Προς το περιεχόμενο

Apple Watch 6 or SE


lamarko

Προτεινόμενες αναρτήσεις

18 λεπτά πριν, Haldol είπε

Τότε να ήμουν άτυχος, τι να πω. 

Whitestone είναι αυτό: https://www.skroutz.gr/s/16891723/Whitestone-Tempered-Glass-Apple-Watch-44mm.html. Τοποθετείται με ειδική ρητίνη που σκληραίνει με εφαρμογή UV φωτός.

Εισαι ωραιος, θα το δοκιμασω 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 41
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Καλησπερα παιδια,θα ηθελα λιγο τα φωτα σας και δεν ηθελα να ανοιξω νεο θεμα για μια ερωτηση μονο

Σκεφτομαι σοβαρα να παρω το Apple watch SE.Θελω να ρωτησω το εξης…Υπαρχει ρυθμιση ειτε στο ρολοι ειτε απο την εφαρμογη να μην μετραει συνεχεια τους παλμους ολη μερα απλα μονο οταν θελω εγω;Πχ αυτη τη στιγμη εχω ενα Huawei gt2 εχω απενεργοποιησει να μετραει συνεχεια τους παλμους απο την εφαρμογη,και οταν θελω εγω μονο παταω και μετραει εκεινη τη στιγμη…Γινεται κατι αναλογο στο SE και αν ναι σε ποια ρυθμιση ειναι;;;

Επεξ/σία από john1080
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για να απενεργοποιήσεις εντελώς την καταγραφή καρδιακού παλμού:

Στο iPhone, στην εφαρμογή Watch, πηγαίνεις: Ρολόι μου (tab) > Απόρρητο> απενεργοποιείς Καρδιακοί παλμοί.

Αλλά γιατί να το κάνεις αυτό?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

26 λεπτά πριν, abitolive είπε

Για να απενεργοποιήσεις εντελώς την καταγραφή καρδιακού παλμού:

Στο iPhone, στην εφαρμογή Watch, πηγαίνεις: Ρολόι μου (tab) > Απόρρητο> απενεργοποιείς Καρδιακοί παλμοί.

Αλλά γιατί να το κάνεις αυτό?

Για να μην μετραει 24 ωρες το 24ωρο τους παλμους.Να μετραει μονο οταν θελω εγω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 εβδομάδες αργότερα...

Μην ανοιγω αλλο θεμα, ψαχνω καποια θηκη για το 6 40mm, εχω την rugged armor της spigen και την ψιλοβαρεθηκα, κ περα απο αυτο κανει πολυ δυσκολη τη διαδικασια να βγαλεις-βαλεις τα λουρακια.

Εχετε καμια καλη θηκουλα να προτεινετε?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στο 5ρι παλιοτερα ειχα την γνωστη Rhinoshield,με το οποιο βεβαια επισης ηταν λιγο πιο δυσκολη η διαδικασια του βαλε βγαλε αν ηθελες να αλλαξεις λουρακια οπως φανταζομαι και με ολες αυτες τις θηκες.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

40 λεπτά πριν, Fulgore είπε

Στο 5ρι παλιοτερα ειχα την γνωστη Rhinoshield,με το οποιο βεβαια επισης ηταν λιγο πιο δυσκολη η διαδικασια του βαλε βγαλε αν ηθελες να αλλαξεις λουρακια οπως φανταζομαι και με ολες αυτες τις θηκες.

Θα την τσεκαρω, κοιτούσα τις Spigen thin fit αλλά δε ξέρω πως κάθονται αλλά φαίνονται ψιλοκαλες 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 16/7/2021 στις 7:02 ΜΜ, Fulgore είπε

Στο 5ρι παλιοτερα ειχα την γνωστη Rhinoshield,με το οποιο βεβαια επισης ηταν λιγο πιο δυσκολη η διαδικασια του βαλε βγαλε αν ηθελες να αλλαξεις λουρακια οπως φανταζομαι και με ολες αυτες τις θηκες.

επιστρεφω και θελω να πω thx για την προταση, τσιμπησα την crashguard nx(δε ξερω αν ειχες αυτη συγκεκριμενα) σε κοκκινο και τρελαθηκα! Πολυ καλη εφαρμογη, και νομιζω ειναι λιγο καλυτερη της spigen! 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 εβδομάδες αργότερα...
Δημοσ. (επεξεργασμένο)
Στις 19/7/2021 στις 12:15 ΜΜ, najinblue3 είπε

επιστρεφω και θελω να πω thx για την προταση, τσιμπησα την crashguard nx(δε ξερω αν ειχες αυτη συγκεκριμενα) σε κοκκινο και τρελαθηκα! Πολυ καλη εφαρμογη, και νομιζω ειναι λιγο καλυτερη της spigen! 

Πήρα και εγώ το 6αρι σήμερα και την crashguard nx...Απο τζαμακι τι ταιριάζει με τη θήκη;Γιατι μου είπαν ότι δεν ταιριάζει τζαμακι,παρά μόνο μεμβράνη,που την φερνουνε αυτοί στα μέτρα με την συγκεκριμένη θηκη.....Εχεις κάποιο τζαμακι;

Επεξ/σία από 26ska
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

27 λεπτά πριν, 26ska είπε

Πήρα και εγώ το 6αρι σήμερα και την crashguard nx...Απο τζαμακι τι ταιριάζει με τη θήκη;Γιατι μου είπαν ότι δεν ταιριάζει τζαμακι,παρά μόνο μεμβράνη,που την φερνουνε αυτοί στα μέτρα με την συγκεκριμένη θηκη.....Εχεις κάποιο τζαμακι;

Τζαμακι δε φοράω, σκέτη την nx εχω. Δε ξέρω αν χωράει αλλά τσεκαρε κάνα βιντεάκι με τη θήκη 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

22 λεπτά πριν, najinblue3 είπε

Τζαμακι δε φοράω, σκέτη την nx εχω. Δε ξέρω αν χωράει αλλά τσεκαρε κάνα βιντεάκι με τη θήκη 

Σκέτη ε;Δεν φοβάσαι για γρατσουνιές;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

19 λεπτά πριν, 26ska είπε

Σκέτη ε;Δεν φοβάσαι για γρατσουνιές;

μπα εχει και αυτο το bump που αν το χτυπησω καπου ψιλοπροστατευει, και το εχω χτυπησει αρκετα απο τοτε που το πηρα και ευτυχως τπτ ακομα. Aν και φορουσα μια spingen με λιγο μεγαλυτερο bump.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...