Προς το περιεχόμενο

Γνώμη για ιδέα δημιουργίας app σχετικά για παραγγελίες φαγητού


kostastsik

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Γεια σας παιδιά,
είμαι νέος στην ομάδα. 💡Θα ήθελα να μοιραστώ μια ιδέα που έχουμε εδώ και πολύ καιρό μαζί σας να μου πείτε την γνώμη σας.
Θα θέλαμε να φτιάξουμε ένα app που ο χρήστης θα επιλέγει κάθε βδομάδα το 🥗 meal plan του, δηλαδή τα γεύματα που θα ήθελε να φάει και εμείς θα του τα παρέχουμε στην πόρτα του 🛵.

Με απλά λόγια, έχουμε παρατηρήσει ότι το μαγείρεμα για πολλούς ανθρώπους είναι πρόβλημα και εκεί θα θέλαμε να εστιάσουμε.
Έχουμε φτιάξει ένα ερωτηματολόγιο, με 4 ερωτήσεις, θα σας πάρει 30 δευτερόλεπτα να το συμπληρώσετε, αν θέλετε να μας βοηθήσετε.

https://quiz.typeform.com/to/JsCa2wsx

Περιμένω τα σχόλια σας

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ωραία η ιδέα σου, έφτιαξα ήδη το app 😛 και θα το πουλήσω από Δευτέρα.

Συμπληρωσα τη φόρμα, αλλά νομίζω πως είναι πολύ λιτή και δεν το ότι μαζεύεις e-mail στο τέλος θυμίζει spammers.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

To συμπληρωσα,TS θα σου στειλω πμ τα γευματα που γουσταρω να φαω δωρεαν οπως γραφετε στο ερωτηματολογιο για 2 βδομαδες,ελπιζω εσυ και η ομαδα σου να ξερει να κανει καπνιστο τσοριθο και αποδομημενο μουσακα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

@greengr21 Ο χρήστης θα μπορεί να επιλέξει μεταξύ 3 επιλογών (για αρχή), έτσι θα συμφέρει και τον χρήστη από άποψη τιμής και την κουζίνα γιατί θα κάνει προετοιμασία για 3 φαγητά την ημέρα. Έτσι εξασφαλίζουμε τις χαμηλές τιμές :) 

Αλλά από ότι βλέπω με τα παραδείγματα που ανέφερες, έχεις καλή άποψη για το φαγητό, περιμένω το μήνυμα σου με ανυπομονησία.

Επεξ/σία από kostastsik
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...