Προς το περιεχόμενο

Η εφαρμογή διακόπτεται επανειλημμένα


NefeliPng

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπέρα! Έχω το Xiaomi Redmi Note 8 pro και από χθες το βράδυ όταν ανοίγω Google services και εφαρμογές Instagram, Viber, Messenger κ.λπ. μου λέει ότι η εφαρμογή msa διακόπτεται επανειλημμένα. Τι πρέπει να κάνω;

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 32
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοφιλείς Ημέρες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

https://piunikaweb.com/2021/03/23/samsung-android-systemweb-view-apps-crashing-issue/ είναι θέμα του androd web view . Μπες στο play store κ κάνε update της εφαρμογής. Ίσως να σου ζητάει update κ στον Chrome. Κάνε κ στις δύο update κ είσαι κομπλε

Επεξ/σία από vargas
  • Like 3
  • Thanks 5
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και εγω απο το πρωι ειχα θεμα με διαφορες εφαρμογες μετα εκανα update τις παραπανω οπως αναφερει ο φιλος παραπανω στο playstore και εστρωσε το κινητο.

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Κι εγώ με το Mi A3 έχω το ίδιο θέμα όταν μπαίνω στην εφαρμογή της Google για να κάνω αναζήτηση. Στο Chrome δεν υπάρχει πρόβλημα. Προσπαθώ να κάνω ενημέρωση το Android WebView εδώ και κανένα 20λεπτο αλλά δεν γίνεται.

ΥΓ. Τελικά δεν ανοίγει και η διαχείριση αρχείων.

Επεξ/σία από intruder99
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

18 λεπτά πριν, Tsoukos87 είπε

Και εγω απο το πρωι ειχα θεμα με διαφορες εφαρμογες μετα εκανα update τις παραπανω οπως αναφερει ο φιλος παραπανω στο playstore και εστρωσε το κινητο.

Μπορείς να μας πεις πως εκανες τα updates? Προσπαθώ αλλά δεν γίνεται

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, JoyMode είπε

Μπορείς να μας πεις πως εκανες τα updates? Προσπαθώ αλλά δεν γίνεται

εξαρτάται την  συσκευή που έχετε νομίζω οι πιο παλιές συσκευές περιμένουν ένα fix από την google . Οταν λέω παλιές 19 κ πίσω 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αντιμετωπίζω και εγώ το ίδιο θέμα. Έκανα update στο Android web view με επιτυχία. Αλλά στο Google Chrome πατάω ενημέρωση, για 2-3 δευτερόλεπτα μου λέει '' Σε εκκρεμότητα'' και μετά σταματάει την ενημέρωση. Τι πρέπει να κάνω? (το κινητό είναι το redmi 8A). 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κι εγω εχω το ιδιο θεμα.Ουτε σε μενα κανει ενημερωση το webview(redmi note 8 pro).Αν κανω επαναφορα στις εργοστασιακες ρυθμισεις θα βοηθησει;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8 λεπτά πριν, NMANN είπε

Αντιμετωπίζω και εγώ το ίδιο θέμα. Έκανα update στο Android web view με επιτυχία. Αλλά στο Google Chrome πατάω ενημέρωση, για 2-3 δευτερόλεπτα μου λέει '' Σε εκκρεμότητα'' και μετά σταματάει την ενημέρωση. Τι πρέπει να κάνω? (το κινητό είναι το redmi 8A). 

Δεν σου λειτουργεί ; Αν δεν λειτουργεί προσπάθησε πιο μετά μήπως έχει βγάλει το fix η  google

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, six-poz είπε

Κι εγω προσπαθω να κανω ενημέρωση αυτές τις 2 εφαρμογές και δεν τις κάνει... Βρήκε κανείς λύση σε αυτό; (Poco X3) 

Τελικά το ελυσα το θέμα. Μόνο αυτές τις ενημερώσεις θέλει. Αν δεν μπορείς να κάνεις ενημέρωση πήγαινε στο playstore, πατα τις 3 οριζοντίες παυλες διπλα στην μπάρα αναζήτησης(αριστερά της), μετά πάτα εκεί που λέει '' οι εφαρμογές/παιχνίδια μου'' και μετά θα σου έχει τις εφαρμογές που θέλουν ενημέρωση. Εμένα είχε του Android Web view, το Google  Chrome και το Snapchat. Πατάς εκεί π λέει ενημερωση(μπορείς να τις κάνεις ενημέρωση ταυτόχρονα) Εγω αμέσως μετά την ενημέρωσή τους, έκανα επανεκκίνηση το κινητό μου και μετά  έκανα εκκαθάριση των Άχρηστων αρχειων και όλα δούλεψαν. 

  • Like 5
  • Thanks 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι οπως το ειπε ο@vargas πιο πανω να κανεις ενημερωσει.Τωρα πηγα κι τη εκενα και δεν μου το εχει ξαναβγαλει αλλα το εψαξα κι οι περισσοτεροι ανεβασαν βιντεο σημερα για αυτο το προβλημα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...