Προς το περιεχόμενο

Αγορά νέου αυτοκινήτου SUV


mitsel

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Άρα μυρωδιάς δλδ.

Επειδή τυχαίνει να είναι ένα απο τα οχήματα μου (κ το έχω 6 χρόνια περίπου), ένα αυτοκίνητο των 50Κ θα έχει πάντα συντήρηση 50Κ οχήματος.

Σαφώς συμφωνώ στο τελευταίο, παροτρύνω τον ts να επιλέξει αυτό που πληρεί πιο πολύ τις προδιαγραφές που έχει θέσει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 60
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

@TechnoState Ρε σύ επειδή σε ένα Forum δεν ξερεις τι κ πως για τον άλλο καλό είναι να μην τον χαρακτηρίζεις . Κρατα λοιπόν τα μυρωδιάς κτλ για τη πάρτη σου . 
Έχεις εσυ 6 χρόνια έχω οδηγήσει εγώ ένα χρόνο κ κατι έγινε . Άντε κουβαδάκια κ σε άλλη παραλία γιατί δεν προσφέρεις κ τίποτα στον mitsel σε σχέση με το τι να διαλέξει .

Επεξ/σία από totalius
  • Sad 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καμιά επίθεση προς το πρόσωπο σου. Φυσικά, απολογούμενος κ σε όποιον άλλο προσεβλήθη επίσης. 

Αυτό που θα βοηθήσει τον ts θα είναι άποψη απο κάποιον που έχει κ καλύτερα, χρησιμοποιεί για εύλογο διάστημα ένα όχημα. 

Αρχικά ανέφερες (απαντώντας σε εμένα) ότι έχεις οδηγήσει Α6 (γιατί εγώ, σε αυτό που συμβαίνει σε μένα αναφέρθηκα) κ ύστερα ότι είσαι κάτοχος ενός έτους, τελικά...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 λεπτά πριν, hountalas είπε

Δηλαδή συγνώμη λίγο, χωρίς να το έχω δει αναλυτικά θες να μας πει ότι ένα audi και ένα peugeot (q3 /3008 στην προκειμένη) στην ίδια τιμή το audi θα έχει καλύτερο εξοπλισμό????????????

Φυσικά δεν θα εχει καλυτερο εξοπλισμό γιατι η Peugeot προσπαθει με το ζόρι να πλασαριστεί ως premium ενω απο την αλλη η Audi δεν χρειάζεται να προσπαθήσει για κατι Εγω τουλαχιστον θα έκανα καποια παραχώρηση στον εξοπλισμό για την αισθηση την οδηγική κυριως του Audi . Για το Peugeot δεν θα έκανα .

Κ όχι δεν εχω Audi αλλα εχω οδηγήσει για ένα χρόνο το A3 κ στη συνέχεια μπήκα στο Peugeot 308 . Ε οπως κ να το κανείς ηταν η ημέρα με τη νύχτα κυριως οδηγικά κ ας μην ειχε το A3 τους αισθητήρες παρκαρίσματος που ειχε το 308 . 
Γι αυτο έγραψα οτι πρώτα απο ολα ο ενδιαφερόμενος πρεπει να οδηγήσει για λίγο πριν να διαλέξει ποιο θα παρει .

1 ώρα πριν, TechnoState είπε

Καμιά επίθεση προς το πρόσωπο σου. Φυσικά, απολογούμενος κ σε όποιον άλλο προσεβλήθη επίσης. 

Αυτό που θα βοηθήσει τον ts θα είναι άποψη απο κάποιον που έχει κ καλύτερα, χρησιμοποιεί για εύλογο διάστημα ένα όχημα. 

Αρχικά ανέφερες (απαντώντας σε εμένα) ότι έχεις οδηγήσει Α6 (γιατί εγώ, σε αυτό που συμβαίνει σε μένα αναφέρθηκα) κ ύστερα ότι είσαι κάτοχος ενός έτους, τελικά...


