Προς το περιεχόμενο

[GPU] Asus GeForce GTX 1050 Ti 4GB Phoenix 168.46 [ΤΕΛΟΣ]


koukis hlias

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Από υπάλληλο του καταστήματος επίσης αναφέρθηκε σε ομάδα στο fb ότι 25η Μαρτίου είχαν μείνει 5 σε απόθεμα και έπεσαν 36 παραγγελίες μέχρι να το φλαγκαρει σαν εξαντλημένο.Καρτες υπήρχαν το θέμα είναι ότι ο αριθμός των παραγγελιών ήταν μεγάλος οπότε δεν πρόκειται για λάθος 

FB_IMG_16167898015516339~2.jpg

Επεξ/σία από vaggelis dogas
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 32
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Που φτάσαμε. Τόσο την είχα παρει νομίζω  το 2016 ή το 2017...με το διπλό ανεμιστήρα όμως της msi. Καλυτερα PS4 (να το 4 ) γιατί για συγχρονο gaming δε κανει 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

24 λεπτά πριν, nickk0kkav είπε

Που φτάσαμε. Τόσο την είχα παρει νομίζω  το 2016 ή το 2017...με το διπλό ανεμιστήρα όμως της msi. Καλυτερα PS4 (να το 4 ) γιατί για συγχρονο gaming δε κανει 

Ε μα ναι, δεν λεγεσαι gamer αν το εργαλειο δεν σηκωνει Cyberpunk σε 4κ αναλυση και 120 FPS, καλυτερα στις consoles που ειναι unplayable.

 

Αιντε αιντε

  • Like 1
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, KaragouniS13 είπε

Ε μα ναι, δεν λεγεσαι gamer αν το εργαλειο δεν σηκωνει Cyberpunk σε 4κ αναλυση και 120 FPS, καλυτερα στις consoles που ειναι unplayable.

 

Αιντε αιντε

Αν είχες τη καρτα θα καταλαβαινες. Εκτός αν μιλάμε για LoL / Counter strike  , αντε κανα pro evolution παω πασο. Για assasin's creed πχ αντε μέχρι το origins (σε 1080 p)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
3 λεπτά πριν, nickk0kkav είπε

Αν είχες τη καρτα θα καταλαβαινες. Εκτός αν μιλάμε για LoL / Counter strike  , αντε κανα pro evolution παω πασο. Για assasin's creed πχ αντε μέχρι το origins (σε 1080 p)

Αγορασα προσφατα ιδιο μοντελο, αλλη υλοποιηση ομως, δεν εχω κανενα παραπονο με βαση οτι πλεον μια RX580/1660 και πιο πανω φτανουν σε τιμες βασικου μισθου :)

Επεξ/σία από KaragouniS13
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Πάλι καλά που πέρυσι τον Φεβρουάριο αγόρασα μια μεταχειρισμένη RX480 στα 115€. Όσο περνάει ο καιρός τόσο αυξάνονται οι τιμές.

Επεξ/σία από intruder99
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

17 λεπτά πριν, nickk0kkav είπε

Αν είχες τη καρτα θα καταλαβαινες. Εκτός αν μιλάμε για LoL / Counter strike  , αντε κανα pro evolution παω πασο. Για assasin's creed πχ αντε μέχρι το origins (σε 1080 p)

Εγω που παιζω σε 1440P

μπορω να πω οτι η 5700XT ειναι το minimum αν θες να παιζεις smoothly

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, Ntinaras είπε

Εγω που παιζω σε 1440P

μπορω να πω οτι η 5700XT ειναι το minimum αν θες να παιζεις smoothly

Είναι ανάλογος τον κάθε "gamer" την ανάλυση που παίζει , τα fps που κυνηγάει , τις ρυθμίσεις που θέλει να παιζει ένα παιχνίδι ο καθένας που καθορίζει ποια κάρτα του ταιριάζει 

Πχ εγώ fh4 gtx 1650 ultra graphics 4k 30fps μου είναι μια χαρά για απλό gaming σε tv όπως και άλλα games που παίζω 4κ τρέχουν ικανοποιητικά (fifa21,f1 20,lol , Minecraft,) 

Εμένα με καλύπτει η κάρτα μου για αυτά που παίζω ΕΓΩ για κάποιον άλλο μπορεί να φαίνεται αστείο μια gtx 1650 σε 4k

Αλλά παιχνίδια σε 4κ μπορεί να μην τρέχουν καν στην κάρτα μου αλλά δεν με νοιάζει μιας και δεν παίζω Κάτια άλλο όμως αυτός που παίζει rdr2 , ac Valhalla, cyberpunk και άλλα προφανώς θα θέλει μια 5700xt , 3060ti , 3070 που μπροστά τους η 1650 είναι για γέλια 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
9 hours ago, Nik1239 said:

Είναι ανάλογος τον κάθε "gamer" την ανάλυση που παίζει , τα fps που κυνηγάει , τις ρυθμίσεις που θέλει να παιζει ένα παιχνίδι ο καθένας που καθορίζει ποια κάρτα του ταιριάζει 

Πχ εγώ fh4 gtx 1650 ultra graphics 4k 30fps μου είναι μια χαρά για απλό gaming σε tv όπως και άλλα games που παίζω 4κ τρέχουν ικανοποιητικά (fifa21,f1 20,lol , Minecraft,) 

