Προς το περιεχόμενο

Αγορά παπουτσιών για τρέξιμο/βάρη/πυγμαχία


gamerMisfitz1

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπέρα σε όλους . Είμαι στην αναζήτηση ενος ζευγαριού που να το φοράω σε προπονήσεις πυγμαχίας περιλαμβάνοντας όμως αεροβιο και βάρη που και που. Δεν θέλω μποτακι πυγμαχίας. Θέλω κάτι για μια γενικότερη χρήση. Προσωπικά σκεφτόμουν να κινηθώ είτε σε Adidas Ultraboost εκμεταλλευόμενος εκπτώσεις της εταιρείας είτε το Project Rock 3 της Under Armour. Οι γνώστες τι προτείνουν ; 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπα τα είχα δοκιμάσει πιο παλιά και δεν μου καθόντουσαν καλά στο πόδι γενικά … ultraboost ή project rock είναι ακατάλληλα για αυτού του είδους την προπόνηση ;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators
18 λεπτά πριν, gamerMisfitz1 είπε

Μπα τα είχα δοκιμάσει πιο παλιά και δεν μου καθόντουσαν καλά στο πόδι γενικά … ultraboost ή project rock είναι ακατάλληλα για αυτού του είδους την προπόνηση ;

Αν εχεις δοκιμασει παλαιοτερο μοντελο θα σου ελεγα να κανεις μια δοκιμη και σε αυτο. Το φορεσα προχτες σε προπονηση πρωτη φορα, ειχα τα nano 7 και ειναι η μερα με τη νυχτα. Καλη προστασια αλλα ταυτοχρονα ανετο και οχι βαρη.

Τα Ultraboost θα βοηθησουν μονο στο τρεξιμο για βαρη σιγουρα οχι λόγω του οτι εχουν μαλακο πατημα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Τα ultraboost στο τρεξιμο αλλα και γενικα.  ειναι παρα πολυ καλα. Σε φαση που οταν φοραω αλλα παπουτσια, τα νιωθω τερμα αβολα. Ωστοσο, για βαρη θες φλατ σολα. 

Επεξ/σία από xgol
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...