Προς το περιεχόμενο

ΣΥΝΑΦΕΙΑ ΜΕΤΑΠΤΥΧΙΑΚΟΥ ΓΙΑ ΤΟΝ ΑΣΕΠ


Προτεινόμενες αναρτήσεις

15 λεπτά πριν, Vasileios98 είπε

Ναι είναι μεγάλο μπέρδεμα, που δεν έχει βγάλει έναν ξεκάθαρο οδηγό για την συνάφεια μεταπτυχιακού. Π.χ. στο αρχείο που ανέβασα είναι μία προκύρηξη που ζητάει μονίμους υπαλλήλους διάφορων κλάδων, και στην σελίδα 98 ξεκινάει να γράφει ότι για την συνάφεια μεταπτυχιακού για τον κλάδο ΠΕ διοικητικό-οικονομικό και ΤΕ διοικητικό-λογιστικό έχουν συνάφεια αυτά τα μεταπτυχιακά που διοργανώνονται απο αυτά τα πανεπιστήμια και συγκεκριμένα απο τα εκάστοτε τμήματα των πανεπιστημίων. Οπότε διερωτώμαι ότι για τον κλάδο ΠΕ διοικητικο-οικονομικό μπορείς να κάνεις αυτά τα μεταπτυχιακά που εμφανίζονται στους συγκεκριμένους πίνακες μόνο για να έχει συνάφεια το μεταπτυχιακό σου με τον κλάδο ΠΕ διοικητικο-οικονομικο, αν θες δες το και συ λίγο να μου πεις την γνώμη σου πάνω στο θέμα. Σε ευχαριστώ!

comp2Κ_2022.pdf 1 MB · 0 downloads

εγω βλεπω οτι στις θεσεις που λες, εχει σχεδον ολα τα μεταπτυχιακα της Ελλαδος ως συναφη και αποδεκτα. Δεν ειναι δυνατον για θεσεις ΠΕ ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΟΥ-ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟΥ, ΤΕ ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΟΥ-ΛΟΓΙΣΤΙΚΟΥ , να δεχονται μεταπτυχιακο στη δημοσιογραφία?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

 

4 ώρες πριν, airtrelomike13 είπε

εγω βλεπω οτι στις θεσεις που λες, εχει σχεδον ολα τα μεταπτυχιακα της Ελλαδος ως συναφη και αποδεκτα. Δεν ειναι δυνατον για θεσεις ΠΕ ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΟΥ-ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟΥ, ΤΕ ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΟΥ-ΛΟΓΙΣΤΙΚΟΥ , να δεχονται μεταπτυχιακο στη δημοσιογραφία?

όντως θα συμφωνήσω, αλλά σύμφωνα με αυτά που γράφει η προκύρηξη το δέχονται ως συναφές για αυτόν τον κλάδο. Τι να πω είναι λίγο μπάχαλο που δεν γίνονται ξεκάθαροι.

Επεξ/σία από Vasileios98
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...