Προς το περιεχόμενο

Ανησυχίες


tsofras

Προτεινόμενες αναρτήσεις

6 λεπτά πριν, tsofras είπε

Αυτό το έχασες 5Κ με την μία δεν παίζει πλέον ρε μαν , βλέπεις τι γίνεται

Για σειρά 1 θα συμφωνήσω αλλά δεν έχει αυτούς τους χώρους

Ποιος θα δωσει 30κ για κια. Να ειμαστε σοβαροι τωρα. Εγω οχι. Παω σε αυτα που ανεφερα και θα κανω συμβιβασμο. Ολα γινοντε με καλη διαθεση.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 7,1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

56 λεπτά πριν, mp123 είπε

Ποιος θα δωσει 30κ για κια. Να ειμαστε σοβαροι τωρα. Εγω οχι. Παω σε αυτα που ανεφερα και θα κανω συμβιβασμο. Ολα γινοντε με καλη διαθεση.

μεχρι ενα σημειο συμφωνω και καταλαβαινω αυτο που γραφεις. Στα 24-26k ομως δεν νομιζω να υπαρχει ανταγωνισμος. Ισως απο το πιο φτηνο-απλο countryman μονο αλλα θα χασεις σε εξοπλισμο φανταζομαι

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

17 λεπτά πριν, Αλεξανδρος A.92 είπε

μεχρι ενα σημειο συμφωνω και καταλαβαινω αυτο που γραφεις. Στα 24-26k ομως δεν νομιζω να υπαρχει ανταγωνισμος. Ισως απο το πιο φτηνο-απλο countryman μονο αλλα θα χασεις σε εξοπλισμο φανταζομαι

Με 30 κ το καντριμαν  αυτοματο το κανεις τουμπανο ( σε φυσιολογικα επιπεδα λεμε τωρα οχι οροφες κλπ ). Το ιδιο και το μπεμβε τον ασσο. Τι τα θες τα κια 30κ. Ενταξη εχει χωρους. Ε και.  Αν δεν πας συχνα ταξιδια βολευεσε και νε τα δυο που σου λεω.   Το q2 πιστευω καπου εκει πηγαινει  Το κια κατω απο 20κ οτι βγαζει 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, mp123 είπε

received_490998256125784.jpeg.a98cd8529d150d158b757a2a8a7f1fc0.jpegΗ ανυσηχια μου ελαβε τελος. Εκλεισα το τελευταιο κομματι που βρηκα.Ειναι η πρωτη επανεκδοση υστερα απο το 90 νομιζω που βγηκε το τελευταιο. Αυγουστο που θα γυρισω ελλαδα παω να το παρω.

Με το καλό.

Για πες λεπτομέρειες, τιμή κλπ;  125 λόγω διπλώματος αυτοκινήτου; 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

43 λεπτά πριν, oykas2001 είπε

Με το καλό.

Για πες λεπτομέρειες, τιμή κλπ;  125 λόγω διπλώματος αυτοκινήτου; 

Μπα θα του άρεσε έχει περάσει και μεγαλύτερες :D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

57 λεπτά πριν, oykas2001 είπε

Με το καλό.

Για πες λεπτομέρειες, τιμή κλπ;  125 λόγω διπλώματος αυτοκινήτου; 

3560 τελειωμενο με τα χαρτια. Κανονικη τιμη ειχε 4100 το 2019 που βγηκε. Ειναι η επανεκδοση υστερα απο 30 τοσα χρονια. Εβγαλε φετος το ιδιο αλλα σε αλλο χρωμα σε μσυρο ματ αλλα δεν μου αρεσε. Είναι ρετρο φαση πολυ λιγο αγοραστικό κοινο για το συγκεκριμενο. Πες το συλεκτικο. Τωρα μονο κανα δυο εχουν μεινει ελλαδα   

Εχω αλλες δυο ενα 750 κσι ενα 500.  Τωρα θα εχω 3 μηχανες 3 διαφορετικα κιβωτια ταχυτητων. Dct , manual  , semiauto .   Για παιχνιδι το πηρα , μια κυριακη το πολυ με 60 να πηγαινω.

  • Like 2
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
23 λεπτά πριν, mp123 είπε

3560 τελειωμενο με τα χαρτια. Κανονικη τιμη ειχε 4100 το 2019 που βγηκε. Ειναι η επανεκδοση υστερα απο 30 τοσα χρονια. Εβγαλε φετος το ιδιο αλλα σε αλλο χρωμα σε μσυρο ματ αλλα δεν μου αρεσε. Είναι ρετρο φαση πολυ λιγο αγοραστικό κοινο για το συγκεκριμενο. Πες το συλεκτικο. Τωρα μονο κανα δυο εχουν μεινει ελλαδα   

Εχω αλλες δυο ενα 750 κσι ενα 500.  Τωρα θα εχω 3 μηχανες 3 διαφορετικα κιβωτια ταχυτητων. Dct , manual  , semiauto .   Για παιχνιδι το πηρα , μια κυριακη το πολυ με 60 να πηγαινω.

Να το χαρείς λοιπόν κι αυτό και πάντα όρθιος.

