Προς το περιεχόμενο

Πρόβλημα σε ινσταγκραμ

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπέρα παιδιά, έχω ένα πρόβλημα με το προφιλ μου εδώ και 14 μέρες και δεν έχω βγάλει άκρη! Ξαφνικά ενώ ήμουν μέσα και ήταν όλα καλά δεν μπορούσα να κάνω ανανέωση στην αρχική σελ. Έκανα log out και όταν πήγα να συνδεθώ μου έβγαλε ότι έβαλα λάθος τον κωδικό ενώ ήταν σωστός πήγα να κάνω ανάκτηση με email, κινητό αλλά μάταια μου βγαζει ο χρήστης δεν υπάρχει! *Είχα μια εφαρμογή η οποία δείχνει ποιοι σε βγαζουν από follow κτλ δεν ξέρω αν έχει γίνει από εκεί! Στο ινσταγκραμ υπάρχω αλλά χωρίς φωτός, ακόλουθους και γενικά λέει το προφιλ έχει απενεργοποιηθει! Ξέρεις κανείς που οφειλεται;;; ευχαριστώ! 

Σύνδεσμος στην ανάρτηση
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γενικά τέτοιες εφαρμογές είναι επιφοβες κατά την χρήση τους. Λογικά από εκεί θα έχει γίνει το μπαν του λογαριασμού σου. 

Σύνδεσμος στην ανάρτηση
3 ώρες πριν, TheoAlex50 είπε

Γενικά τέτοιες εφαρμογές είναι επιφοβες κατά την χρήση τους. Λογικά από εκεί θα έχει γίνει το μπαν του λογαριασμού σου. 

Σε ευχαριστώ πολύ φίλε μου για την απάντηση σου! Πήγα στο play store και οντως είναι επιφοβες διάβασα πολλά σχόλια που έκλεισαν λογαριασμοί από χακ κτλ! 

Σύνδεσμος στην ανάρτηση

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Εγγραφείτε για έναν νέο λογαριασμό

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...

Με την περιήγησή σας στο insomnia.gr, αποδέχεστε τη χρήση cookies που ενισχύουν σημαντικά την εμπειρία χρήσης.