Προς το περιεχόμενο

wewe global και lyopay


demolition23

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Στην συνέχεια των όσων είπε ο @panostza είμαι και εγώ σύμφωνος. Όλοι οι weweάδες μιλάτε για άδειες και ευκαιρίες που είναι σε εκπτώσεις. Τι 💩 είναι αυτή η άδεια ; Γιατί πρέπει να έχει αξία ; Γιατί μπορεί να βγάλει μέχρι και 50€ η μία;  Πως τα βγάζει και με πια κριτήρια. Το αν κάνουν οι είκοσι 100€ ή 5€ ή 1000€ δεν έχει σημασία. Το τι απολαβές έχει και μέχρι πότε μας νοιάζει !

Το lyracoin που πετάτε ώρες ώρες είναι αυτό εδώ ;

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 36
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοφιλείς Ημέρες

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Παιδιά τώρα είμαστε στον σωστό δρόμο αυτά είναι σωστά  ερωτήματα που όμως δεν θα σας τ απαντήσω εγώ αλλά μόνοι σας. Εγώ απλά εξέφρασα την εμπειρία μου απο την όλη φάση για να κάνω τον συνήγορο τ διαβόλου ξεκάθαρα. Δεν υπάρχει καμία ευκαιρία αυτή τη στιγμή για να τ πω απλά η άδεια κοστολογείται 25 ευρώ ενώ πριν 3-4 μήνες άξιζε 5 η μια. Απολαβές δε σ υπόσχεται κανένας παιζει ρόλο η χρησιμοποίηση της Lyopay. To παγκόσμιο μπλοκ της κοινότητας υποτίθεται πιστοποιεί τις συναλλαγές π μεταφράζονται σε άδειες. Αυτές κάθε μέρα αναλογικά κοστολογούνται κ απλά προφανώς κάποιος παπάτζας είπε στο παιδί πως μπορεί να τ δίνουν και 50 ευρώ τ μέρα π αυτή τ στιγμή είναι μακριά απο την πραγματικότητα.

 

Υγ Γνώση, μελέτη κ κόπος είναι προσωπικο ζήτημα τ καθενός. Απλα αν δεν έκανα τον weweακια εγώ θ τ είχατε στανταράκι ως πονζι κ ίσως κάποιος να μην έμπαινε καν στη διαδικασία να δει τ παίζει. Αυτο το λέω γτ προφανώς η ιστορία δ τελειώνει στις άδειες ούτε προσφέρεται κάτι άκοπα φέρνοντας κοροιδα σ μια πυραμιδα. Ξεχαστε τα αυτά

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

44 λεπτά πριν, Fanis19946 είπε

Παιδιά τώρα είμαστε στον σωστό δρόμο αυτά είναι σωστά  ερωτήματα που όμως δεν θα σας τ απαντήσω εγώ αλλά μόνοι σας. Εγώ απλά εξέφρασα την εμπειρία μου απο την όλη φάση για να κάνω τον συνήγορο τ διαβόλου ξεκάθαρα. Δεν υπάρχει καμία ευκαιρία αυτή τη στιγμή για να τ πω απλά η άδεια κοστολογείται 25 ευρώ ενώ πριν 3-4 μήνες άξιζε 5 η μια. Απολαβές δε σ υπόσχεται κανένας παιζει ρόλο η χρησιμοποίηση της Lyopay. To παγκόσμιο μπλοκ της κοινότητας υποτίθεται πιστοποιεί τις συναλλαγές π μεταφράζονται σε άδειες. Αυτές κάθε μέρα αναλογικά κοστολογούνται κ απλά προφανώς κάποιος παπάτζας είπε στο παιδί πως μπορεί να τ δίνουν και 50 ευρώ τ μέρα π αυτή τ στιγμή είναι μακριά απο την πραγματικότητα.

 

Υγ Γνώση, μελέτη κ κόπος είναι προσωπικο ζήτημα τ καθενός. Απλα αν δεν έκανα τον weweακια εγώ θ τ είχατε στανταράκι ως πονζι κ ίσως κάποιος να μην έμπαινε καν στη διαδικασία να δει τ παίζει. Αυτο το λέω γτ προφανώς η ιστορία δ τελειώνει στις άδειες ούτε προσφέρεται κάτι άκοπα φέρνοντας κοροιδα σ μια πυραμιδα. Ξεχαστε τα αυτά

Καλά. Θα μπορούσες να πετάξεις ένα link έστω, αλλά ούτε εσύ ξέρεις . ΕΠΟΜΕΝΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΣ .....

21 ώρες πριν, Bitbit είπε

Απορώ γιατί δε κλειδώνουν αυτά τα θέματα από την αρχή 

Καλά θα κάνουν και να μην το κλειδώσουν. Μόλις το κάνουν θα βγουν και θα λένε όλοι αυτοί ότι οι διαχειριστές είναι πιόνια του συστήματος και τους κλείδωσαν το θέμα πριν καν δημοσιεύσουν το λαμπρό επιχειρηματικό τους σχέδιο🙃

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μου έστειλε πρόσφατα φίλος φίλου μου link να δω και εγώ μια τέτοια ζωντανή παρουσίαση.. 

Εννοείται ότι είμαστε όλοι μαζί, αδέρφια κτλ.. Αλλά το σημείο που βγήκα ήταν όταν μετά από κάνα 4 λεπτό τον άκουσα να λέει : και ο Ζάκερμπεργκ έτσι ξεκίνησε και είδαμε όλοι που είναι το Facebook αυτή την στιγμή!....

Ε τα σχόλια πιστεύω είναι περιττά... 

