Προς το περιεχόμενο

PS5 DIGITAL + DISK [ΕΞΑΝΤΛΗΘΗΚΑΝ]


giannislas

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 52
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Επισκέπτης
1 λεπτό πριν, ImmortalR είπε

Ειναι διαθεσιμα και τα δυο στον γερμανο, μολις αγορασα το disk.

περίμενε λίγο να έρθουν τα σχετικά email ή μήπως δεχτείς τηλεφώνημα όπως έγινε με αρκετούς εδώ φίλους.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 ώρες πριν, giannislas είπε

DISK 499 ΕΥΡΩ https://www.germanos.gr/product/gaming/consoles/ps5-consoles/playstation-5/?productId=20398154&fname=&fvalue=

DIGITAL 399 ΕΥΡΩ https://www.germanos.gr/product/gaming/consoles/ps5-consoles/playstation-5-digital-edition/?productId=20398155&fname=&fvalue=

ΤΑ ΒΓΑΖΕΙ ΔΙΑΘΕΣΙΜΑ ΚΑΙ ΠΡΟΧΩΡΑΕΙ ΚΑΝΟΝΙΚΑ Η ΠΑΡΑΓΓΕΛΙΑ ΣΤΟ ΚΑΛΑΘΙ

πήρα τηλ  το κατάστημα και μου είπαν ότι η παραγγελία μου προχωράει κανονικά !
εάν τα παραλάβω και τα δυο  δεν ξέρω αλλά ελπίζω !
Μήπως παίζει ρόλο που τα πλήρωσα;
 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

18 λεπτά πριν, ikorolis είπε

Δεν με καταλαβαίνεις και με στεναχωρείς

καταρχήν σου έδειξα τις τιμές που ισχύουν μέσω του skroutz/bestprice για το PS5

Spoiler

 

Στο παρον θεμα(δες και τον τιτλο του) δεν ενδιαφερει τους υπολοιπους ομως ποσο πουλανε τα καταστηματα σε skroutz/bestprice,ουτε τι θα γινει τις γιορτες.

Ειμαστε στην ενοτητα των προσφορων για οποιον ενδιαφερεται να αγορασει αμεσα την κονσολα για δικους του λογους.

Η φιλοσοφια για το ποτε πρεπει να αγορασει ή να μην αγορασει καποιος ειναι ασχετη με το εδω θεμα,αυτο σου γραφω.

Δεν ειναι οτι δεν σε καταλαβαινω. Ειναι οτι γραφεις πραγματα ασχετα με το εδω θεμα.

Στο εδω θεμα και στα αλλα αντιστοιχα τον κοσμο τον ενδιαφερει μονο που θα βρει αμεσα διαθεσιμη κονσολα,με ή χωρις παιχνιδι.

 

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

10 λεπτά πριν, ikorolis είπε

περίμενε λίγο να έρθουν τα σχετικά email ή μήπως δεχτείς τηλεφώνημα όπως έγινε με αρκετούς εδώ φίλους.

Το γνωριζω, εγω πληρωσα με πιστωτικη καρτα και καταχωρηθηκε κανονικα η παραγγελια.Τωρα εαν ειναι λαθος του συστηματος θα περιμενω απο αλλο καταστημα ( για προσωπικη χρηση και οχι μεταπωληση εννοειται.)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Δημοσ. (επεξεργασμένο)
18 λεπτά πριν, Fulgore είπε
  Απόκρυψη περιεχομένων

 

Στο παρον θεμα(δες και τον τιτλο του) δεν ενδιαφερει τους υπολοιπους ομως ποσο πουλανε τα καταστηματα σε skroutz/bestprice,ουτε τι θα γινει τις γιορτες.

Ειμαστε στην ενοτητα των προσφορων για οποιον ενδιαφερεται να αγορασει αμεσα την κονσολα για δικους του λογους.

Η φιλοσοφια για το ποτε πρεπει να αγορασει ή να μην αγορασει καποιος ειναι ασχετη με το εδω θεμα,αυτο σου γραφω.

Δεν ειναι οτι δεν σε καταλαβαινω. Ειναι οτι γραφεις πραγματα ασχετα με το εδω θεμα.

Στο εδω θεμα και στα αλλα αντιστοιχα τον κοσμο τον ενδιαφερει μονο που θα βρει αμεσα διαθεσιμη κονσολα,με ή χωρις παιχνιδι.

