Προς το περιεχόμενο

Φόβο επιχειρούν να σπείρουν συνομωσιολόγοι και ρατσιστές, στοχοποιώντας κεραίες κινητής τηλεφωνίας


Snoob

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Εχεις ανα ρωτηθει ποτε γιατι   κ πως επηρεαζουν τα ζωδια τους ανθρωπινους χαρακτηρες σε λογικα πλαισια παντα?μηπως η συνισταμενη εκαστοτε ακτινοβολια ανα εποχη που σκαει στην γη παιζει ρολο? σου δειχνω για αδιαβαστος? δεν αναφερομαι σε αστρομαντειες κ μπουρδες.εχεις διαβασει για τις λεγομενες χορδες που υπαρχουν στο διαστημα?

 

Επεξ/σία από unpsof4ble
  • Sad 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 96
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοφιλείς Ημέρες

1 λεπτό πριν, unpsof4ble είπε

Εχεις ανα ρωτηθει ποτε γιατι   κ πως επηρεαζουν τα ζωδια τους ανθρωπινους χαρακτηρες σε λογικα πλαισια παντα?μηπως η συνισταμενη εκαστοτε ακτινοβολια ανα εποχη που σκαει στην γη παιζει ρολο? σου δειχνω για αδιαβαστος? δεν αναφερομαι σε αστρομαντειες κ μπουρδες

200w.gif?cid=82a1493bifcksf2o971aa44zjmz

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 λεπτά πριν, unpsof4ble είπε

Εχεις ανα ρωτηθει ποτε γιατι   κ πως επηρεαζουν τα ζωδια τους ανθρωπινους χαρακτηρες σε λογικα πλαισια παντα?μηπως η συνισταμενη εκαστοτε ακτινοβολια ανα εποχη που σκαει στην γη παιζει ρολο? σου δειχνω για αδιαβαστος? δεν αναφερομαι σε αστρομαντειες κ μπουρδες.εχεις διαβασει για τις λεγομενες χορδες που υπαρχουν στο διαστημα?

 

Καλαματιανό, Κρητικό ή Ολλανδικό; 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, unpsof4ble είπε

απ ολα τουλαχιστον εειναι επικτητο κι οχι εκγεννετης καημενε...

Awww he bites. 

Όταν αποκτήσεις κανονικές γνώσεις σχετικά με τα δίκτυα και όλα αυτά τα όμορφα πράγματα που συζητάμε εδώ πέρα, να μιλήσεις. Δεν έχεις κανένα δικαίωμα να διαδίδεις ανακρίβειες βασισμένες σε "πιστεύω" και πληροφορίες τύπου "μου το σφύριξε η γειτόνισσα" και τέτοιες απόψεις δεν έχουν καμία θέση σε επιστημονικά θέματα. 

  • Thanks 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

λολ κι αν εχω ππτυχιο στα διικτυα κ  το ποσταρω θα παραδεχτεις οτι εισαι καημενοςς?

κ συ κ οι υπολοιποι που στηριζετε οτι τα 2.4 περναανε μπετο κ  τοιχοους

 

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
5 λεπτά πριν, unpsof4ble είπε

λολ κι αν εχω ππτυχιο στα διικτυα κ  το ποσταρω θα παραδεχτεις οτι εισαι καημενοςς?

Επειδή δεν έχεις πτυχίο στα δίκτυα όμως και επειδή εγώ τυχαίνει να έχω πτυχίο Πληροφορικής, να έχω δουλέψει σε τηλεπικοινωνίες (όχι support agent προφανώς) και να έχω στον κύκλο μου άτομα που ασχολούνται με φωτονικά δίκτυα και τα συναφή, σου λέω πως κανένας επαγγελματίας που σέβεται τον εαυτό του και την επιστήμη δεν μιλάει έτσι και σίγουρα δεν αναφέρεται σε ζώδια και τυχόν αλλαγές που προκαλούνται στο μυαλό από τις συχνότητες του σύμπαντος.

