Προς το περιεχόμενο

Cosmote - Δύο+ μέρες για να στείλουν voip credentials


toxadi

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Κάπου να πω τον πόνο μου......

Καλησπέρα σε όλους.

Περιμένω πάνω από 48 ώρες voip credentials για sip trunk από Cosmote παρά τα δεν θυμάμαι πόσα τηλέφωνα τους έχω κάνει. Το μόνο που μου λέει ο κάθε υπάλληλος της τεχνικής υποστήριξης είναι ότι θα έπρεπε το αίτημά μου να ολοκληρωθεί σχετικά άμεσα, αλλά τίποτα δεν γίνεται και τηλέφωνο δεν έχω. Σήμερα το πρωί υποτίθεται ενημέρωσαν προϊστάμενο να το φροντίσει αλλά δεν...

 Έχει κάνει κάποιος την ίδια διαδικασία τελευταία; Υπάρχει κάποιο κόλλημα; Άλλαξε κάτι και την πατήσαμε;

Router Speedport Plus, οπότε δεν ξέρω κάποιον άλλο τρόπο εύρεσης των κωδικών

Ευχαριστώ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

32 minutes ago, toxadi said:

Router Speedport Plus, οπότε δεν ξέρω κάποιον άλλο τρόπο εύρεσης των κωδικών

Μπορείς με αυτό αν δεν θες να περιμένεις να σου τους στείλουν: https://www.insomnia.gr/forums/topic/763179-routerhak-το-απόλυτο-tool-για-να-ξεκλειδώσεις-το-router-σου/

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λόγω Κυριακής δεν ασχολήθηκα και με πρόλαβε ο ΟΤΕς με sms χτες βράδυ. Φόρτος εργασίας η αιτία. Αλλά θα δοκιμάσω και το routerhak γιατί δε λέει άλλη φορά 3 μέρες χωρίς τηλέφωνο.

Ευχαριστώ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 χρόνο αργότερα...

Σε εμένα κάλεσα στο 13888 

Μετά μου στείλανε στο μαιλ μου μια αίτηση να την υπογράψω και να τη στείλω εκεί που έλεγε και μετά από 2 μέρες τα έλαβα με sms

Όταν έλαβα το sms κόπηκε η τηλεφωνία στο ρουτερ τους ήθελε να περάσω τους κωδικούς  

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...