Προς το περιεχόμενο

Mini PC BlitzWolf BW-MPC1 Intel Celeron J4125 151.21 € με τα μεταφορικά (EU Priority Line) [TEΛΟΣ]


zacharis1955

Προτεινόμενες αναρτήσεις

12 λεπτά πριν, g_f είπε

Μπορεί και να έχεις δίκιο . Το φτωχό μου μυαλό όμως λέει ότι ο @zacharis1955 προτείνει πραγματάκια καιρό τώρα σε διπλανό θέμα,  και δεν έχει διαμαρτυρηθεί κανείς ότι πρότεινε κάτι που δεν αξιζε τα λεφτά του, οπότε το τόλμησα εφόσον έψαχνα κάτι τέτοιο. 

Το θεμα ειναι οτι το συγκεκριμενο δεν το εχει παρει κανεις και να ανεβασει ενα βιντεο στο youtube να δουμε εστω (αν και δεν θα καταλαβουμε σιγουρα μονο απο αυτο) τι εστω ψυκτρα παθητικης ψυξης εχει βαλει η εταιρια

Ελπιζω να εχει βαλει, γιατι απο την φωτο του σαιτ δεν φαινεται καν να εχει κατι τετοιο, θελω να ελπιζω οτι εστω αυτην θα εχει, γιατι αν δεν εχει βαλει καν ψυκτρα παθητικης ψυξης, τοτε καλυτερα μην πω

Τον φιλο μας τον zacharis1955 φυσικα το ξερω για τις γνωσεις του απλα το θεμα ειναι οτι το συγκεκριμενο mini pc ειναι αγνωστο εσωτερικα κατασκευαστικα σε ολους μας, και μια παθητικη ψυξη παντα ενεχει ρισκο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 48
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Στην χειρότερη https://www.aliexpress.com/item/32811613245.html, το έχω χρησιμοποιήσει σε μηχανάκια που θ επεξεργαστής τους είχε την διπλάσια max TDP απ' αυτήν του Intel Celeron J4125...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 εβδομάδες αργότερα...

Παρέλαβα σήμερα.  Δεν έκανα πολλά μόνο τα updates στα windows.  Ουτε είμαι ειδικός.  Λοιπόν του κουτάκι ζεστάθηκε μόνο κατά την διάρκεια των download. Κανα μισάωρο που σερφαρα μετα ήταν μια χαρα δροσερό. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 4 μήνες μετά...

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...