Προς το περιεχόμενο

Η Realme σκοπεύει να διαθέσει πρώτη τη μαγνητική ασύρματη φόρτιση σε Android


JohnVani18

Προτεινόμενες αναρτήσεις

57 λεπτά πριν, I'm_busy είπε

Microsoft είναι η απάντηση, το κινητό φτιάχτηκε απ τους μηχανικούς/σχεδιαστές/εργοστάσια της nokia, άμα δεν είχε στείλει το δούρειο ίππο εν ονόματι Ballmer και είχε γίνει η μετάβαση από symbian σε android οι καταστάσεις θα ήταν πολύ διαφορετικές. Αλλά ναι, it is what it is, το σχόλιο μου είχε να κάνει με τις ανύπαρκτες καινοτομίες της apple που εκθιάζετε, δύσκολα πολεμάς τα trends γιατί δεν υπακούουν σε επιχειρήματα.

Κοίτα, με τα "αν" δε γράφεται η ιστορία. 

Όπως επίσης και η απαξίωση της apple, βαφτίζοντας ό,τι έχει προσφέρει σε trends. 

Θα δεχτώ ότι ίσως δεν γνωρίζεις τί έχει προσφέρει στον κόσμο της τεχνολογίας και της πληροφορικής γενικότερα. 

Δε πειράζει. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 36
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοφιλείς Ημέρες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
15 λεπτά πριν, stivaks72 είπε

Κοίτα, με τα "αν" δε γράφεται η ιστορία. 

Όπως επίσης και η απαξίωση της apple, βαφτίζοντας ό,τι έχει προσφέρει σε trends. 

Θα δεχτώ ότι ίσως δεν γνωρίζεις τί έχει προσφέρει στον κόσμο της τεχνολογίας και της πληροφορικής γενικότερα. 

Δε πειράζει. 

Ξέρω την ιστορία της apple, ξέρω για το πως έβαλε τους προσωπικούς υπολογιστές στη ζωή μας και γενικά εχώ δει αρκέτα και έχω διαβάσει αρκετά, μπορεί να με υποτιμάς με το σχόλιο σου χωρίς να με ξέρεις αλλά σου λέω ότι δε θα πω κάτι χωρίς να έχω γνώση. Τώρα γι αυτό που είπες βλέπω έκανα λάθος διατύπωση με τον όρο apple, έπρεπε να βάλω iphone, δε περίμενα να μη το καταλάβουν κάποιοι βάση με τα συμφραζόμενα.

Το "αν" που λες πήγαινε στην ειρωνεία για τα windows phone ενώ μιλούσα για τεχνικά specs μίας συσκευής από μία εταιρία που επίσης πρόσφερε πολλά και καταστράφηκε από μία άλλη.

Επεξ/σία από I'm_busy
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 ώρες πριν, I'm_busy είπε

Αποφεύγεις τη φθορά της usb θύρας με το καιρό, σώνεις χρόνο με το να αφήνεις απλά το κινητό πάνω να φορτίσει και είναι και φουτουριστικό.

Offtopic: Ακόμα θυμάμαι το Lumia 735 (170 γιούρα) που είχα το 2013 με ασύρματη φόρτιση (παίζει να ήταν το μοναδικό τότε), nfc και OLED οθόνη. Ας μου θυμίσει κάποιος, πότε ήρθαν αυτές οι λειτουργίες στα iphone είπαμε?

η απλά βάζεις ένα μαγνητικό usb -βύσμα μόνιμα πάνω και ησυχάζεις. Εχω βάλει στο κινητο και στο tablet για αυτο ακριβως το λόγο, να μην εχεις φθορά. Αν έχεις και ενα καλώδιο στο αυτοκίνητο σου δίνει απίστευτη ελευθερία κινήσεων. spacer.png

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...