 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γελάει ο κοσμος, η Peugeot premium... που μεχρι προχθες σε πολλα 206 εκλεινες διακοπτη εβγαζες κλειδι και δεν εσβηνε το αμαξι... (και ηθελε 3-4 φορες μπας και πιασει)

(γατακια ξερω valet mode το ειχα και στο bmw 😄)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, paylidis είπε

Γελάει ο κοσμος, η Peugeot premium... που μεχρι προχθες σε πολλα 206 εκλεινες διακοπτη εβγαζες κλειδι και δεν εσβηνε το αμαξι... (και ηθελε 3-4 φορες μπας και πιασει)

(γατακια ξερω valet mode το ειχα και στο bmw 😄)

Μου θύμισες που φίλος είχε το 206 και σε κάποια φάση οταν έκοβε τέρμα το τιμόνι κόρναρε μόνο του. Πάντως στον αντίποδα έχω δεί και σε συγγενικό πρόσωπο σε Α4 1.8 quattro που του είχαν ξεφτύσει όλοι οι διακόπτες στο εσωτερικό (αστοχία υλικού) και η Audi χρέωνε 30ε το κομμάτι! 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

13 λεπτά πριν, vaggos2586 είπε

είχαν ξεφτύσει όλοι οι διακόπτες στο εσωτερικό (αστοχία υλικού) και η Audi χρέωνε 30ε το κομμάτι! 

Καλα και σε Merc το εχω δει αυτό, να ειναι καλα το αλιεχπρεςς πουλαει ολο το σετ με ουτε 30...

14 λεπτά πριν, vaggos2586 είπε

Μου θύμισες που φίλος είχε το 206 και σε κάποια φάση οταν έκοβε τέρμα το τιμόνι κόρναρε μόνο του.

α ναι και αυτο εκανε, στο τερμα αριστερα!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυρη η σελιδα δεν σου ανοιγει ;

https://www.audi.gr/gr/web/el/models/q3/q3/summary.html#layer=/gr/web/el/models/q3/q3.summary_layer_standards.html&data-innerlayer=true

Απο ολα βλεπω να εχει . Το CC δεν ξερω αν ειναι αυτο που λεει περιοριστης ταχυτητας ή κατι άλλο γιατι ειναι κατι που δεν το κοιταζω ποτέ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 20/3/2021 στις 6:09 ΜΜ, Ntinaras είπε

Εχουμε οικογενειακως το Forester του 2004, και παιζει να ειναι ο,τι πιο αξιοπιστο εχει περασει απο τον πλανητη.

Εχουμε Forester 2004 κι εμεις! 
ειναι οτι πιο εκπληκτικο εχω οδηγησει, χιονια, χωματα, ανεση, εκδρομες, καμπινγκ, ρυμουλκηση βαρκας, ΤΑ ΚΑΝΕΙ ΟΛΑ 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 23/3/2021 στις 12:02 ΜΜ, JailbrokenDiesel είπε

Εχουμε Forester 2004 κι εμεις! 
ειναι οτι πιο εκπληκτικο εχω οδηγησει, χιονια, χωματα, ανεση, εκδρομες, καμπινγκ, ρυμουλκηση βαρκας, ΤΑ ΚΑΝΕΙ ΟΛΑ 

Ισχύει ότι έχει ειδικά αμορτισέρ ή ειναι μούφα?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 λεπτά πριν, achilles_g_ είπε

Ισχύει ότι έχει ειδικά αμορτισέρ ή ειναι μούφα?


τα πισω αμορτισερ του φορεστερ εχουν ενσωματωμενη μια λειτουργια αντιβύθισης, self - levelising που μολις φορτωθει πολυ το αμαξι πισω, αυτα κατα εναν τροπο οριζοντιωνουν το αμαξι....


Είναι αλλού το αμάξι... Άλλη κατηγορία εντελώς

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Από μένα σε αυτά τα λεφτά το Q3 Sportback. Έχει αρκετά πλούσιο εξοπλισμό, και - αν και το αισθητικό κομμάτι είναι σχετικά υποκειμενικό - είναι ίσως το ομορφότερο C SUV εκεί έξω. Μοιάζει κάπως με Lamborghini Urus :)

  • Like 2
  • Confused 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω τσιμπισα το Rav4 hybrid πριν 2 βδομαδες, πολυ ευχαριστιμενος .  Αναμεσα στο q3 k rav4 ημουν αλλα με κερδισε το υβριδικο και ειπα στο μελλον θα παρς το q3 ηλεκτρικο .

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...