Προς το περιεχόμενο

Κονσόλα Xbox series X 509,90€


stelaraspavl

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

9 διαθέσιμες κονσόλες xbox series X για όποιον ενδιαφέρεται να αγοράσει έβγαλε το παρακάτω μαγαζι 

 

https://madmob.gr/shop/microsoft-xbox-series-x-ssd-1tb/

xlarge_20200318104730_79930bab.jpeg

Επεξ/σία από stelaraspavl
  • Like 1
  • Confused 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόνο που έχει κάνει την κουτοπονηριά και έχει βάλει σαν αρχική τιμή τα 650€ και ότι και καλά την δίνει με έκπτωση, δεν θα ψώνιζα από το συγκεκριμένο κατάστημα.

  • Like 9
  • Confused 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

13 λεπτά πριν, George! είπε

Μόνο που έχει κάνει την κουτοπονηριά και έχει βάλει σαν αρχική τιμή τα 650€ και ότι και καλά την δίνει με έκπτωση, δεν θα ψώνιζα από το συγκεκριμένο κατάστημα.

Ναι, το είδα απλά κρατάω την ουσία, δηλαδή ότι το δίνει στην κανονική τιμή. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν δεν κάνω λάθος είναι από τα μαγαζιά που βγάλανε το ps5 στα κοντά στα 650€. Σε κάθε περίπτωση εδώ προσφορά δεν έχουμε,το series x υπάρχει στην αγορά κι ας μην δείχνουν διαθεσιμότητα τα site των καταστημάτων

  • Confused 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Προσφορά δεν είναι αλλα υπαρχει κοσμος που ψαχνει την κονσόλα και αφού έπεσε στο μάτι αυτο το μαγαζι που το δίνει σε τιμή νορμάλ (γιατι στο skroutz ξεκινάει από 595€) το πόσταρα για να μπορέσει να το παρει οποιος θελει. Τωρα το αν έχει βάλει το ps5 στα 650 το συγκεκριμένο κατάστημα δεν ξέρω πόσο σχέση έχει με αυτό το post.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε παιδί μην γράφετε ασυναρτησίες για να γράψετε,ποτέ το συγκεκριμένο κατάστημα δεν έβαλε play σε δημοσίευση Ps5 650€ …ήμαρτον με το ράδιο αρβύλα…κοιτάξτε λίγο την ουσία ότι πουλάνε πιο φθηνά από όλους και άσε τις κουτοπονηριές που κάθε φορά όλοι οι παράνομοι μεταπωλητές έχουν άποψη για όλα είναι ακριβό scalping είναι  φθηνό είναι κουτοπονηριά το πως το διαφημίζει !!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γιατί γράφετε ότι ναναι? Με το ζόρι ένα κατάστημα ότι είναι κλέφτης και καλά? Βλέπετε μια τίμια τιμή και αντί να πείτε επιτέλους το δίνει το να κατάστημα σε λογική τιμή. Η πρώτη κουβέντα ότι και καλά είναι από τα μαγαζιά που έβαλε ps 5  650?  Βρες μ ένα post από το mad mobiles από instagram η fb.που έχει ps 5 σε τέτοια τιμή... Γιατί εγώ πήρα ps5  από το mad Στ 500.και έχω πάρει και πολλά κινητά σε καλή τιμή...

Διλδ έχει φτάσει το κράξιμο σε άλλο λβλ..  Κράζουμε και αυτούς που έχουν καλές τιμές...

Δείτε madmob.gr τιμές σε κινητά 

  • Like 2
  • Confused 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

12 λεπτά πριν, galanos είπε

Γιατί γράφετε ότι ναναι? Με το ζόρι ένα κατάστημα ότι είναι κλέφτης και καλά? Βλέπετε μια τίμια τιμή και αντί να πείτε επιτέλους το δίνει το να κατάστημα σε λογική τιμή. Η πρώτη κουβέντα ότι και καλά είναι από τα μαγαζιά που έβαλε ps 5  650?  Βρες μ ένα post από το mad mobiles από instagram η fb.που έχει ps 5 σε τέτοια τιμή... Γιατί εγώ πήρα ps5  από το mad Στ 500.και έχω πάρει και πολλά κινητά σε καλή τιμή...

Διλδ έχει φτάσει το κράξιμο σε άλλο λβλ..  Κράζουμε και αυτούς που έχουν καλές τιμές...

Δείτε madmob.gr τιμές σε κινητά 

Τίμια τιμή η αρχική τιμή της κονσόλας;

  • Like 5
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Δλδ αν η πρώτη αρχική στο σκρουτζ σε ένα προϊόν είναι 800 και ο άλλος στο έχει 500.? Σε ενδιαφέρει τι γράφει αρχική? Εμένα προσωπικά με ενδιαφέρει... Η τελική έχει με νοιάζει 

Και το πλαίσιο τόσα χρόνια έχει αρχική όλα τα κινητά πάνω από όλες της τιμές του σκρουτζ 200-300 ευρώ δεν έχω δει ποτέ να τον κράζουν...