Επειδή με έπιασε και μένα μια μίνι κρίση ηλικίας και για καινούριο αμάξι δεν παίζει, σκέφτομαι να πάρω honda pcx ή forza αν μπορέσω για πήγαινε έλα δουλειά (26χλμ) και μέσα στην πόλη...

(Αλήθεια συλλεκτικό γιατί;)

Επεξ/σία από oykas2001
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

9 λεπτά πριν, oykas2001 είπε

Να το χαρείς λοιπόν κι αυτό και πάντα όρθιος.

Επειδή με έπιασε και μένα μια μίνι κρίση ηλικίας και για καινούριο αμάξι δεν παίζει, σκέφτομαι να πάρω honda pcx ή forza αν μπορέσω για πήγαινε έλα δουλειά (26χλμ) και μέσα στην πόλη...

(Αλήθεια συλλεκτικό γιατί;)

Pcx οχι. Σαν βαρκα ειναι καθολου στυλ. Θα σου πουν και για το honda sh 150 . Μαπα και αυτο. Βασικα για να σου πω τι θα επαιρνα πες μου εχεις απεριοριστο η μονο ως 125 με βαση το διπλωμα αυτοκινητου ; 

Επισεις budget . 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

57 λεπτά πριν, oykas2001 είπε

Δυστυχώς (μεγάλη ιστορία) μέχρι 125... Budget υπολογίζω να μαζέψω κάνα 2-2,5 χιλιάρικα και τα υπόλοιπα δόσεις μέχρι 4 ίσως και μέχρι 5 για το forza...

Honda forza 125 η yamaha xmax 125. 

Αυτα τα δυο και μονο.Μην ακους τιποτα αλλο οτι σου πουν   Ακριβα μεν αλλα για τον σκοπο που το θες αυτα τα δυο. Πρεπει να εχεις ογκο . Το χοντα το δινουν και ατοκο. 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
8 ώρες πριν, mp123 είπε

Honda forza 125 η yamaha xmax 125. 

Αυτα τα δυο και μονο.Μην ακους τιποτα αλλο οτι σου πουν   Ακριβα μεν αλλα για τον σκοπο που το θες αυτα τα δυο. Πρεπει να εχεις ογκο . Το χοντα το δινουν και ατοκο. 

 

Η καψούρα μου είναι το honda adv, δυστυχώς την έκδοση 125 δεν την βλέπουμε εδώ (ίσως και για να μην κανιβαλίσει τα άλλα δύο). Το forza είναι η επιλογή μου, εύχομαι να μπορέσω να μαζέψω το ποσό και μέσα στο χειμώνα ή νωρίς την άνοιξη να το παραγγείλω ώστε με τις καθυστερήσεις που πλέον έχουν κι αυτά να το έχω για αρχή καλοκαιριού... Γιατί όποτε λέω να κάνω κάτι, τσουπ, να και κάτι απρόοπτο συμβαίνει και άντε πάλι από την αρχή.

D000DE16-A8E7-4397-A32B-C4E4F6CA3248.jpeg.0cf39d2f71de07050ae7607c00e95817.jpeg

Επεξ/σία από oykas2001
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εκλεισα το fiesta  τελικα. Το αμαξι  ειναι στο τελωνειο απο τον Φεβρουαριο. Τι να προσεξω στην παραδοση; Λογικα σε 10-15 ημέρες θα ειναι ετοιμο. 

Κεραμικη αξιζει πιστευετε;

  • Like 5
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

38 λεπτά πριν, seloner είπε

Εκλεισα το fiesta  τελικα. Το αμαξι  ειναι στο τελωνειο απο τον Φεβρουαριο. Τι να προσεξω στην παραδοση; Λογικα σε 10-15 ημέρες θα ειναι ετοιμο. 

Κεραμικη αξιζει πιστευετε;

Μια χαρα με το καλο.

Τι χρωμα το πηρες?

Κεραμικη (η οπως λενε μια καλη επιστρωση) αξιζει ναι, ειδικα σε καινουργιο αυτοκινητο

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

16 ώρες πριν, mp123 είπε

Ποιος θα δωσει 30κ για κια. Να ειμαστε σοβαροι τωρα. Εγω οχι. Παω σε αυτα που ανεφερα και θα κανω συμβιβασμο. Ολα γινοντε με καλη διαθεση.

Αυτός που δεν θέλει να κάνει συμβιβασμό, για να έχει το σήμα της Bmw.

Αν τα αξίζει (που κανένα δεν τα αξίζει εκεί που έχουν φτάσει οι τιμές), γιατί όχι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
33 λεπτά πριν, imr είπε

Μια χαρα με το καλο.

Τι χρωμα το πηρες?

Κεραμικη (η οπως λενε μια καλη επιστρωση) αξιζει ναι, ειδικα σε καινουργιο αυτοκινητο

 

Λευκό.

Εχεις να προτεινεις καποιο μαγαζι;

17 λεπτά πριν, jimmy213 είπε

Αυτός που δεν θέλει να κάνει συμβιβασμό, για να έχει το σήμα της Bmw.

Αν τα αξίζει (που κανένα δεν τα αξίζει εκεί που έχουν φτάσει οι τιμές), γιατί όχι.

Εγω σε ενα mini που μπηκα του 2018 32k αυτοκινητο ,στις πορτες ετριζε.

 

Επεξ/σία από seloner
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Δημιουργία νέου...