Προς το περιεχόμενο

20% επιστρφη με καρτες eurobank σε οικιακες συσκευες απο Πλαισιο


Γιάννης Platano

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Και εγω πήρα το 1% και περιμένω το υπόλοιπο. Πιστεύω σε 30-40 μέρες απο την αγορά της συσκευής να μπούνε. Τόσο είχε γίνει πριν 2.5 χρόνια που είχα πάρει μια τηλεόραση από Γερμανο. Οπότε υπομονή 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 44
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Μπηκαν και σε εμένα σημερα, αν και όπως είχα αναφέρει το αρχικό 1% μπήκε αρκετά αργότερα απο οτι θα έπρεπε, αφου τους εστειλα την απόδειξη και ενα reminder.  Οπότε όλα καλά, νομίζω ηταν απο τις καλύτερες προσφορές ever σε τόσο μεγαλο εύρος οικιακών συσκευών.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιδία σε εμένα δεν έχει μπεί ουτε το 1% ούτε το υπόλοιπο 19% και η αγορά έχει γίνει απο τις 22/03. Τους πήρα τώρα τηλέφωνο και μου λένε θα μπει στις επόμενς ημέρες. Τώρα διαβάζω σε εσάς οτι έχει μπεί ομως. Εχω στείλει και εμαιλ απο την παρασκεύη με την απόδειξη αγοράς.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 hours ago, teohokage said:

παιδία σε εμένα δεν έχει μπεί ουτε το 1% ούτε το υπόλοιπο 19% και η αγορά έχει γίνει απο τις 22/03. Τους πήρα τώρα τηλέφωνο και μου λένε θα μπει στις επόμενς ημέρες. Τώρα διαβάζω σε εσάς οτι έχει μπεί ομως. Εχω στείλει και εμαιλ απο την παρασκεύη με την απόδειξη αγοράς.

Και μόνο που σε αρκετούς δεν πιστώθηκε το 1% επιτόπου με τη συναλλαγή, με κάνει να πιστεύω οτι μεσολαβεί ανθρώπινη παρέμβαση, τουλάχιστον για τις internetικές αγορες - σε POS πάντα το λάμβανα κατευθείαν. Αυτό σημαίνει πιθανότητα λαθους/παράλειψης, οποτε φανταστείτε αρκετούς καταναλωτές που νομιζουν οτι εχουν επωφεληθεί αλλα δεν το εχουν παρει χαμπάρι απο παρόμοιες ενεργειες...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

9 ώρες πριν, manpower είπε

Και μόνο που σε αρκετούς δεν πιστώθηκε το 1% επιτόπου με τη συναλλαγή, με κάνει να πιστεύω οτι μεσολαβεί ανθρώπινη παρέμβαση, τουλάχιστον για τις internetικές αγορες - σε POS πάντα το λάμβανα κατευθείαν. Αυτό σημαίνει πιθανότητα λαθους/παράλειψης, οποτε φανταστείτε αρκετούς καταναλωτές που νομιζουν οτι εχουν επωφεληθεί αλλα δεν το εχουν παρει χαμπάρι απο παρόμοιες ενεργειες...

εδώ αλλάζουν τους όρους όποτε θέλουν χθές στο τηλέφωνο μου λέγανε οτι μέχρι 30.04 γράφανε οι όροι για την επιστροφή του ποσού.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

εγώ παιδιά ακόμα περιμένω να τα πάρω και το 1% και το 19%, έχει ανοιχτεί αίτημα απο την προηγούμενη Δευτέρα Τετάρτη με πήρανε τηλέφωνο και τους έστειλα την απόδειξη και από τότε παρα τα καθημερινά τηλεφωνήματα η μόνη απάντηση που περνώ είναι κάντε λίγη υπομονή είναι στο αρμόδιο τμήμα δεν ξέρουμε κάτι παραπάνω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...