Προς το περιεχόμενο

Δημοτικη αστυνομια η εποπ;


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μάλλον δημοτική αστυνομία. Δεν ξέρω τι ακριβώς παίζει με τους ΕΠΟΠ αλλά η δημοτική αστυνομία δεν έχει μεταθέσεις είσαι σε ένα δήμο μόνιμα και η δουλειά είναι 8ωρο. ΕΠΟΠ έχω συναντήσει κυρίως στον Έβρο, τα ωράρια είναι χειρότερα και όπως και να το κάνουμε είναι στρατός. Αν σου αρέσει η στρατιωτική ζωή οκ πάω πάσο. Δημοτική Αστυνομία σαφώς πιο λάιτ επάγγελμα, βέβαια μαλώνεις καθημερινά με τον κόσμο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, StavrosApost είπε

Γιατι δημοτικη αστυνομια συγκεκριμενα ρωτας;

Επειδη γνωριζω οτι θα βγει προκήρυξη σε λιγο καιρο στην περιοχη μου για δημοτικη αστυνομια για αυτο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

24 λεπτά πριν, Kalin είπε

Επειδη γνωριζω οτι θα βγει προκήρυξη σε λιγο καιρο στην περιοχη μου για δημοτικη αστυνομια για αυτο

Ok.. Ό,τι να ναι....

1 ώρα πριν, Kalin είπε

Απο την εργασια μου ειμαι παρα πολυ ευχαριστημενη απλα δεν εχω φυγει ποτε απο τον τοπο καταγωγης μου να μεινω μονιμα καπου αλλου και πιστευω πως θα επρεπε και το βλεπω σαν ευκαιρια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Δημοτικη αστυνομια καλυτερο για μενα. Αμεταθετος, 8ωρο και σπιτι σου. Εποπ οπως ειπε παραπανω ενας φιλος σε στελνουν οπου να 'ναι και εχεις και μεταθεσεις καθε 3-4 χρονια μεχρι τη συνταξη σου. Αλλα ειναι και τι σ αρεσει να κανεις. 

Επεξ/σία από StavrosApost
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...