Ένα πτυχίο από μόνο του δεν σε κάνει ειδικό και όταν μάλιστα τα πτυχία στην Ελλάδα τα δίνουν σαν καραμέλες.

Σταμάτα να γελοιοποιείς τον εαυτό σου, παραδέξου ότι δεν ξέρεις τι λες και ότι έκανες λάθος και όλα κομπλέ, όσο συνεχίζεις να υποστηρίζεις ανακρίβειες, τόσο λιγότερο στα σοβαρά θα σε παίρνουμε (αν και δεν πάει παρακάτω). Η ημιμάθεια είναι χειρότερη από την αμάθεια.

Επεξ/σία από Dinos_12345
  • Like 3
  • Thanks 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τα ζωδια ειναι ενα παραδειγμα που εφερα εβρεως αποοδεκτο κ ναι ελληνικο πανεπιστημιο εχω τελειωσει δεν ειιχαν  λεφτα οι γονεις μου γιαα εξω. το μαστερ μου ειναι βρετανικο πανω σταα defi ετσι ειναι ο χαρακτηρας μου αφθορμητος.ταξε κατι καλο κποσταρω το μπατσελορ μου

  • Like 1
  • Confused 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

"Φόβο επιχειρούν να σπείρουν συνομωσιολόγοι και ρατσιστές, στοχοποιώντας κεραίες κινητής τηλεφωνίας"

😆😆😆😆😆😆😆😆😆😆😆😆😆😆😆😆😆😆😆😆😆😆😆😆😆😆😆😆😆😆😆😆😆😆😆😆😆😆😆😆😆😆😆😆😆😆😆😆😆😆😆

  • Like 1
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

57 λεπτά πριν, unpsof4ble είπε

τα ζωδια ειναι ενα παραδειγμα που εφερα εβρεως αποοδεκτο κ ναι ελληνικο πανεπιστημιο εχω τελειωσει δεν ειιχαν  λεφτα οι γονεις μου γιαα εξω. το μαστερ μου ειναι βρετανικο πανω σταα defi ετσι ειναι ο χαρακτηρας μου αφθορμητος.ταξε κατι καλο κποσταρω το μπατσελορ μου

Ειναι παρασκευή. Στο μπλα μπλα το περίμενα άλλου το βρήκα. Να είσαι καλά :)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

On 18/03/2021 at 14:19, Snoob said:

... κεραίες κινητής τηλεφωνίας αποτελούν όλο και συχνότερα στόχο συνομωσιολόγων, νεοναζιστών και υπερμάχων της ανωτερώτηας της λευκής φυλής, ... 

το ρεπορτάζ του The Intercept ξέχασε να βάλει τους παιδόφιλους. Μάλλον θα το φυλάει για επόμενο άρθρο όπου θα έχει "ανάλυση", "στατιστικές"", φωτογραφίες, μελέτες και ό,τι χρειάζεται μια επιστημονική ανάλυση. Παίζουν και το χαρτί του ρατσισμού σε χώρα με παρελθόν, στο επόμενο να βάλουν και τον Τραμπ.

  • Like 7
  • Thanks 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

συνοσιω τί ε? τι λέτε επικοινωνείτε με τον εγκέφαλο σας. Τεκμηριωμένα επιστημονικά και άντε γεια. ;)  

https://www.healthline.com/health/emf

Επεξ/σία από neo80
  • Thanks 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τα δίκτυα 5G είναι επικίνδυνα για την υγεία.

Προκειμένου να δουλεύουν σωστά απαιτούν πυκνή πλέξη του δικτύου, πολλές μικρές κεραίες με μικρή ένταση, που αν και δεν προκαλούν μεταλλάξεις κλπ, προκαλούν αύξηση της εσωτερικής θερμοκρασίας των ιστών του σώματος και κατ'επεκταση μακροπρόθεσμες ζημιές στον οργανισμό.

Έχουν δίκιο να ανησυχούν, μπορεί ναη μην προκαλούν κορονοιο, όμως είναι βλαπτικές.

  • Like 4
  • Confused 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...