Εμένα με καλύπτει η κάρτα μου για αυτά που παίζω ΕΓΩ για κάποιον άλλο μπορεί να φαίνεται αστείο μια gtx 1650 σε 4k

Αλλά παιχνίδια σε 4κ μπορεί να μην τρέχουν καν στην κάρτα μου αλλά δεν με νοιάζει μιας και δεν παίζω Κάτια άλλο όμως αυτός που παίζει rdr2 , ac Valhalla, cyberpunk και άλλα προφανώς θα θέλει μια 5700xt , 3060ti , 3070 που μπροστά τους η 1650 είναι για γέλια 

Εδω παντός να σου πω οτι αν σε ενδιαφέρει 4k το DLSS ειναι must have. Σε νορμαλ συνθήκες αγοράς μια rtx 2060 θα εκανε τεραστια διάφορα. Στο μελλον δεν θα ειναι καν ερώτημά οπως το θέτεις εσυ. Δηλ το "οκ απλος ειναι ικανοποιητικά για μενα" γτ ολα τα παιχνίδια θα ειναι φτιαγμένα για να τρεχουν με DLSS η filelityfx και καρτες χωρις δεν θα τρεχουν ουτε 30φπσ στα low.

Αν βλεπεις την nintendo. Ποια την nintendo την ποιο τεχνολογικά αναλφάβητη και οπισθοδρομική εταιρια στον χωρο να βγαζει switch me dlss τοτε παω στοίχημα οτι ολοι μας θα πρέπει να αναβαθμίσουμε σε DLSS/fidelityFX καρτες στο μελλον δεν μας σώζει τπτ.

Επεξ/σία από mp44christos
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να φανταστω ειμαι τυχερος που εχω μια 2070s στα 450 καινουρια μεσα απο αγγελια στο insomnia; Αν και δεν εχω παιξει τιποτα τωρα εδω και ενα χρονο περα απο παιχνιδια του 90.. Και εψαχνα για καμια 3070, μεχρι που ειδα τι παιζει με το αποθεμα και τις τιμες. Παντως αν την πουλουσα, παλι ιδια τιμη θα την εβαζα και οχι 700+ που την εχουν οι περισσοτεροι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Συγνώμη που σας διακόπτω παιδια, να πω κάτι για το θέμα;😄

Ήμουν απο αυτούς που πρόλαβαν και έκαναν παραγγελία για την κάρτα του θέματος. Τελικά  τσάμπα χάρηκα καθώς χθες έλαβα το παρακάτω email:

Θα θέλαμε να σας ενημερώσουμε πως μετά από επικοινωνία με τον κεντρικό προμηθευτή, μας ενημέρωσαν πως την δεδομένη χρονική στιγμή υπάρχει ένα προσωρινό πρόβλημα διαθεσιμότητας σε κάποιο από τα προϊόντα της παραγγελίας σας. Εμείς κάνουμε ήδη προσπάθειες προκειμένου να βρούμε διαθεσιμότητα και να ολοκληρωθεί η παραγγελία σας εντός των χρονικών μας δεσμεύσεων.
Σύντομα, ένας εκπρόσωπός μας θα επικοινωνήσει μαζί σας. Σε κάθε περίπτωση, μη διστάσετε να επικοινωνήσετε μαζί μας, προκειμένου να σας ενημερώσουμε.
Σας ζητάμε συγνώμη για την αναστάτωση.

Πείτε μου τώρα οτι αυτό δεν το έχει γράψει γυναίκα.

Έφαγα το άκυρο, αλλά με ωραίο τρόπο. Να με αφήσει και στην αμφιβολία μήπως και γίνει κάτι. Σαν να μπήκα στο ψυγείο ένα πράμα....

Επεξ/σία από zorans
  • Like 1
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

28 λεπτά πριν, zorans είπε

Συγνώμη που σας διακόπτω παιδια, να πω κάτι για το θέμα;😄

Ήμουν απο αυτούς που πρόλαβαν και έκαναν παραγγελία για την κάρτα του θέματος. Τελικά  τσάμπα χάρηκα καθώς χθες έλαβα το παρακάτω email:

Θα θέλαμε να σας ενημερώσουμε πως μετά από επικοινωνία με τον κεντρικό προμηθευτή, μας ενημέρωσαν πως την δεδομένη χρονική στιγμή υπάρχει ένα προσωρινό πρόβλημα διαθεσιμότητας σε κάποιο από τα προϊόντα της παραγγελίας σας. Εμείς κάνουμε ήδη προσπάθειες προκειμένου να βρούμε διαθεσιμότητα και να ολοκληρωθεί η παραγγελία σας εντός των χρονικών μας δεσμεύσεων.
Σύντομα, ένας εκπρόσωπός μας θα επικοινωνήσει μαζί σας. Σε κάθε περίπτωση, μη διστάσετε να επικοινωνήσετε μαζί μας, προκειμένου να σας ενημερώσουμε.
Σας ζητάμε συγνώμη για την αναστάτωση.

Πείτε μου τώρα οτι αυτό δεν το έχει γράψει γυναίκα.

Έφαγα το άκυρο, αλλά με ωραίο τρόπο. Να με αφήσει και στην αμφιβολία μήπως και γίνει κάτι. Σαν να μπήκα στο ψυγείο ένα πράμα....

Από το να μην σου πουν τίποτα και να περιμένεις να σου έρθει κάρτα κάτι είναι και αυτό

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...