Προς το περιεχόμενο

Δωρεάν απεριόριστα data από Vodafone για 3 μήνες (προσφορά μόνο για ανέργους)


insomniack

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

 (ισχύει για επιδοτούμενους ανέργους)
οποτε ακυρο για τους περισσοτερους που εχουν καρτα ανεργιας
αλλα καλη κινηση nonetheless

Επεξ/σία από Zengar Zombolt
  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτα ειναι προσωπικά στοιχεία...Πως ελέγχει η Vodafone εαν εγω είμαι επιδοτούμενος...? Δινει ο ΟΑΕΔ προσβαση στα στοιχεια στην Vodafone...?Θελουν καποιοι να πανε φυλακη αραγε..?

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 λεπτά πριν, ppaio είπε

Αυτα ειναι προσωπικά στοιχεία...Πως ελέγχει η Vodafone εαν εγω είμαι επιδοτούμενος...? Δινει ο ΟΑΕΔ προσβαση στα στοιχεια στην Vodafone...?Θελουν καποιοι να πανε φυλακη αραγε..?

θεωρητικα η Vodafone δεν βλεπει τιποτα αν δεν βαλεις εσυ τα στοιχεια σου και συμφωνήσεις στους ορους.
και θεωρητικα παλι απλα θα περνει επικύρωση οτι οντως εισαι επιδοτουμενος ανεργος και τιποτα παραπανω.
 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οι πληροφορίες που συλλέγουμε για εσάς εξαρτώνται από τα προϊόντα και τις υπηρεσίες της Vodafone στις οποίες έχετε εγγραφεί ή χρησιμοποιείτε. Στις πληροφορίες που συλλέγουμε για εσάς συγκαταλέγονται ενδεικτικά τα ακόλουθα:

  • Ονοματεπώνυμο, διεύθυνση, Α.Φ.Μ., τηλέφωνο, ημερομηνία γέννησης και διεύθυνση e-mail.
  • Τις προτιμήσεις σας για συγκεκριμένα προϊόντα, υπηρεσίες ή δραστηριότητες, εφόσον μας τις γνωστοποιήσετε, ή τις συνάγουμε από τη χρήση των προϊόντων και των υπηρεσιών μας.
  • Τη μεταξύ μας επικοινωνία – όπως για παράδειγμα η καταγραφή ή μαγνητοφώνηση μίας κλήσης που πραγματοποιείτε προς κάποιο τηλεφωνικό μας κέντρο, όποτε τούτο σύμφωνα με την νομοθεσία επιτρέπεται, ενός e-mail, μίας επιστολής ή οποιασδήποτε άλλης μορφής επικοινωνίας επιχειρήσετε.
  • Πληροφορίες σχετικές με τον λογαριασμό σας – όπως ημερομηνίες πληρωμής, εγγραφή σε υπηρεσίες που χρησιμοποιείτε, ή οποιαδήποτε άλλη πληροφορία συνδέεται με έναν λογαριασμό.
  • Επιπλέον, συλλέγουμε πληροφορίες αναφορικά με τον τρόπο που χρησιμοποιείτε τα προϊόντα και τις υπηρεσίες μας, όπως:
  • Τους τηλεφωνικούς αριθμoύς που καλείτε ή στους οποίους στέλνετε μηνύματα (ή τους αριθμούς από τους οποίους λαμβάνετε μηνύματα ή κλήσεις).
  • Την ημερομηνία, την ώρα και τη διάρκεια – όγκο των κλήσεων και των μηνυμάτων που στέλνετε ή λαμβάνετε μέσω του δικτύου, καθώς και τη θέση σας (κατά προσέγγιση) ενόσω πραγματοποιούνταν η σχετική επικοινωνία.
  • Το επίπεδο των παρεχόμενων υπηρεσιών – όπως για παράδειγμα, για προβλήματα του δικτύου ή άλλα γεγονότα που επηρεάζουν τις υπηρεσίες δικτύου.
  • Τις πληροφορίες που σχετίζονται με τη χρήση των ιστοσελίδων μας από το κινητό ή τον υπολογιστή σας, και ως εκ τούτου τις σελίδες που επισκεφθήκατε.
  • Tην ημερομηνία, ώρα και διάρκεια της πλοήγησής σας, καθώς και την τοποθεσία σας (κατά προσέγγιση) στη διάρκεια της πλοήγησης αυτής.

