Προς το περιεχόμενο

Συμφέρει το καρτοσυμβόλαιο ή συμβόλαιο?


Επισκέπτης

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Επισκέπτης

Καλημέρα

Συμφέρει το καρτοσυμβόλαιο ή το συμβολαιο?

Τι πληρώνετε για κινητό?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Vodafone cu 12€ τον μήνα και τέλος, και ότι περισσέψει από λεπτά -mb πάνε στον επόμενο μήνα. Στα χρόνια που το έχω δεν έχω μείνει ποτέ χωρίς χρόνο και  mb, παραπάνω λεφτά για κινητό τα θεωρώ κοροϊδία.

Screenshot_20210305-101329~2.png

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης

Eγω μέχρι εχθές είχα την φοιτητική προσφορά στο whats up τα λεπτά και τα mb εάν ενεργοποιούσες πριν λήξει το πακέτο πήγαιναν μαζί με το καινούργιο και είχα φτάσει σε λεπτά περίπου στις 10,000' στα 6 χρόνια . Δυστυχώς χρειάστηκε να ζητήσω νέα sim και ο υπάλληλος ζήτησε φοιτητικό πάσο και μου την έβγαλε την προσφορά

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης

cosmote mobile καρτοκινητό στα 16,90ευρώ 

Στα 16,90 λόγω μετατροπής από καρτοκινητό σε καρτοσυμβόλαιο με επιπλέον έκπτωση 10% ή 1GB ή 200' προς όλα τα δίκτυα λόγω cosmote one.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχεις και σταθερό οτε ;

Τότε παίρνεις εκπτώσεις απο cosmote one 

Απλά ρώτα για το βήμα χρέωσης 

Παλιά που είχε ένας φιλος μου καρτ συμβόλαιο απο vodafone είχε 3 λέπτο βήμα χρέωσης 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Νούμερο από Μετρό στο Σύνταγμα, Cosmote ή Wind. Όχι vodafone, γιατί είναι μόνο για ένα χρόνο. Δεν χρειάζεται κάτι άλλο. Με 12 ευρώ, υπεραρκετά αυτά που δίνουν. Της Cosmote μεταφέρονται τα MB στον επόμενο μήνα, της wind όχι. Της Wind είναι τα φοιτητικά που τα ονομάζει προνομιακά, και τα δίνουν σε όλους, ακόμα και σε κάποια καταστήματα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης

Απόκτησα το καρτοσυμβόλαιο της cosmote στα 13,60ευρώ έπειτα από <<μεγάλη>> διαπραγμάτευση! 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...
Στις 5/3/2021 στις 9:54 ΠΜ, matr1x0 είπε

Καλημέρα

Συμφέρει το καρτοσυμβόλαιο ή το συμβολαιο?

Τι πληρώνετε για κινητό?

Μου κόπηκε η επιπλέον φοιτητική προσφορά . Και αφού ρώτησα και σε άλλες εταιρίες τελικά έκλεισα στόν ίδιο πάροχο αφου μου έκανε καλή πρόσφορα και τούς είπα ότι θα κάνω φορητότητα αριθμού.

Με 14,8€/μήνα μου έδωσε 1000 λεπτά ομιλίας , 100 sms , 1Gb / μήνα . Περισσότερο η ομιλία με ενδιαφέρει πλέον . Γιατί εάν το άφηνα με καρτοκίνητο το φθηνότεριο πακέτο ήταν 10€ / μήνα και είχε 600 λεπτά ομιλίας .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...