Προς το περιεχόμενο

Microsoft Flight Simulator 2020 σε Xbox Series S|X


zxcv

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 68
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Απο όσο γνωρίζω το παιχνίδι θα είναι σαφώς καλύτερο οπτικά εαν είμαστε online καθώς θα εκμεταλλευεται την δύναμη του cloud.

Πέρα απο το να εχουμε την κονσόλα με ethernet αντί για wifi,υπάρχει κάποια άλλη ρύθμιση στο network για να εκμεταλλευτούμε το μέγιστο του bandwith που έχουμε?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το εβαλα να κατεβαινει απο το γραφειο στην κονσολα στο σπιτι . Δεν ξερω αν εχει ειπωθει αλλα μου το δινιε διαθεσιμο για download οποτε οσοι εχετε σκοπο ας το ξεκινσετε απο σημερα .

Ξερουμε τι ωρα αυριο θα μπορουμε να παιξουμε ; 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 hour ago, GaGaS_Thess said:

το εβαλα να κατεβαινει απο το γραφειο στην κονσολα στο σπιτι . Δεν ξερω αν εχει ειπωθει αλλα μου το δινιε διαθεσιμο για download οποτε οσοι εχετε σκοπο ας το ξεκινσετε απο σημερα .

Ξερουμε τι ωρα αυριο θα μπορουμε να παιξουμε ; 

E7CKShOXsAMvF9G?format=jpg&name=medium

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

φανταστικο το flight sim. Οτι πρεπει για ψηφιακο τουρισμο. Απλα πεταω με το Icon και τσεκαρω τοπια. Η μονη προσγειωση θα ειναι αν φαει stall και πεσει 🤣

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μην ξεχασετε να κατεβασετε τα εξτρα βελτιωτικα πακετα για διαφορες περιοχες απο το marketplace του παιχνιδιου. Ειναι 5 δωρεαν πακετα. 

οπως αυτο εδω

 

28 minutes ago, Billie13 said:

Τι γραφικά είναι αυτά ρε παιδιά;Έχω σοκαριστεί.

πραγματικα απο ψηλα ειναι φωτορεαλιστικα

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Xθές κατάφερα να παίξω ελάχιστα ,γύρω στα 20 λεπτα και σήμερα θα το λιώσω! Εκπληκτικά γραφικά και draw distance.Θα κατεβάσω και τα δωρεάν map updates να εξερευνήσουμε νέα μέρη.

Αυτό που παρατήρησα και θέλω γνώμη για να δώ αν ήταν η ιδέα μου είναι τα χρώματα του.Εχω την εντύπωση οτι είναι σχετικά πιο φλατ απο το release trailer αλλά και απο κάποια άλλα live stream που έχω δει.

Είμαι σε 65 oled c9 με color value 55, auto, hdr και warm 2 white balance.Απο color gamut σε wide απο auto δεν βρίσκω διαφορά και για να δω εφάμιλλες εικόνες με το trailer πρέπει να ανεβάσω το color στο 70-75 που είναι τεράστιο νούμερο.

Ισως να είναι βιαστική κρίση αλλά σημερα θα το δώ καλύτερα 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...