Προς το περιεχόμενο

Avatar: Frontiers of Pandora [PC]


Psycho_Warhead

Προτεινόμενες αναρτήσεις

5 ώρες πριν, RingsOfSaturn είπε

Ναι και μαλιστα θα εχει την Ultimate εκδοση.

https://store.ubisoft.com/ie/ubisoftplus/games

Εδω δες τα παιχνιδια και τι εκδοσεις εχει το Ubisoft+

Απλά να πούμε ότι παρόλο που θα έχει την ultimate δεν θα μπορούμε να παίξουμε το season pass μιας και θα κυκλοφορήσει αρκετά αργότερα μπορεί και σε 1 χρόνο από σήμερα. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 401
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

43 λεπτά πριν, Psycho_Warhead είπε

Far Cry 7: Frontiers of Pandora ?

Κοιταξε το σχολιαζουν ετσι επειδη ειναι σε πρωτο προσωπο.Ισως ηταν καλυτερο να το κανουν σε τριτο προσωπο αλλα ενταξει πιστευω θα ειναι ωραιο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλύτερα first person, νιώθεις περισσότερο immersion. σκέψου τώρα να μπαίνεις μέσα στα δάση κτλ και να τα βλέπεις από first person perspective. τουμπανο θα είναι.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όσο και να κράζει κάποιος την ubi τη λεπτομέρεια και το feeling που δίνει στους κόσμους τις δε το πιάνει κανείς … ακόμα θυμάμαι το origins ήταν λες και ήσουν στην αρχαία Αίγυπτο 

  • Like 7
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

16 λεπτά πριν, Tambas91 είπε

Όσο και να κράζει κάποιος την ubi τη λεπτομέρεια και το feeling που δίνει στους κόσμους τις δε το πιάνει κανείς … ακόμα θυμάμαι το origins ήταν λες και ήσουν στην αρχαία Αίγυπτο 

Αυτό. Εγώ πάντως με όλα τα games της Ubi μια χαρά έχω περάσει, ακόμη και με το Βλαχάρα. Φυσικά τα games της δεν είναι για να ανοίγεις και σαμπάνιες αλλά σε γενικές γραμμές περνάει η ώρα ευχάριστα και ούτε χρειάζεται να καθαρίζεις όλα τα ερωτηματικά και όλα τα camps.

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 λεπτά πριν, just_a_dude είπε

Αυτό. Εγώ πάντως με όλα τα games της Ubi μια χαρά έχω περάσει, ακόμη και με το Βλαχάρα. Φυσικά τα games της δεν είναι για να ανοίγεις και σαμπάνιες αλλά σε γενικές γραμμές περνάει η ώρα ευχάριστα και ούτε χρειάζεται να καθαρίζεις όλα τα ερωτηματικά και όλα τα camps.

Αν μπεις να παίξεις το main story και δεν ασχοληθείς με τα γύρω γύρω (που όντως κουράζουν) μια χαρά παιχνίδια βγάζει μόνο να μπαίνεις να χαζεύεις τον κόσμο πχ odyssey δε νομίζω να περνάει κάποιος άσχημα πολύ τίμια είναι 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όλοι οι κόσμοι που φτιάχνει η ubisoft είναι εξαιρετικοί απλά τους χαζεύεις. Τι far cry τι wildlands τι ac τι watchdogs τι fenyx η λεπτομέρεια είναι τρομερή. Το χάνει στα side quest κυρίως και οτι τα τελευταία χρόνια προσθέτει πολύ loot για να βγάλουν πολλές ώρες. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
5 λεπτά πριν, Arkin είπε

Τσιμπάμε plus και φύγαμε day one να χαθούμε στον κόσμο του. Αύριο βράδυ ή μεθαύριο μεσημέρι Ελλάδα? 

Αύριο βράδυ 01:00 (7 Δεκεμβρίου)

και 07:00 epic games store

Επεξ/σία από firepc
  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...