Προς το περιεχόμενο

Κονσόλα Xbox series X 509,90€


stelaraspavl

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ρε παιδιά, δεν είπε κανείς ότι το πουλάνε ακριβά, το θέμα είναι ότι αυτή η τιμή ΔΕΝ ΕΊΝΑΙ προσφορά γιατί είναι η αρχική τιμή της κονσόλας, τόσο απλά. Το forum έχει κανόνα να υπάρχει κέρδος 15% τουλάχιστον για να θεωρείται προσφορά και στο συγκεκριμένο topic αυτό δεν ισχύει. @matrixxx

  • Like 9
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

12 λεπτά πριν, galanos είπε

Συνεχίζεις να κράζεις εννοώ έκανες λάθος? 

Α φαντάζομαι αν είχαν διαθεσημα Κομμάτια θα την βαζαν 809 ευρώ 😂😂

Με λίγη φαντασία και εγώ φαντάζομαι ότι εσύ είσαι από αυτούς που πήραν ps5  500 από μεγάλα μαγαζιά και την δωσαν 800 😂😂

Η πολύ φαντασία βλάπτει...

Ας σταματήσουμε της φαντασίας και της κατηγορίες χωρίς λόγο λέω εγώ 

Και ας κάτσουμε στο θέμα μας 

Είναι η δεν είναι προσφορά στα 500?

Το. Xbox 

 

https://www.skroutz.gr/s/22413644/Microsoft-Xbox-Series-X.html

Παλληκάρι μου εγώ το βρήκα το λάθος μου και το διόρθωσα,έπεσα κοντά ωστόσο.

Εσύ που πιστεύεις ότι η κανονική τιμή πώλησης είναι προσφορά , μπορείς να πιστέψεις και να φανταστείς ότι άλλο θες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Δηλαδη οι web cameras που εκαναν 25 ευρω και μεσα στον κορωνα εγιναν 90 ευρω και ενα μαγαζι τις δινει στην κανονικη τους τιμη 25 ευρω ειναι προσφορα?Αλλαξτε καποιοι τροπο σκεψης και αγορας γιατι βλεπω απο εδω και περα να τρωμε τιμες +50% πανω και να λεμε ευχαριστω

 Το πλαισιο και γερμανοι κτλ τα κινητα τους ειναι Ελληνικης αντιπροσωπειας ,και οχι δεν εχουν διαφορα απο τα αλλα πρακτικα αλλα της ελληνικης αντιπροσωπειας παντα ειναι πιο ακριβα μιας και δεν ειναι εισαγωγης[Οι τιμες των κινητων ειδικα στην ελλαδα απο τα σκρουτζομαγαζα παιζει να ειναι οι καλυτερες σε ολες την ευρωπη,με φουλ νομιμο φπα και χωρις κολπα δεν θα υπηρχε περιθωριο κερδους και σε αυτο ειμαι πολυ σιγουρος]

 .Με λιγα λογια τα αγοραζουν και εκεινοι πολυ πιο ακριβα αποτι οι αλλοι και δεν παιζουν κολπα με Φπα,αν ξερει καποιος καταλαβαινει ..Ο πελατης εννοειται οτι δεν θα δει καποια διαφορα και δεν τον νοιαζει αν κλεβουν φπα η οχι ,απλα απανταω για τις εξωφρενικες τιμες του κοτσο πλαισιο γερμανου κτλ

Επεξ/σία από SOCRATIS1000
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ας κλειδωσει παρακαλω το topic. Δεν εχουμε καμμια προσφορα, το προϊον πωλείται στη κανονική τιμη.
Πόσο μάλλον όταν έχουμε κουτοπόνηρους που παρουσιαζουν σαν αρχικη τιμη τα 650€

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, SOCRATIS1000 είπε

Δηλαδη οι web cameras που εκαναν 25 ευρω και μεσα στον κορωνα εγιναν 90 ευρω και ενα μαγαζι τις δινει στην κανονικη τους τιμη 25 ευρω ειναι προσφορα?Αλλαξτε καποιοι τροπο σκεψης και αγορας γιατι βλεπω απο εδω και περα να τρωμε τιμες +50% πανω και να λεμε ευχαριστω

 Το πλαισιο και γερμανοι κτλ τα κινητα τους ειναι Ελληνικης αντιπροσωπειας ,και οχι δεν εχουν διαφορα απο τα αλλα πρακτικα αλλα της ελληνικης αντιπροσωπειας παντα ειναι πιο ακριβα μιας και δεν ειναι εισαγωγης[Οι τιμες των κινητων ειδικα στην ελλαδα απο τα σκρουτζομαγαζα παιζει να ειναι οι καλυτερες σε ολες την ευρωπη,με φουλ νομιμο φπα και χωρις κολπα δεν θα υπηρχε περιθωριο κερδους και σε αυτο ειμαι πολυ σιγουρος]

 .Με λιγα λογια τα αγοραζουν και εκεινοι πολυ πιο ακριβα αποτι οι αλλοι και δεν παιζουν κολπα με Φπα,αν ξερει καποιος καταλαβαινει ..Ο πελατης εννοειται οτι δεν θα δει καποια διαφορα και δεν τον νοιαζει αν κλεβουν φπα η οχι ,απλα απανταω για τις εξωφρενικες τιμες του κοτσο πλαισιο γερμανου κτλ

Ναι έτσι πάει η αγορά για εμένα. Όταν κάτι μπορείς να το βρεις σε ένα μαγαζί κάτω 20% από τους άλλους 

Για μένα είναι προσφορά. Επισεις αυτό με της κονσόλες είναι κάτι πολύ περίεργο που συνέβη όπως και με της gpu..άρα πάμε σε αυτό που λες... Αν βρεις 3080 στα 1000 ευρώ για σένα δεν είναι προσφορά????  Όταν στο σκρουτζ όλες είναι 2200+????

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Προσφορά θεωρείται ότι διατίθεται σε τιμή σημαντικά κάτω από το σύνολο της αγοράς. Κι όπως σωστά αναφέρθηκε, όμοιο παράδειγμα αυτό με τις GPU.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, skritikos είπε

Προσφορά θεωρείται ότι διατίθεται σε τιμή σημαντικά κάτω από το σύνολο της αγοράς. Κι όπως σωστά αναφέρθηκε, όμοιο παράδειγμα αυτό με τις GPU.

 

Επίτελους ευχαριστώ..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...