR2jwwwG7La9imG9GXLmI6ENE6q6rG3f9z7cVRziae3-ZkYNFG-49ZxXyRo

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

 

18 λεπτά πριν, NikosKallithea είπε

Δεν ειναι απαραίτητο να εισαι σε αυτο που ειναι δίπλα σου, για αυτο σου ειπα στην αρχή πρεπει να ξερεις απο που παίρνεις

πανω στον κατανεμητής πολυκατοικία μου εχει  κάποιους αριθμούς αυτούς έβαλα και έβγαλε κάτι πολλά κουτάκια στο χαρτη αυτό ειναι?

13 λεπτά πριν, Ashaman είπε

Υπαρχει καποιο κουτι, εντος πολυκατοικιας συνηθως, στο οποιο καταληγουν ολα τα τηλεφωνικα καλωδια της πολυκατοικιας και απο εκει μοιραζονται στα διαμερισματα. Συνηθως απο τη μεσα πλευρα γραφει τον αριθμο του καφαο. Ετσι βρηκα εγω το δικο μου αριθμο και μετα βρηκα και που ειναι απο τον παρακατω χαρτη: 

http://fttxgr.eu/map?fbclid=IwAR2jwwwG7La9imG9GXLmI6ENE6q6rG3f9z7cVRziae3-ZkYNFG-49ZxXyRo

IMG_0915.jpg.eee0e44d09fa2eac6e070f4a78be8ef9.jpg

Επεξ/σία από Kaydondada
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, Kaydondada είπε

349

Αυτο ειναι το καφαο σου, βγες γυρα στην γειτονια και βρες το, καπου εκει διπλα αν υπαρχει θα βρεις και την καμπινα της wind.

Ή δες και στον χάρτη

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, NikosKallithea είπε

Αυτο ειναι το καφαο σου, βγες γυρα στην γειτονια και βρες το, καπου εκει διπλα αν υπαρχει θα βρεις και την καμπινα της wind.

Ή δες και στον χάρτη

υπάρχει περίπτωση να ειναι στα 6000 μετρα ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, Kaydondada είπε

υπάρχει περίπτωση να ειναι στα 6000 μετρα ?

Οπου και να ειναι, αυτο ειναι, τελος, δεν εχει κάτι αλλο να κάνεις.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

27 λεπτά πριν, Kaydondada είπε

349

43-44

Στο address search box πανω βαλε τη διευθυνση σου. Οταν σε παει εκει που εισαι πατα πανω δεξια στα vdsl Vodafone, Wind & Ote ωστε να φερει στην οθονη ολα οσα ειναι κοντα σου. Πηγαινε στα πιο κοντινα σου και πατα στο καθενα πανω και δες πανω στο ID που λεει κατι αριθμους. Ο 2ος μετα την παυλα ειναι ο αριθμος του καφαο. Οταν βρεις το καφαο 349 θα δεις και στο περιπου τι αποσταση εχει απο το σπιτι σου μεσω του google maps. Στην ευθεια εστω

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σίγουρα παίρνεις από Α/Κ (8b Profile) και απ'ότι φαίνεται από τις λίστες ανάθεσης, το καφάο σου (349) δεν μπήκε ούτε σε VDSL αλλά ούτε και σε FTTH διότι μάλλον είναι κοντά στο κέντρο. Για αρχή ζήτα να έρθει τεχνικός για έλεγχο γραμμής στην εισαγωγή ή αρχίζεις από τα βασικά, δηλαδή έλεγχο καλωδίωσης (αν πιάνουν τα χέρια σου). Όπως και να έχει, ακόμη και από κέντρο θα έπρεπε να παίζεις αρκετά καλύτερα, εκτός αν είναι τόσο σάπιο το ζευγάρι σου ή έχει θέμα η καλωδίωση σου...

1.jpg.654dd62a6045c675ee7f4a066bb98c23.jpg

2.jpg.48532618c133f093c4aa746e75e5f650.jpg

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...