Προς το περιεχόμενο

EURO 2021


zvarthangalos

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 421
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Επισκέπτης
Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Μας κούρασαν οι Ιταλοί στο τέλος

Ο ένας το στομάχι του

Ο άλλος το πόδι του

 

 

Επεξ/σία από Ggiorgos7
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης

Τα τελευταια 5΄ηταν λίγο υπερβολικό ...

Πέρασαν δικαίως.Έχασαν βέβαια μερικές φάσεις οι Βέλγοι αλλά μπάλα δεν έπαιξαν κατ εμε.

Ραντεβού αύριο στις 10 (αν δεν βγουμε :D )

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

🇮🇹 Η  μόνη ομάδα που έπαιξε μέχρι τώρα με όρεξη ,  με πάθος και με τεχνική.   Χωρίς να έχει τα βαρύγδουπα ονόματα.  

Επεξ/σία από HALF EVIL
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 λεπτά πριν, HALF EVIL είπε

Εσένα αυτή η φάση σου έμεινε μόνο; 

Κακό πράγμα ο οπαδισμός.

Πάντα μου άρεσαν οι Ιταλοί, ειδικά τέλη 90s και 00s αλλα αυτό που είδα σήμερα, είναι ακριβώς γιατί τους σιχαίνομαι τα τελευταία χρονια, αυτούς και τους Ισπανούς που πάλι παλιότερα μου άρεσαν.

Ξέρουν πολλά κιλά μπάλα, μεγάλες σχολες ποδοσφαίρου άλλωστε και οι 2 χώρες, αλλα όταν θέλουν να σου σπάσουν τα @@ρια γίνονται ΠΟΛΥ κουραστικοί

Σήμερα πριν ξεκινήσει το ματς, ήθελα να περάσουν οι Ιταλοί, στην πορεία μου άλλαξαν γνώμη, ωραίο ποδόσφαιρο στην αρχή του ματς, μετά απλά κούρασαν και θα αναγκαστούμε να τους ξαναδούμε δυστυχώς μια και μιλάμε για ημιτελικούς.

  • Confused 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τόσο βαρετό euro δεν νομίζω πως έχουμε ξαναδεί. Το Βέλγιο χτες ειδικά στο πρώτο ημίχρονο σερνόταν Γαλλία για κλάματα Γερμανία χάος , Ισπανία τζίφος . 

Μακάρι να δούμε έναν τελικό Αγγλία - Ιταλία. Όχι ότι είναι και τίποτε φοβερές ομάδες  αλλά νομίζω ότι θα είναι το μοναδικό ματς που θα κάτσω να το δω ολόκληρο. 

  • Like 2
  • Confused 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Αν τα έκανε η Ελλάδα αυτά που έκανε η Ιταλάι θα λέγαμε ότι απλώς έπαιξαν έξυπνα 😂

Προφανώς θα έκαναν καθυστερήσεις, και οι Ιταλοί αδικήθηκαν από τον διαιτητή, μια ακόμα διαιτησία της πλάκας, συγνώμμη αλλά αν έρχονται φέτος τέτοιοι διαιτητές στο ελληνικό πρωτάθλημα ας σφυρίξουν οι δικοί μας...

Το Βέλγιο αδιάφορο και φάνηκε ότι δεν άξιζε να είναι στην 8αδα, η Ιταλία ωραία ομάδα αλλά δυστυχώς στα δυο τελευταάι παιχνίδια σβήνει μηχανές στο δεύτερο ημίχρονο και με την Ισπανία θα δυσκολευτεί απίστευτα.

Δυστυχώς αν και έχει όρεξη για μπάλα και έχει καλούς παίχτες, αμυντικά στα δυο τελευταία παιχνίδια έχει πρόβλημα ειδικά στις πτέρυγες.

 

Επεξ/σία από godfather0991
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Εμένα η φετινή διοργάνωση μ αρέσει.Η Γαλλία και η Πορτογαλία με απογοήτευσαν.Από τους πρώτους περίμενα περισσότερη μπάλα ,λιγότερη αλαζονεία. Ειδικά απο τον κύριο mbappe.Θα μου πεις 22 χρονών είναι ... αλλά είσαι μέρος μιας ομάδας.

Οι Ιταλοί ήταν καλοί αν και δεν τους πολυσυμπαθώ .Δημιουργικοί με ωραίες φάσεις και όμορφα γκόλ.

Υ.γ.Ελπίζω μόνο οι Γάλλοι να τα βρουν μεταξύ τους καθώς διάβασα μερικά απογοητευτικά δημοσιεύματα.

Μου θυμίζει εποχές anelka ,evra ,Domenech 2010 καπου

Επεξ/σία από Ggiorgos7
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...