Προς το περιεχόμενο

Καρέκλα Markus ή Καρέκλα από dromeas?

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπέρα, είμαι ανάμεσα σε καρέκλα από dromeas(το θέμα είναι ποια;) ή τη Markus. Στα μείον της markus, τα μπράτσα που δε ρυθμίζονται, είναι σημαντικό. Στα συν και των 2 η εγγύηση. Τώρα από πλαίσιο έχω ακούσει και καλά και κάκα λόγια. Επίσης μόνο 2 χρόνια εγγύηση. Το μπάτζετ είναι το πολύ μέχρι 250. Χρείαζεται για τηλεργασία οπότε αρκετές ώρες. Πείτε γνώμες αν έχετε αγοράσει ή δοκιμάσει κάποιες. Το ξέρω ότι υπάρχουν αρκετά παρόμοια θέματα αλλά ήθελα να το περιορίσω στις συγκεκριμένες. 

Ευχαριστώ, 

Σύνδεσμος στην ανάρτηση
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες
Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Είχα markus και τη θεωρώ τίμια για τα λεφτά της. Όμως δεν έχει ιδιαίτερες ρυθμίσεις.
Μετα πήρα Dromeas VIP στα διπλα λεφτά με ρυθμίσεις αλλά δεν τρελάθηκα.

Επεξ/σία από tasanton
Σύνδεσμος στην ανάρτηση

Τη markus έχω δει τη προτείνουν αρκετά άτομα στο φόρουμ. Γενικά είναι οκ για αρκετές ώρες εργασίας; Είχατε καποιο πρόβλημα και τι εξυπηρέτηση είχατε από ικεα; Τώρα απο dromeas, τη smart-d αν έχει αγοράσει/δοκιμάσει κάποιος; Επίσης, έχω ακούσει καλά λόγια για κάποια action-d την οποία δε μπορώ να βρω στο dromeas. 

Σύνδεσμος στην ανάρτηση
Στις 27/3/2021 στις 2:44 ΠΜ, tasanton είπε

Είχα markus και τη θεωρώ τίμια για τα λεφτά της. Όμως δεν έχει ιδιαίτερες ρυθμίσεις.
Μετα πήρα Dromeas VIP στα διπλα λεφτά με ρυθμίσεις αλλά δεν τρελάθηκα.

Θα πρότεινες να πάω σε markus ή κάποια του δρομέα; η markus είναι αναπαυτική στη μέση;

Σύνδεσμος στην ανάρτηση

Καμια από τις δυο δεν ανταποκρίθηκε στα δικά μου Στάνταρντ.

θα έβαζα τη Markus πιο πάνω λόγω καλύτερης τιμής. Εκτός αν βρεις άλλο μοντέλο της dromeas. 

Σύνδεσμος στην ανάρτηση
Στις 27/3/2021 στις 10:38 ΠΜ, nasos96 είπε

Είχατε καποιο πρόβλημα και τι εξυπηρέτηση είχατε από ικεα;

Προσωπικά είχα μείνει απόλυτα ευχαριστημένος από την εξυπήρετηση. Μου χάλασε η Markus περίπου στα 9 χρόνια (καθημερινή πολύωρη χρήση). Πήγα με την (ξεθωριασμένη- σχεδόν σβησμένη) απόδειξη και αμέσως την αντικατέστησαν με καινούργια.

Περισσότερα για την Markus στα αντίστοιχα θέματα. Για την Dromeas δεν έχω προσωπική εμπειρία. 

Σύνδεσμος στην ανάρτηση

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Εγγραφείτε για έναν νέο λογαριασμό

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...

Με την περιήγησή σας στο insomnia.gr, αποδέχεστε τη χρήση cookies που ενισχύουν σημαντικά την εμπειρία χρήσης.