Προς το περιεχόμενο

Freedom Pass


Nikos3648

Προτεινόμενες αναρτήσεις

εχω ενα θεμα που με εχει ταλαιπωρησει αρκετα: ενω εκανα κανονικα την αιτηση για το freedom pass και μου ηρθε το sms επιβεβαιωσης, λογω του οτι το email που εδωσα ηταν icloud και τα 5gb ηταν γεματα δεν μπορουσε να δεχτει email και το ετσι δεν μπορεσα ποτε να λαβω το email. εβαλα icloud αλλα δεν ξερω τι αλλο να κανω. περιμενω στην αναμονη τη viva εδω και κανα μισαωρο και αρχιζω να πιστευω οτι το εχασα δυστυχως. δεν με αφηνει ουτε λογαριασμο να ανοιξω στη viva γιατι μου λεει οτι δεν μπορει να βρει τη διευθυνση μου απο το gov. τι θα μπορουσα να κανω; μολις μου σηκωσαν το τηλεφωνο και με παρεπεμψαν στο Live chat. αλλα εχει τεραστια αναμονη λεει.

σας ευχαριστω ολους εκ των προτερων!

2 λεπτά πριν, Nikos3648 είπε

εχω ενα θεμα που με εχει ταλαιπωρησει αρκετα: ενω εκανα κανονικα την αιτηση για το freedom pass και μου ηρθε το sms επιβεβαιωσης, λογω του οτι το email που εδωσα ηταν icloud και τα 5gb ηταν γεματα δεν μπορουσε να δεχτει email και το ετσι δεν μπορεσα ποτε να λαβω το email. εβαλα icloud αλλα δεν ξερω τι αλλο να κανω. περιμενω στην αναμονη τη viva εδω και κανα μισαωρο και αρχιζω να πιστευω οτι το εχασα δυστυχως. δεν με αφηνει ουτε λογαριασμο να ανοιξω στη viva γιατι μου λεει οτι δεν μπορει να βρει τη διευθυνση μου απο το gov. τι θα μπορουσα να κανω; μολις μου σηκωσαν το τηλεφωνο και με παρεπεμψαν στο Live chat. αλλα εχει τεραστια αναμονη λεει.

σας ευχαριστω ολους εκ των προτερων!

δεν μπορω να συνδεθω στο live chat ουτε να κανω λογαριασμο λογω του οτι μου βγαζει 

image0.png

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Α, επιτέλους κι ένα τόπικ για το freedom pass...

4 λεπτά πριν, Nikos3648 είπε

το ειχα διαβασει αλλα δεν με καλυψε!

Μπορούσες να γράψεις εκεί όμως.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

19 λεπτά πριν, DownUNDERground είπε

Α, επιτέλους κι ένα τόπικ για το freedom pass...

Μπορούσες να γράψεις εκεί όμως.

Δεν ηθελα να κανω hijack το πρόβλημα του συμφορουμιτη. Να το ποστάρω εκεί;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 λεπτά πριν, Nikos3648 είπε

Δεν ηθελα να κανω hijack το πρόβλημα του συμφορουμιτη. Να το ποστάρω εκεί;

Ναι. Δεν είναι ενός. Συγκεντρωτικό είναι (ελπίζουμε τουλάχιστον όλοι οι υπόλοιποι...).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...