 

 

απόλυτα κατανοητά αυτά που λες

να σας βγάλω από τον κόπο λοιπόν

δεν θα βρει κανείς σκέτη κονσόλα διαθέσιμη (ακόμα και να υπάρχει θα ακυρώνεται η παραγγελία του εκτός αν έχει καλό "μέσο" ή είναι τυχερός) και ο λόγος είναι ότι όλες οι κονσόλες θα διατεθούν ως πακέτο μαζί με κάτι άλλο για περισσότερα χρήματα/κέρδος για τις εταιρείες στις προσεχείς γιορτές.

18 λεπτά πριν, ImmortalR είπε

Το γνωριζω, εγω πληρωσα με πιστωτικη καρτα και καταχωρηθηκε κανονικα η παραγγελια.Τωρα εαν ειναι λαθος του συστηματος θα περιμενω απο αλλο καταστημα ( για προσωπικη χρηση και οχι μεταπωληση εννοειται.)

ένας φίλος το έκανε παραγγελία από 6 ή 8 διαφορετικά καταστήματα (ούτε αυτός θυμάται) και τελικά 2 καταστήματα προχώρησαν την παραγγελία του και πληρώθηκε έτσι του τα στείλανε μετά από αρκετό καιρό...ένα disc και ένα digital.

21 λεπτά πριν, tsoubas είπε

πήρα τηλ  το κατάστημα και μου είπαν ότι η παραγγελία μου προχωράει κανονικά !
εάν τα παραλάβω και τα δυο  δεν ξέρω αλλά ελπίζω !
Μήπως παίζει ρόλο που τα πλήρωσα;
 

εννοείται ότι παίζει ρόλο όταν πληρώνεις μια παραγγελία ειδικά αν γίνεται μέσω πιστωτικής/χρεωστικής κάρτας η πληρωμή δεν θα μπει εύκολα το κατάστημα στην διαδικασία να ακυρώσει την παραγγελία και να σου επιστρέψει τα χρήματα (είναι μια διαδικασία) θα ακυρώσει άλλου την παραγγελία που δεν έχει πληρώσει για να τακτοποιήσει την δική σου αν δεν έχει τα αποθέματα ή έχει γίνει καμία βλακεία.

21 λεπτά πριν, ImmortalR είπε

Το γνωριζω, εγω πληρωσα με πιστωτικη καρτα και καταχωρηθηκε κανονικα η παραγγελια.Τωρα εαν ειναι λαθος του συστηματος θα περιμενω απο αλλο καταστημα ( για προσωπικη χρηση και οχι μεταπωληση εννοειται.)

αν πλήρωσες με πιστωτική/χρεωστική κάρτα θα καταχωρηθεί και θα εκτελεστεί κανονικά η παραγγελία σου.

Επεξ/σία από ikorolis
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
20 ώρες πριν, Spyr0s91 είπε

Μίλησα με Γερμανό και με ενημέρωσαν ότι οι παραγγελίες που πραγματοποιήθηκαν το πρωί ακυρώθηκαν γτ υπήρχε λάθος στην τιμολόγηση.

Screenshot_20210628-193137__01.jpg.6abae2d9582630438f127b9992513d96.jpg

εννοείται ότι τέτοια παραγγελία 3,02 ευρώ κόστος αγοράς θα έτρωγε άκυρο

αν ήταν έτσι καλύτερα να το χάριζαν στους δυσαρεστημένους πελάτες τους που περιμένουν μήνες ολόκληρους για να παραλάβουν....

3 λεπτά πριν, ImmortalR είπε

Εχει κανεις καμια ενημερωση η παρελαβε το ps5; εμενα ακομα ειναι καταχωρημενη.

αν δεν έχεις τέτοια παραγγελία σαν του πιο πάνω μην ανησυχείς.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
2 ώρες πριν, ImmortalR είπε

Εχει κανεις καμια ενημερωση η παρελαβε το ps5; εμενα ακομα ειναι καταχωρημενη.

Εμένα λέει σε επεξεργασία, πήρα τηλέφωνο μου είπαν όλα βαίνουν καλώς και ότι θα παραλάβω σε 2 μέρες- πρόλαβα το digital χθές στις 13.35.

Επεξ/σία από netgeo
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

21 ώρες πριν, netgeo είπε

Εμένα λέει σε επεξεργασία, πήρα τηλέφωνο μου είπαν όλα βαίνουν καλώς και ότι θα παραλάβω σε 2 μέρες- πρόλαβα το digital χθές στις 13.35.

Μόλις τιμολογήθηκε στην περίπτωση μου οπότε όλα καλά!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

έμενα είναι και τα δυο σε επεξεργασία ακόμη ! όταν πήρα τηλ μου λέει ότι υπάρχει μια καθυστέρηση γιατί γίνετε ταυτόχρονη απογραφή

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...