(το κακό είναι ότι αυτός που μου έστειλε το Λινk, μέχρι και 1000 ευρώ ήθελε να τα βάλει αυτός για μένα και να του τα δίνω λίγα λιγα μετά... Έβαλε μέσα Κοπέλα, μάνα, θείο του και δεν ξέρω και εγώ πόσα θύματα ακόμη τους έφαγε το 500ρικο...)

 

ΜΑΚΡΥΆ ΑΠΌ ΦΙΔΕΜΠΟΡΟΥΣ

  • Like 3
  • Sad 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Link? Παιδιά εξήγησα οι πληροφορίες  κ τα έγγραφα βρίσκονται στο γραφείο της κοινότητας π μπαίνει κάποιος δωρεάν μόνο μέσω μέιλ και ενός κωδικού π ορίζει ο ίδιος. Τι θες να σου δώσω referral link να ξεκινήσει η καραμέλα πως θέλω ν πουλήσω φίδια? Όχι φίλε κάνε δική σου έρευνα τσέκαρε τις επιχειρήσεις από πίσω π αναφέρονται στην lyo.. μπες scam adviser και άλλες πλατφόρμες π συγκρίνουν πολλά ζητήματα από Alexa rank, απόψεις, ταχύτητες, χώρες π υφίστανται οι εταιρίες κτλ... Διάβασε για την Lyopay αναλυτικά τ θέλει να γίνει κ κανε έρευνα αγοράς για τ αν υπάρχει κάτι αντίστοιχο. Γενικά ψάξε ο τι μπορείς να φανταστείς κ τελειώνει η ιστορία ούτε εγώ είμαι ειδικός ένας μεταπτυχιακός φιλοσοφικής είμαι 😂

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, Fanis19946 είπε

Link? Παιδιά εξήγησα οι πληροφορίες  κ τα έγγραφα βρίσκονται στο γραφείο της κοινότητας π μπαίνει κάποιος δωρεάν μόνο μέσω μέιλ και ενός κωδικού π ορίζει ο ίδιος. Τι θες να σου δώσω referral link να ξεκινήσει η καραμέλα πως θέλω ν πουλήσω φίδια? Όχι φίλε κάνε δική σου έρευνα τσέκαρε τις επιχειρήσεις από πίσω π αναφέρονται στην lyo.. μπες scam adviser και άλλες πλατφόρμες π συγκρίνουν πολλά ζητήματα από Alexa rank, απόψεις, ταχύτητες, χώρες π υφίστανται οι εταιρίες κτλ... Διάβασε για την Lyopay αναλυτικά τ θέλει να γίνει κ κανε έρευνα αγοράς για τ αν υπάρχει κάτι αντίστοιχο. Γενικά ψάξε ο τι μπορείς να φανταστείς κ τελειώνει η ιστορία ούτε εγώ είμαι ειδικός ένας μεταπτυχιακός φιλοσοφικής είμαι 😂

Ρε. Όταν στο ζητάω δεν μπορεί να σου προσάψει κανένας τίποτα. Εκτός και αν είναι link εγγραφής με reference στον λογαριασμό σου.

Το ψάξε κάνε δείξε σημαίνει ότι και εσύ είσαι άλλος ένας όπου έδωσε λεφτά σε κάτι που ονομάζεται άδεια , εφαρμογή ή κολοκύθια και δεν ξέρει καν τι είναι. Και γιατί να ψάξω ; Μπορεί να πέσω σε απατεώνες όπου λένε ότι η wewe είναι πυραμίδα 😆

Δεν έχω να σχολιάσω κάτι περαιτέρω πάνω σε όσα είπες. Υπάρχει κάποιος να ξέρει τι πλήρωσε ;

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, Fanis19946 είπε

Link? Παιδιά εξήγησα οι πληροφορίες  κ τα έγγραφα βρίσκονται στο γραφείο της κοινότητας π μπαίνει κάποιος δωρεάν μόνο μέσω μέιλ και ενός κωδικού π ορίζει ο ίδιος. Τι θες να σου δώσω referral link να ξεκινήσει η καραμέλα πως θέλω ν πουλήσω φίδια? Όχι φίλε κάνε δική σου έρευνα τσέκαρε τις επιχειρήσεις από πίσω π αναφέρονται στην lyo.. μπες scam adviser και άλλες πλατφόρμες π συγκρίνουν πολλά ζητήματα από Alexa rank, απόψεις, ταχύτητες, χώρες π υφίστανται οι εταιρίες κτλ... Διάβασε για την Lyopay αναλυτικά τ θέλει να γίνει κ κανε έρευνα αγοράς για τ αν υπάρχει κάτι αντίστοιχο. Γενικά ψάξε ο τι μπορείς να φανταστείς κ τελειώνει η ιστορία ούτε εγώ είμαι ειδικός ένας μεταπτυχιακός φιλοσοφικής είμαι 😂

Ρε φίλε και μόνο που προσπαθείς ακόμη να το "υποστηρίζεις" με Κάτι επιχειρηματα τύπου  κάνε έρευνα μόνος κτλ δεν μπορώ να συνεχίσω.. 

Απλά θα ήταν πιο τίμιο όσοι το στηρίζετε να ΛΈΤΕ την αλήθεια πριν ζητήσετε(όχι εσύ προσωπικά) λεφτά από τον κάθε κακόμοιρο που ψάχνει το επόμενο Facebook να γίνει εκατομμυριουχος! 

Το ότι έχεις επενδύσει σε κάτι εσύ το οποίο μπορεί να είναι φόλα δεν το κάνει λιγότερο φόλα από ότι μπορεί να είναι και το αντίστροφο! 

Καλά κέρδη λοιπόν σου εύχομαι! 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...