Προς το περιεχόμενο

Η εφαρμογή διακόπτεται επανειλημμένα


NefeliPng

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπέρα, 

Από χθες δεν λειτουργεί Viber και outlook. Εμφανίζει και σε εμένα "msa εφαρμογή τερματίζεται επανειλημμένα " διαβασα ολα τα σχολια. Ολες οι εφαρμογες μου ειναι ενημερωμενες, και οποιες δεν ηταν εκανα ενημερωση. Μονο αυτη η web view android system δεν μου εμφανιζει πουθενα για ενημερωση. Θα είμαι ευγνώμων για κάποια βοήθεια, πληροφορία.

Screenshot_20210323-142549.png

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 32
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοφιλείς Ημέρες

Παιδιά μόλις το έφτιαξα, πάτε όλοι στο play store κάντε αναζήτηση το android website και πατήστε κατάργηση εφαρμογής και όλα λειτουργούν όπως πρην 

Παιδιά μόλις το έφτιαξα, πάτε όλοι στο play store κάντε αναζήτηση το android website και πατήστε κατάργηση εφαρμογής και όλα λειτουργούν όπως πρην 

34 λεπτά πριν, kafkaek9 είπε

Μόλις το έκανα και εγω update μου το ειχε στο playstore και όλα οκ, μάλλον θα άλλαξε στο browser κάτι και έφαγαν σκάλωμα τα κινητά μας
κάτοχος xiaomi readimi s2

Παιδιά μόλις το έφτιαξα, πάτε όλοι στο play store κάντε αναζήτηση το android website και πατήστε κατάργηση εφαρμογής και όλα λειτουργούν όπως πρην 

1 ώρα πριν, NMANN είπε

Αντιμετωπίζω και εγώ το ίδιο θέμα. Έκανα update στο Android web view με επιτυχία. Αλλά στο Google Chrome πατάω ενημέρωση, για 2-3 δευτερόλεπτα μου λέει '' Σε εκκρεμότητα'' και μετά σταματάει την ενημέρωση. Τι πρέπει να κάνω? (το κινητό είναι το redmi 8A). 

Παιδιά μόλις το έφτιαξα, πάτε όλοι στο play store κάντε αναζήτηση το android website και πατήστε κατάργηση εφαρμογής και όλα λειτουργούν όπως πρην 

3 ώρες πριν, NefeliPng είπε

Καλησπέρα! Έχω το Xiaomi Redmi Note 8 pro και από χθες το βράδυ όταν ανοίγω Google services και εφαρμογές Instagram, Viber, Messenger κ.λπ. μου λέει ότι η εφαρμογή msa διακόπτεται επανειλημμένα. Τι πρέπει να κάνω;

Παιδιά μόλις το έφτιαξα, πάτε όλοι στο play store κάντε αναζήτηση το android website και πατήστε κατάργηση εφαρμογής και όλα λειτουργούν όπως πρην 

1 ώρα πριν, intruder99 είπε

Κι εγώ με το Mi A3 έχω το ίδιο θέμα όταν μπαίνω στην εφαρμογή της Google για να κάνω αναζήτηση. Στο Chrome δεν υπάρχει πρόβλημα. Προσπαθώ να κάνω ενημέρωση το Android WebView εδώ και κανένα 20λεπτο αλλά δεν γίνεται.

ΥΓ. Τελικά δεν ανοίγει και η διαχείριση αρχείων.

Παιδιά μόλις το έφτιαξα, πάτε όλοι στο play store κάντε αναζήτηση το android website και πατήστε κατάργηση εφαρμογής και όλα λειτουργούν όπως πρην 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και το δικό μου τα έπαιξε. Mi 9t pro. Αν καταφέρω κάτι σας ενημερώνω

Update το android webview όπως είπαν παραπάνω και διορθώθηκε.

Τι στο καλό έπαθε ο Κινέζος;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, NMANN είπε

Τελικά το ελυσα το θέμα. Μόνο αυτές τις ενημερώσεις θέλει. Αν δεν μπορείς να κάνεις ενημέρωση πήγαινε στο playstore, πατα τις 3 οριζοντίες παυλες διπλα στην μπάρα αναζήτησης(αριστερά της), μετά πάτα εκεί που λέει '' οι εφαρμογές/παιχνίδια μου'' και μετά θα σου έχει τις εφαρμογές που θέλουν ενημέρωση. Εμένα είχε του Android Web view, το Google  Chrome και το Snapchat. Πατάς εκεί π λέει ενημερωση(μπορείς να τις κάνεις ενημέρωση ταυτόχρονα) Εγω αμέσως μετά την ενημέρωσή τους, έκανα επανεκκίνηση το κινητό μου και μετά  έκανα εκκαθάριση των Άχρηστων αρχειων και όλα δούλεψαν. 

Τέλεια περιγραφή. την έστειλα σε άμπαλη που είχε το πρόβλημα με redmi note 8 και το έλυσε μόνη της. Σε ευχαριστώ!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, lucario είπε

to idio thema k egw redmi note 8T apo to prwi den mpenei viber kai  se polles alles efarmoges kai sinexia mou petaei eidopoihsh  oti diakoptete h efarmogh.update* ola kala paidia oti eipe o filos NMANN akrivos ekana kai lithikan ola!na se kala filaraki!

