Προς το περιεχόμενο

Έρωτας από την πρώτη νότα.


JennyP

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 1,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Επισκέπτης
Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Patrick Watson-Lighthouse 

Γιατί τίποτε δεν είναι ο τι φαίνεται εξ αρχής.

 

Επεξ/σία από XrysaKakou
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
Στις 12/3/2022 στις 9:14 ΜΜ, poulinos είπε

για τους  φανατικους rpg people και οχι μονο.20 χρονια πριν ισως και παραπανω περασαν απο τοτε που βγηκε.απο τα πολυ αγαπημενα

 

Αμ το ήξερα πως δεν είμαι ο μόνος.

 

Σχεδόν όλα τα tracks D2 + L2 συχνά - πυκνά τα ακούω με bluetooth στη δουλειά για να κρατιέμαι..

 

P.S. : Hack and slash είναι το D2. Isometric Hack & Slash. Οι πραγματικοί φαν των RPG φαντάζομαι δεν θα έχουν καν επαφή.. :P 

Επεξ/σία από JiovanniGeorgeo
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ο αδικοχαμενος μουσικοσυνθετης στιχουργος και τραγουδιστης Ιγκορ Ταλκοφ δολοφονηθηκε σε ηλικια μολις σαραντα ετων στην Αγια Πετρουπολη-τοτε Λενινγκραντ-της Ρωσιας στις 8 Οκτωμβριου 1991 την ωρα που εδινε ενα κονσερτο.

Αυτη η μπαλαντα του ειναι απο τις αγαπημενες μου.Δυστυχως οι μεταφρασεις που υπαρχουν στο διαδικτυο δεν ειναι αρκετα καλες για να αποδωσουν την λυρικοτητα αυτου του ασματος αλλα γενικα οι στιχοι μιλανε για τον απροσμενο ερωτα ενος αντρα για μια γυναικα που αναστατωσε την μεχρι προτινος ηρεμη ζωη του.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

On 10/05/2023 at 18:40, JiovanniGeorgeo said:

Αμ το ήξερα πως δεν είμαι ο μόνος.

 

Σχεδόν όλα τα tracks D2 + L2 συχνά - πυκνά τα ακούω με bluetooth στη δουλειά για να κρατιέμαι..

 

P.S. : Hack and slash είναι το D2. Isometric Hack & Slash. Οι πραγματικοί φαν των RPG φαντάζομαι δεν θα έχουν καν επαφή.. :P 

πολυ ωραια παιχνιδια τα Diablo αν και επαιξα μεχρι το 2 και δεν συνεχισα πιο μετα. αν και δεν ειναι rpg οπως ειπες εν τουτοις ειναι πολυ ωραιο.εχω παιξει και πιο rpg πχ baldur's gate κτλ και οκ οι διαφορες ειναι εμφανεις. κατα τα αλλα και τα 2 ειναι πολυ ωραια.αυτα που δεν μου αρεσαν γενικοτερα πολυ ηταν τα turn based rpg που απλα εχεις χ ποντους και καθε φορα ο παιχτης κανει την κινηση του με βαση τους ποντους που εχει.μια ο ενας μια ο αλλος. αλλα η μουσικη του diablo παντα τα εσπαγε. και το συγκεκριμενο τραγουδι απο το diablo 1 απλα οτι και να πω θα ειναι λιγο.οπως και οταν επαιξα diablo 1 για πρωτη φορα.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...