Προς το περιεχόμενο

Αγορα απο ιντερνετ


nickgiat

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Παιδες καλημερα...να ρωτησω, πληρωσα για μια αγορα μεσω paypal..κ απ'οτι καταλαβα πρεπει να ειναι μουφα το site...μηπως ξερετε τι πρεπει να κανω στο paypal για να παρω τα λεφτα μου πισω...Δεν ειναι πολλα τα χρηματα,αλλα για το γαμωτο...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

9 λεπτά πριν, nickgiat είπε

Παιδες καλημερα...να ρωτησω, πληρωσα για μια αγορα μεσω paypal..κ απ'οτι καταλαβα πρεπει να ειναι μουφα το site...μηπως ξερετε τι πρεπει να κανω στο paypal για να παρω τα λεφτα μου πισω...Δεν ειναι πολλα τα χρηματα,αλλα για το γαμωτο...

Μουφα site και paypal?Kουφό ακούγεται.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ποιο είναι το site; Πότε παρήγγειλες; Τι σε έκανε να πιστέψεις ότι είναι μούφα; Τι επικοινωνία έχεις κάνει με τον πωλητή;

Μούφα και να χρησιμοποιεί paypal όντως δεν συνηθίζεται. Κακός ή αδιάφορος πωλητής θα μπορούσε...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
1 ώρα πριν, Ukforthemoment είπε

Μουφα site και paypal?Kουφό ακούγεται.

Καθόλου κουφό δεν θα έλεγα. Αν και συνήθως ναι, οι πωλητες ίσως να είναι Μουφα και να χρησιμοποιούν paypal, ακόμα και σε μεγάλα ξένα σαιτ. 

Επεξ/σία από TheoAlex50
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μου εχει τυχει και εμενα περίπτωση να ηταν μουφα και μου έστειλαν αλλο προιον πολυ μικρότερης αξιας απο τα 10€ που εδωσα εκανε 1-2€ και η paypal ειπε στειλε το πισω στην κινα και θα κάλυπταν τα εξοδα... Σε βαζουν σε ταλαιπωρία μηπως και βαρεθεις και βαζουν στην τσεπη το χρημα. Αν ειναι λιγα μικρο το κακο αλλα στα πολλα μπερδεύει η δουλεια...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ειναι με γυαλια ηλιου...mecenzo λεγεται...απλα εχω κανει τη παραγγελια απο 13 του μηνος κ εστειλα μειλ να μου πουν ποτε θα φυγει κ αν θα μου στειλουν tracking number..εστειλα κ στο fb το ιδιο κ στο instagram τους...κανενας κ τιποτα..τι μου προτεινετε?? Η αγορα ηταν 30 ευρω..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...