Προς το περιεχόμενο

Ερώτηση για εμβόλιο με προσωρινό ΑΜΚΑ


Babis_allos

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 36
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Στις 31/5/2021 στις 10:49 ΠΜ, kostasbm είπε

 προσωρινο  ΑΜΚΑ για να εμβολιαστεις παιρνεις την ιδια στιγμη σε οποιοδηποτε ΚΕΠ μπεις................

εσυ τι αιτηση και που την εκανες και περιμενεις ??? 

 

στο επισημο σαιτ

https://emvolio.gov.gr/pamka

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

58 λεπτά πριν, miucce είπε

στο επισημο σαιτ

https://emvolio.gov.gr/pamka

πηγαινε σε ενα ΚΕΠ να τελειωνεις ποιο γρηγορα και να κανεις και το ραντεβου

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...
Στις 31/5/2021 στις 12:27 ΠΜ, qwertyuiop2 είπε

Και το τζόνσον είναι αντίστοιχο του ζένεκα παιδιά, και βαράει άσχημα.

25 ετών, το έκανα σε νησί προχθές, είμαι 36 ώρες εμπύρετος (38,5 χθες- 37,5 σήμερα), με πόνους παντού. Σα να περνάς συμπυκνωμένο covid είναι, με όλα τα συμπτώματα πλην του αναπνευστικού.

 

Αναλογως τον ανθρωπο ειμαι 28 εκανα το johnson χθες το πρωι το βραδυ ειχα πυρετο 37 και κατι, πονους στους μυεις αλλα γενικα οχι κατι τραγικο, σημερα το πρωι δεν εχω τιποτα ,ο πατερας μου παλι με johnson δεν ειχε ουτε πυρετο μονο μια κουραση την επομενη μερα (οι νεοι απο οτι διαβασα εμφανιζουν πιο πολυ πυρετο κτλ)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8 λεπτά πριν, ΒουρΝ είπε

Αναλογως τον ανθρωπο ειμαι 28 εκανα το johnson χθες το πρωι το βραδυ ειχα πυρετο 37 και κατι, πονους στους μυεις αλλα γενικα οχι κατι τραγικο, σημερα το πρωι δεν εχω τιποτα ,ο πατερας μου παλι με johnson δεν ειχε ουτε πυρετο μονο μια κουραση την επομενη μερα (οι νεοι απο οτι διαβασα εμφανιζουν πιο πολυ πυρετο κτλ)

Ναι, ο αδερφός μου, 20, έκανε 39 πυρετό 2 μέρες. Όσο μικρότερος, τόσο μεγαλύτερη η υπεραντίδραση.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω 63 με Astra κανενα απολυτως προβλημα ...Η γυναικα μου 57 πρωτη δοση moderna απολυτως τιποτα .Στην δευτερη ομως για 36 ωρες πυρετο μεχρι 38 αλλα κρυαδες , κομαρες κλπ .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...