Προς το περιεχόμενο

Καρέκλες γραφείου


dimgkoros

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Καλησπέρα , είμαι ανάμεσα σε δυο καρέκλες για δουλειά γραφείου κ αρκετό διάβασμα σε υπολογιστή αν εχετε χρησιμοποιήσει καμία να μου δώσετε τα φώτα σας:

 

1. https://eshop.dromeas.gr/dieythintikes-karekles-grafeiou/208-action-d.html

 

2. https://www.ikea.gr/proioda/karekles/karekles-grafeiou/trohilates-karekles-grafeiou/jarvfjallet-peristrefomeni-karekla-me-mpratsa/99275632/

Επεξ/σία από dimgkoros
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η συγκεκριμένη του Ικεα που έχω παραθέσει είναι μάλλον η «νέα» μαρκους...τις έχω δοκιμάσει κ τις δυο και θα τολμούσα να πω πως από την μαρκους είναι λίγο καλύτερη 

 

  • Η συγκεκριμένη του Ικεα που έχω παραθέσει είναι μάλλον η «νέα» μαρκους...τις έχω δοκιμάσει κ τις δυο και θα τολμούσα να πω πως από την μαρκους είναι λίγο καλύτερη 
54 λεπτά πριν, mp44christos είπε

IKEA Markus 

 

  •  

Η συγκεκριμένη του Ικεα που έχω παραθέσει είναι μάλλον η «νέα» μαρκους...τις έχω δοκιμάσει κ τις δυο και θα τολμούσα να πω πως από την μαρκους είναι λίγο καλύτερη 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ικεα Markus και από μένα 10 χρόνια την έχω της έχω πιει το αίμα με άπειρα 8ωρα και είναι άνετη και σκύλος. Απλά μη πάρεις δέρμα γιατί ξεφλουδιζει το προσκεφαλο. Η καλύτερη αγορά που έκανα ποτέ 

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 hours ago, oyk152 said:

Ικεα Markus και από μένα 10 χρόνια την έχω της έχω πιει το αίμα με άπειρα 8ωρα και είναι άνετη και σκύλος. Απλά μη πάρεις δέρμα γιατί ξεφλουδιζει το προσκεφαλο. Η καλύτερη αγορά που έκανα ποτέ 

Σχεδόν όλες από "δέρμα" ξεφλούδιζουν. Μπορείς να την πας σε κάποιον που φτιάχνει ταπετσαρίες η δέρμα καθισμάτων αυτοκίνητου. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Προσωπικά έχω τη reflex d του Δρομέα όταν την είχα πάρει στα 230 ευρώ την black Friday

Από ότι καταλαβαίνω αλλάζει μόνο ο μηχανισμός στήριξης για την πλάτη

Κατά τα άλλα η καρέκλα εχει κορυφαία ποιότητα και για το δικό μου σωματότυπο είναι και πολύ αναπαυτική όταν το θέλω αλλά και με τη κατάλληλη ρύθμιση μου προσφέρει και στήριξη στη μέση

Έχοντας υπ όψιν μόνο τα όσα γνωρίζω για τον dromea μου φτάνουν για να την προτιμήσω σε σχέση με την markus

Επίσης αυτή του ikea δεν έχει προσαρμοζόμενα χερούλια και τέλος δεν έχει ρύθμισης της έντασης για την ανάκληση σε σχέση πάντα με αυτή του dromea

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 μήνες μετά...
  • 1 μήνα μετά...
Στις 19/4/2021 στις 7:57 ΠΜ, oyk152 είπε

Ικεα Markus και από μένα 10 χρόνια την έχω της έχω πιει το αίμα με άπειρα 8ωρα και είναι άνετη και σκύλος. Απλά μη πάρεις δέρμα γιατί ξεφλουδιζει το προσκεφαλο. Η καλύτερη αγορά που έκανα ποτέ 

Μπορείς να μου πεις πως είναι η στήριξη στη μέση της Markus; η καρέκλα χωράει κάτω από το γραφείο(και μόνη της και όταν κάθεσαι). Είναι σημαντικό το 2ο λ΄΄ογω περιρισμένου χώρου

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 εβδομάδες αργότερα...

Καλή η Markus αλλά δεν αξίζει τα λεφτά της. Μόνο αν τη βρεις σε sale ή με πόντους. Κάνε μία επένδυση, δώσε άλλα τόσα και πάρε την καινούργια secretlab 👾

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

15 ώρες πριν, nik5163 είπε

είχα secretlab omega και γενικά οι gaming είναι πολύ λίγο εργονομικές. Αυτό το μαξιλαράκι που κοτσάρουν είναι σκέτη απάτη.

Χωρίς να θέλω να διαφωνήσω μαζί σου, αλλά οι omega με τις titan δεν έχουν καμία σχέση. Επίσης οι 2020/2022 titan έχουν πολλές διαφορές.
Φίλο που ρώτησα για την 2022 evo την οποία πήρε στο release , έχει μείνει τρομερά ευχαριστημένος. Θα τη χτυπήσω και εγώ black friday

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...