Δεν έχει λογική να κράζεις μια τιμή που είναι ένταξη... Γιατί και καλά αρχική την είχε λέει 650...  Στο έβγαλε σαν προφορά οκ. Τι σε ενοχλεί?  

Αν ο άλλος θέλει να το κάνει marketing και να πει αρχική 1000 τελική 509 σε ενδιαφέρει?

Επεξ/σία από galanos
  • Confused 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, galanos είπε

Γιατί και καλά αρχική την είχε λέει 650...  Στο έβγαλε σαν προφορά οκ. Τι σε ενοχλεί?  

Αν ο άλλος θέλει να το κάνει marketing και να πει αρχική 1000 τελική 509 σε ενδιαφέρει?

Γιατί η αρχική δεν είναι τόσο, τόσο απλά. 

Είναι παραπλανητικό τουλάχιστον, γιατί κάποιος νομίζει ότι βρήκε προσφορά ενώ μιλάμε για την κανονική τιμή του προϊόντος. 

Είναι σαν την Black Friday που το public τα ανεβάζει όλα 200 ευρώ για να δείξει ότι κάνει 200 ευρώ προσφορά.

  • Like 1
  • Confused 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ακόμα και το Amazon πολλές φορές έχει εξωπραγματικές αρχικές τιμές, δεν το θεωρώ κακό, πολλά μαγαζιά το κάνουν, αν η τελική είναι καλή, αυτό μετράει. Αυτή τη στιγμή, κλάψω ή κακώς (κακώς εννοείται) πουλούν τις κονσόλες με καπέλο, δεν είναι λάθος να θεωρείται καλή τιμή (ή προσφορά, αν θέλετε) η κανονική τους

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ενοχλεί η αρχική τιμή στο εν λόγω κατάστημα,αλλά όχι τα 12 καταστήματα στο σκρουτζ με τιμή από 589-724..😕

Που τα περισσότερα δεν το έχουν καν ετοιμοπαράδοτο.

Προσφορά δεν είναι σίγουρα στα 509,αλλά με την έλλειψη που υπάρχει σίγουρα είναι ένα ποστ που θα εξυπηρετήσει αρκετούς.

Ρίξτε πάντως και στο consoleclub μια ματιά,υπήρχε και εκεί διαθέσιμο στα 509.

  • Like 1
  • Confused 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 λεπτά πριν, wiowia είπε

Ενοχλεί η αρχική τιμή στο εν λόγω κατάστημα,αλλά όχι τα 12 καταστήματα στο σκρουτζ με τιμή από 589-724..😕

Που τα περισσότερα δεν το έχουν καν ετοιμοπαράδοτο.

Προσφορά δεν είναι σίγουρα στα 509,αλλά με την έλλειψη που υπάρχει σίγουρα είναι ένα ποστ που θα εξυπηρετήσει αρκετούς.

Ρίξτε πάντως και στο consoleclub μια ματιά,υπήρχε και εκεί διαθέσιμο στα 509.

Ακριβώς αυτό.. Ενοχλεί η αρχική αλλά όχι σε όλα τα σκρουτζ... Αυτό δεν καταλαβαίνω... Προσφορά την θεωρώ ότι είναι γτ δεν υπάρχει διαθέσιμη πουθενά η κονσόλα.. Και αυτός την έχει διαθεσημα Κομμάτια σε λογική τιμή..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχετε δίκιο, δεν αφορούσε το ps5 αυτό που είχα δει,αλλά το xbox. Να η αρχική τιμή στα 650€ λοιπόν,άρα στο κεφάλι τους είναι προσφορά.

Φαντάζομαι αν είχαν διαθέσιμο ps5 θα το έβαζαν ένα 800αρι στο νερό.

Ορισμένους αυτό το πράγμα με τις κονσόλες τους έχει πειράξει άσχημα στο κεφάλι. Αλλά τι να πεις όταν πηγαίνουν και αγοράζουν στην διπλή τιμή από μαυραγορίτες; Και βγαίνει τώρα ένα μαγαζάκι και λέει "σας έχω προσφορά ρε μπαγάσες,σας το δίνω στην τιμή του", και του φιλάνε το χέρι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συνεχίζεις να κράζεις εννοώ έκανες λάθος? 

Α φαντάζομαι αν είχαν διαθεσημα Κομμάτια θα την βαζαν 809 ευρώ 😂😂

Με λίγη φαντασία και εγώ φαντάζομαι ότι εσύ είσαι από αυτούς που πήραν ps5  500 από μεγάλα μαγαζιά και την δωσαν 800 😂😂

Η πολύ φαντασία βλάπτει...

Ας σταματήσουμε της φαντασίας και της κατηγορίες χωρίς λόγο λέω εγώ 

Και ας κάτσουμε στο θέμα μας 

Είναι η δεν είναι προσφορά στα 500?

Το. Xbox 

 

https://www.skroutz.gr/s/22413644/Microsoft-Xbox-Series-X.html

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...