Προς το περιεχόμενο

Αλανα για RC CAR


Evil_Skullman

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
12 ώρες πριν, kiteclub είπε

Λοιπόν πήγα μία βόλτα από την πίστα στο Ρέντη. Δυστυχώς όχι μόνο ήταν κλειστή αλλά φαινόταν και εγκαταλειμμένη. Ανακάλυψα όμως μια μικρή αλλά συμπαθητική στο ΣΕΦ κάτω από τις γέφυρες πριν την είσοδο της Μαρίνας.  Εχει απλα και σίγουρα παίζουν και αλλοι μιας και ηταν ολη σκαμμένη. Το καλό είναι οτι εχει και χωρο με ασφαλτο για μερικά ανετα πατήματα....

Επίσης Κυριακή πρωί πετάχτηκα και Βάρκιζα ήταν πολύ καλα με αρκετό κόσμο μαζεμένο για παιχνίδι.        

δες και ορος αιγαλεω (γειτονια σου) πισω απο το δαφνι που ξεκιναει ο δασικος δρομος κυριως καθημερινες που δεν εχει πολυ κοσμο (περιπατητες/ποδηλατες)

Ξακουστο πιστακι εδω και πολλα χρονια ειναι στη πανεπιστημιουπολη ζωγραφου κατω αλλα και πανω απο τουνελ (κατω στην αλανα για ασφαλτινα και πανω απο τουνελ εχει χωμα). Πλεον ακομα και καθημερινες απογευματα εχει κοσμο τις ζεστες μερες.

Τελος στο ΟΑΚΑ μαζευονται διπλα απο το ποδηλατοδρομιο τις κυριακες (στο ρευμα προς λεωφ ειρηνης) καθως καθημερινες πανε σχολες οδηγησης για μηχανες (βεβαια τα απογευματα ολο και καποιο θα δεις).

 

Να εξηγουσουμαι ειμαι ασχετος απο rc αλλα ο κολλητος μου ειναι πορωμενος

 

Επεξ/σία από vamvakoolas
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 9 μήνες μετά...
Στις 8/2/2022 στις 9:29 ΠΜ, vamvakoolas είπε

Γεια σας και απο εμένα εχω πάρει ενα 1/8 για χώμα μενω Χρυσούπολη Περιστερίου . Αλλα ψάχνω μια κοντινή πιστα εδω κοντα με άλματα να το ευχαριστηθώ.Εδω κοντα μονο το βουνό έχει οπου δεν δεν ειναι για πολλά, ναι οκ έχει σημεία που μπορείς να το τρέξεις αλλα η πέτρα που έχει δεν λέγεται. Πηγα και στο Ρέντη μιας και βρισκόμουν εκει κοντα για δουλειά, ωραία φαίνονταν αλλα ειδα κλειδωμένες πόρτες οπότε δεν υπήρχε πρόσβαση. 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
18 ώρες πριν, Steve Apo είπε

 

Στο Ρέντη είναι οργανωμένη πίστα με πρόσβαση Σαββατοκύριακο με 15€ κόστος όλη μέρα. Αν θες δωρεάν (βασικά με πολύ μικρό κόστος για όλο το χρόνο) μπορείς να πας στη πίστα στις Αχαρνές.

Επεξ/σία από primeragt
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 19/11/2022 στις 9:53 ΠΜ, primeragt είπε

Στο Ρέντη είναι οργανωμένη πίστα με πρόσβαση Σαββατοκύριακο με 15€ κόστος όλη μέρα. Αν θες δωρεάν (βασικά με πολύ μικρό κόστος για όλο το χρόνο) μπορείς να πας στη πίστα στις Αχαρνές.

Ωραία η πίστα. Αλλα δε μου άρεσε ο τρόπος που την χειρίζονται. Οκ το δικό μου δεν ειναι buggy αλλα δεν μπορεί να δίνει προτεραιότητα μονο σε αυτα για να παίξεις. Οπότε άκυρη η πίστα αν δεν έχεις buggy!! Δεν θα το ευχαριστηθείς απλά. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
4 λεπτά πριν, Steve Apo είπε

Ωραία η πίστα. Αλλα δε μου άρεσε ο τρόπος που την χειρίζονται. Οκ το δικό μου δεν ειναι buggy αλλα δεν μπορεί να δίνει προτεραιότητα μονο σε αυτα για να παίξεις. Οπότε άκυρη η πίστα αν δεν έχεις buggy!! Δεν θα το ευχαριστηθείς απλά. 

Ήσουν το παιδί με το φορτηγό αν κατάλαβα καλά. Ναι δεν είναι για μη αγωνιστικά εκεί. Σε όλες τις πίστες έτσι κάνουν για να μπορούν να μπαίνουν όλοι. Τους βάζουν εν αλαξ. Στη μεγάλη πάντως σίγουρα δεν θα έπαιζε το αμάξι . Αν ήξερα ότι είχες τέτοιο δεν θα σου έλεγα καν για το Ρέντη.

Επεξ/σία από primeragt
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8 ώρες πριν, primeragt είπε

Ήσουν το παιδί με το φορτηγό αν κατάλαβα καλά. Ναι δεν είναι για μη αγωνιστικά εκεί. Σε όλες τις πίστες έτσι κάνουν για να μπορούν να μπαίνουν όλοι. Τους βάζουν εν αλαξ. Στη μεγάλη πάντως σίγουρα δεν θα έπαιζε το αμάξι . Αν ήξερα ότι είχες τέτοιο δεν θα σου έλεγα καν για το Ρέντη.

Σε ευχαριστώ για την ενημέρωσή. Πρώτη φορά μπήκα και τελευταία με αυτό που εχω. Αχαρνές δεν ξερω τι παίζει εκει πέρα αλλα θα πάω κάποια στιγμή. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...