Προς το περιεχόμενο

One Plus 8 5G στα 307,59 EUR (amazon.de) τελική - ΤΕΛΟΣ


nikolaos13

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Όντως αυτό με τις εκδόσεις Γερμανία-Ιταλίας-Ολλανδίας ή Γαλλίας ή Βρετανίας, έχουν κάποια διαφορά ?
Μεταξύ αυτού και του Poco F3 στα ίδια λεφτά είμαι.

Επεξ/σία από teo_3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 31
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Εριξα και εγω μια παραγγελία. Απο Redmi Note 8 σε αυτο, λογικα τρομακτικη αναβαθμιση. Διαβασα εξαιρετικες κριτικες στο σκρουτζ κτλ,  μονο καποιες ενστασεις για καμερα υπηρχαν απο οτι ειδα....

Ολα εγιναν πολυ ευκολα με την ενεργοποιηση του prime. Ευχαριστουμε topic starter.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχει βγάλει κανείς άκρη με το τι είναι το "French version" και τι διαφορά έχει απο τις άλλες δύο ? Amazon και OnePlus support μέχρι στιγμής πετάνε χαρταετό και το μπαλάκι στην εξέδρα, απάντηση δεν πήρα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

9 λεπτά πριν, teo_3 είπε

Έχει βγάλει κανείς άκρη με το τι είναι το "French version" και τι διαφορά έχει απο τις άλλες δύο ? Amazon και OnePlus support μέχρι στιγμής πετάνε χαρταετό και το μπαλάκι στην εξέδρα, απάντηση δεν πήρα.

απλά η γλώσσα είναι γαλλικά όταν το ανοίγεις

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 minute ago, Sakiz105 said:

απλά η γλώσσα είναι γαλλικά όταν το ανοίγεις

Καλά είναι δυνατόν να είναι αυτό και να μην απαντάνε σε κάτι τόσο απλό?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, teo_3 είπε

Καλά είναι δυνατόν να είναι αυτό και να μην απαντάνε σε κάτι τόσο απλό?

επεσες στο γαλλικο cs. Δεν ξερουν και πολλα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 minutes ago, Sakiz105 said:

επεσες στο γαλλικο cs. Δεν ξερουν και πολλα

Ρε συ τι πολλά τους ρώτησα, κάτι βασικό είναι. Και η πρώτη μου έκλεισε το τσάτ και ο 2ος με το που ρώτησα, έκανε logout με την μία. Τι να ρωτούσα, τι καιρό κάνει στη Γαλλία ευχαριστώ καλημέρα ένα γειά πήρα να πω?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, teo_3 είπε

Ρε συ τι πολλά τους ρώτησα, κάτι βασικό είναι. Και η πρώτη μου έκλεισε το τσάτ και ο 2ος με το που ρώτησα, έκανε logout με την μία. Τι να ρωτούσα, τι καιρό κάνει στη Γαλλία ευχαριστώ καλημέρα ένα γειά πήρα να πω?

Και hi να πεις βγαινουν. Απαγορευονται τα αγγλικα στο τσατ. Πρεπει κατευθειαν με english to french translator

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συμφωνα με το internet (και γενικα αυτη ειναι η πρακτικη της OnePlus) υπαρχουν 4 εκδοσεις hardware του κινητου :

N2010 (China)

IN2013 (Europe/Asia)

IN2011 (India)

IN2015 (NA/USA)

Οποτε ολα τα Ευρωπαικα ανεξαρτητος χωρας πρεπει να ειναι το ΙΝ2013 και αποκει και περα ειναι απλα θεμα επιλογης γλωσσας.

Σημερα το πρωι στης 7 μου τραβηξε τα χρηματα το amazon.fr οποτε πιστευω ερχεται!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 minute ago, Sakiz105 said:

Και hi να πεις βγαινουν. Απαγορευονται τα αγγλικα στο τσατ. Πρεπει κατευθειαν με english to french translator

Αφού στα αγγλικά μου μιλήσανε και αυτοί. Ας όψετε, πάω για τον τρίτο και θα του πω μπονζούρ, κομάν σαβά να τον καλοπιάσω να δούμε τι θα γίνει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το σημαντικο ειναι η εκδοση hardware επειδη αυτη καθοριζει και τις μπαντες 5G που υποστηριζει (στα Κινεζικα λειπει η 28 πχ). Οποτε επειδη μιλαμε για amazon.fr σαν πωλητη θεωρω οτι ευρωπαικο θα παρουμε και δε θα εχουμε θεμα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
43 minutes ago, Thrylos7 said:

Το σημαντικο ειναι η εκδοση hardware επειδη αυτη καθοριζει και τις μπαντες 5G που υποστηριζει (στα Κινεζικα λειπει η 28 πχ). Οποτε επειδη μιλαμε για amazon.fr σαν πωλητη θεωρω οτι ευρωπαικο θα παρουμε και δε θα εχουμε θεμα.

Δε διαφωνώ, αλλά μία απορία την έχω και θα ήθελα να λυθεί. Αυτοί δεν ξέρουν τι πουλάνε ? Μου κάνει εντύπωση.

Και τελικά, αφού απο το Γαλλικό support με κάνανε μπαλάκι ο ένας στον άλλο, η μόνη απάντηση που πήρα ήταν απο Γερμανικό support που επιβεβαίωσε απλά ότι είναι η Ευρωπαϊκή έκδοση και ότι όλες είναι ίδιες. 
Ας ελπίσουμε να έχει δίκιο ο φίλος που λέει ότι απλά έρχεται με γαλλική γλώσσα.

Επεξ/σία από teo_3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...