Προς το περιεχόμενο

Ερώτηση για IP camera Digoo DG-ZXC41


pados1002

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Γεια σας παιδιά, θα ήθελα μια βοήθεια αν γνωρίζει κάποιος για τις συγκεκριμένες κάμερες. Τις έχω αγοράσει και τοποθετήσει εξωτερικά στο σπίτι μου, ασύρματα και όσον αφορά την εικόνα, ειδοποιήσεις και live streaming από την εφαρμογή YCC365 όλα άψογα. Επίσης έχω σε όλες τοποθετημένη sd card και καταγράφουν μόνο όταν εντοπίσουν κίνηση κάτι που λόγω ευαισθησίας γίνεται πολύ συχνά. Το πρόβλημα μου λοιπόν είναι ότι παρόλο που οι κάρτες είναι 64GB γεμίζουν σχετικά γρήγορα κάπου στις 2 βδομάδες. Έχω παρατηρήσει, νομίζω τουλάχιστον, ότι μόλις φτάνει στο 99% η χωρητικότητα συνεχίζει να καταχωρεί που λογικά σημαίνει ότι, σβήνει?, τα παλαιότερα? Αυτό θα ήταν το ιδανικό αλλά το θέμα μου είναι ότι μετά από κάποιες μέρες σταματάει να καταχωρεί τελείως ενώ πάντα υπάρχει αυτό το 1-1.5% ελεύθερου χώρου. Ξέρει κάποιος να μου πει γτ το κάνει αυτό? 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

απ που τις πηρες???

αν εχει επιλογη για να παιρνει καρε και οχι βιντεο οπως κανουν στις τραπεζες απλοποιει καπως τα πραγματα για τη μνημη

οταν αρχιζει και τραβαει γιατι ενεργοποιειται δε σταματαει ???  δεν την ξερω γιαυτο ρωταω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τις αγόρασα από banggood.Τραβάει κάποια δευτερόλεπτα μόλις ανιχνεύσει κίνηση... Στη συνέχεια σταματάει και καταγράφει ξανά στην επόμενη κίνηση... Απλά κάποιες φορές καταγράφει αρκετή ώρα γτ υπάρχει κίνηση από δέντρα κτλ... Απλά με τρελαίνει το γεγονός ότι για κάποιο διάστημα σβήνει γράφει μόνο του όπως θα πρεπε ενώ μετά σταματάει να το κάνει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...