https://www.vodafone.gr/vodafone-ellados/privacy-policy-cookies/#Privacy&You

2 ώρες πριν, ppaio είπε

Αυτα ειναι προσωπικά στοιχεία...Πως ελέγχει η Vodafone εαν εγω είμαι επιδοτούμενος...? Δινει ο ΟΑΕΔ προσβαση στα στοιχεια στην Vodafone...?Θελουν καποιοι να πανε φυλακη αραγε..?

Αποδοχή όρων και προϋποθέσεων ,

Αποδοχή Πολιτικής Ιδιωτικότητας της Vodafone ,

Συνεργασία με ΟΑΕΔ για παροχή API (αν είναι σωστά υλοποιημένο η vodafone θα έχει πρόσβαση απλα σε μια κλήση η οποία στέλνοντας τον Αριθμό Δελτίου Ανεργίας η φόρμα θα λάβει απάντηση θετική η αρνητική [χώρίς να προβάλουν η στέλνουν Προσωπικά Δεδομένα]) .

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ποιος εχει εξουσιοδοτησει τον ΟΑΕΔ να απανταει εκ μερους μου...? Η Vodafone αποθηκευει και το δελτιο ανεργιας και τον αριθμο κινητου αρα γνωριζει τα παντα για τον ανεργο...Εκτιμω οτι ειναι παρανομο να διδονται απο τον ΟΑΕΔ (κρατικο φορεα) δεδομενα σε μια ιδιωτικη εταιρεια (Vodafone...)

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
8 ώρες πριν, ppaio είπε

Ποιος εχει εξουσιοδοτησει τον ΟΑΕΔ να απανταει εκ μερους μου...? Η Vodafone αποθηκευει και το δελτιο ανεργιας και τον αριθμο κινητου αρα γνωριζει τα παντα για τον ανεργο...Εκτιμω οτι ειναι παρανομο να διδονται απο τον ΟΑΕΔ (κρατικο φορεα) δεδομενα σε μια ιδιωτικη εταιρεια (Vodafone...)

τα API δεν ειναι επ 'ουδενι παρανομα.

Επεξ/σία από xoldboyx
  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8 ώρες πριν, ppaio είπε

Ποιος εχει εξουσιοδοτησει τον ΟΑΕΔ να απανταει εκ μερους μου...? Η Vodafone αποθηκευει και το δελτιο ανεργιας και τον αριθμο κινητου αρα γνωριζει τα παντα για τον ανεργο...Εκτιμω οτι ειναι παρανομο να διδονται απο τον ΟΑΕΔ (κρατικο φορεα) δεδομενα σε μια ιδιωτικη εταιρεια (Vodafone...)

Αν δεν θες να μάθει τπτ η Vodafone για σένα, μη της δίνεις και τίποτα....άρα πολύ απλά μην δώσεις τα στοιχεία σου και μην πάρεις την προσφορά.

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ευχαριστώ vodafone, είσαι πολύ καλή, που θέλεις να κάνω ανανέωση κάθε μήνα για να μου δίνεις data. Είμαι άνεργος ρε λέμε, μόνο αναπάντητες κάνω και βάζω κάρτα μια φορά το τρίμηνο. Πάλι επειδή με εκβιάζετε φυσικά.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν η επιδότηση τελειώνει τον Ιούλιο και η ενεργοποίηση γίνει Ιούλιο θα δίνει και τους επόμενους μήνες η θα λήξει με την τελευταία μερα της επιδότησης?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...