Τίποτα φίλε! Χαίρομαι που βοήθησα! 

3 λεπτά πριν, c_mos1 είπε

Τέλεια περιγραφή. την έστειλα σε άμπαλη που είχε το πρόβλημα με redmi note 8 και το έλυσε μόνη της. Σε ευχαριστώ!

Χάχα χαίρομαι που βοήθησα🤪

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Και εγώ είχα σήμερα από το πρωί το ίδιο πρόβλημα με Viber , με my cu app και με Google.Αγχώθηκα μήπως κόλλησα κάποιον ιό. Έχω το note 8. Με βοηθήσατε να το λύσω. Ευχαριστώ πολύ 

Επεξ/σία από Magdapanoria
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8 ώρες πριν, NMANN είπε

Τελικά το ελυσα το θέμα. Μόνο αυτές τις ενημερώσεις θέλει. Αν δεν μπορείς να κάνεις ενημέρωση πήγαινε στο playstore, πατα τις 3 οριζοντίες παυλες διπλα στην μπάρα αναζήτησης(αριστερά της), μετά πάτα εκεί που λέει '' οι εφαρμογές/παιχνίδια μου'' και μετά θα σου έχει τις εφαρμογές που θέλουν ενημέρωση. Εμένα είχε του Android Web view, το Google  Chrome και το Snapchat. Πατάς εκεί π λέει ενημερωση(μπορείς να τις κάνεις ενημέρωση ταυτόχρονα) Εγω αμέσως μετά την ενημέρωσή τους, έκανα επανεκκίνηση το κινητό μου και μετά  έκανα εκκαθάριση των Άχρηστων αρχειων και όλα δούλεψαν. 

Ευχαριστούμε φίλε!!!!! 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

10 ώρες πριν, NMANN είπε

Τελικά το ελυσα το θέμα. Μόνο αυτές τις ενημερώσεις θέλει. Αν δεν μπορείς να κάνεις ενημέρωση πήγαινε στο playstore, πατα τις 3 οριζοντίες παυλες διπλα στην μπάρα αναζήτησης(αριστερά της), μετά πάτα εκεί που λέει '' οι εφαρμογές/παιχνίδια μου'' και μετά θα σου έχει τις εφαρμογές που θέλουν ενημέρωση. Εμένα είχε του Android Web view, το Google  Chrome και το Snapchat. Πατάς εκεί π λέει ενημερωση(μπορείς να τις κάνεις ενημέρωση ταυτόχρονα) Εγω αμέσως μετά την ενημέρωσή τους, έκανα επανεκκίνηση το κινητό μου και μετά  έκανα εκκαθάριση των Άχρηστων αρχειων και όλα δούλεψαν. 

Είχα κι εγώ ανάλογο πρόβλημα με παλιότερο μοντέλο (redmi note5) από χθες και σώθηκα με τις συμβουλές σου! Ευχαριστώ πολύπολύπολύ!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

11 ώρες πριν, NMANN είπε

Τελικά το ελυσα το θέμα. Μόνο αυτές τις ενημερώσεις θέλει. Αν δεν μπορείς να κάνεις ενημέρωση πήγαινε στο playstore, πατα τις 3 οριζοντίες παυλες διπλα στην μπάρα αναζήτησης(αριστερά της), μετά πάτα εκεί που λέει '' οι εφαρμογές/παιχνίδια μου'' και μετά θα σου έχει τις εφαρμογές που θέλουν ενημέρωση. Εμένα είχε του Android Web view, το Google  Chrome και το Snapchat. Πατάς εκεί π λέει ενημερωση(μπορείς να τις κάνεις ενημέρωση ταυτόχρονα) Εγω αμέσως μετά την ενημέρωσή τους, έκανα επανεκκίνηση το κινητό μου και μετά  έκανα εκκαθάριση των Άχρηστων αρχειων και όλα δούλεψαν. 

Ναι παιδιά αυτό είναι λύθηκε το πρόβλημα , ακολουθήστε τα βήματα και όλα οκ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Ευχαριστώ θερμά τα παιδιά που δημοσίευσαν τη μέθοδο επίλυσης. Αντιμετώπισα το ίδιο πρόβλημα με το P20 Pro, καθώς δεν άνοιγαν βασικές εφαρμογές, ούτε οι σύνδεσμοι στο chat. Στην αρχή νόμισα ότι ειχα ιό, μετά ότι κόλλησε το λογισμικό , δοκίμασα τα πάντα και ήμουν 1 βήμα πριν το factory reset. Με την ενημέρωση του web view διορθώθηκαν ολα . Να στε καλά!!! 

Επεξ/σία από ghostdoc
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα ομάδα! Έχω το Redmi 8 της Xiaomi και δεν μου ανοίγουν όλες οι εφαρμογές της Google και το Viber. Επίσης δεν έχω πρόσβαση στο Play Store για να κάνω τη λύση που προτάθηκε πιο πάνω. Μπορείτε να μου προτείνετε κάποια άλλη λύση;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...