Προς το περιεχόμενο

Διαφήμιση-παρωδία του Google Pixel 5A φέρνει κάτι από Jony Ive


trib

Προτεινόμενες αναρτήσεις

9 ώρες πριν, petasis είπε

Πολλοί οι λόγοι:

α) Πιάνει το κινητό FM.

β) Δεν χάνεις το ένα ακουστικό.

γ) Δεν θέλουν φόρτιση.

δ) Δεν είναι ακαλαίσθητα.

Συνδεεται σε ηχεια υπολογιστη,φορητο ηχειο και οτιδηποτε εχει θυρα 3.5 οπως εξωτερικη καρτα ηχου,line in αυτοκινητου,ακομα και μεικτη

προφανως δεν εχουν τα παντα bluetooth ,εστω ακομα, και το να εχεις την ευκαιρια να εξοικονομησεις μπαταρια λογω του καλωδιου ειναι πολυ χρησιμο πολλες φορες

οπως εχει τυχει προσφατα και σε εμενα με τα παραπανω παραδειγματα (φορητο ηχειο jbl flip 4 με line in με κομμενο ρευμα και μεικτη σε μπιτσοπαρτυ που επαιξε ατομο με κινητα και ταμπλετ)

επισης εχω φαει ξενερι προσφατα στους τελικους του NBA που τα ασυρματα bluetooth ακουστικα μου εμεναν απο μπαταρια την χειροτερη στιγμη

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 39
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοφιλείς Ημέρες

1 ώρα πριν, MORBID21 είπε

Συνδεεται σε ηχεια υπολογιστη,φορητο ηχειο και οτιδηποτε εχει θυρα 3.5 οπως εξωτερικη καρτα ηχου,line in αυτοκινητου,ακομα και μεικτη

προφανως δεν εχουν τα παντα bluetooth ,εστω ακομα, και το να εχεις την ευκαιρια να εξοικονομησεις μπαταρια λογω του καλωδιου ειναι πολυ χρησιμο πολλες φορες

οπως εχει τυχει προσφατα και σε εμενα με τα παραπανω παραδειγματα (φορητο ηχειο jbl flip 4 με line in με κομμενο ρευμα και μεικτη σε μπιτσοπαρτυ που επαιξε ατομο με κινητα και ταμπλετ)

επισης εχω φαει ξενερι προσφατα στους τελικους του NBA που τα ασυρματα bluetooth ακουστικα μου εμεναν απο μπαταρια την χειροτερη στιγμη

 

Απαντωντας και στους δυο.

Οταν εγραψα αυτο που εγραψα ειχα εμενα στο μυαλο μου, οπως και εσεις οι δυο φανταζομαι εσας.

 Για εμενα ισχυει το >

Σπιτι-πεζος μεχρι την σταση-τρενο-και παλι πισω. (προς και απο την δουλεια)

Τωρα καλα οσα λετε, αλλα δεν αποτελουν για εμενα κριτηριο αγορας κινητου που ΠΡΕΠΕΙ να εχει θυρα ακουστικων.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

έχει βρει κανείς ασυρματα ακουστικά που να έχουν αξιοπρεπές μικρόφωνο; ακόμα και τα πιο ακριβά ασύρματα ειναι τελείως ακατάλληλα για κλήσεις, ειδικά όταν υπάρχει κάποιος ελάχιστος θόρυβος στο background (π.χ. όταν περπατάς στον δρόμο)... Για εμένα αν θες να κάνεις κλήσεις με ακουστικά, τα ενσύρματα είναι μονόδρομος...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

23 ώρες πριν, coffeex είπε

Αντί να στοχεύουν το κοινό που αγοράζει Samsung, Xiaomi κάνουν παρωδία στην Apple... για ποιο λόγο;

Πεταμένα λεφτά για μλκς από την Google.

Απλά δεν θα το έκανε ποτέ αυτό, γιατί 1) το παραδακι τρέχει μιας και Samsung, Xiaomi κλπ χρυσοπληρωνουν τα GMS (δες τι έπαθε η Huawei) και 2) δε νομίζω ότι η Google νοιάστηκε ποτέ να βγάλει κινητά που θα "χτυπήσουν" τον android ανταγωνισμό. Σου λέει μόνο εγώ δίνω pure android, όποιος γουστάρει θα το αγοράσει μόνο και μόνο για αυτό 

7 ώρες πριν, Grisos είπε

Google Estimated To Be Paying $15 Billion To Remain Default Search Engine On Safari

Την πόνεσαν τα 15.000.000.000 $ και είπε να βγάλει το άχτι της.

Άσε, μου την είχε βιδωσει σε κάποια φάση και λέω όχι άλλο google. Έβαλα duckduck go και bing, επέστρεψα σε google με τα αυτιά κατεβασμένα σε κάνα τριήμερο 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 ώρες πριν, sotirisl είπε

έχει βρει κανείς ασυρματα ακουστικά που να έχουν αξιοπρεπές μικρόφωνο; ακόμα και τα πιο ακριβά ασύρματα ειναι τελείως ακατάλληλα για κλήσεις, ειδικά όταν υπάρχει κάποιος ελάχιστος θόρυβος στο background (π.χ. όταν περπατάς στον δρόμο)... Για εμένα αν θες να κάνεις κλήσεις με ακουστικά, τα ενσύρματα είναι μονόδρομος...

Pixel buds 2. Μια χαρά ακούγεσαι και ακούς στις κλήσεις. Δοκιμασμένα και στα δύο σενάρια.

Το ίδιο υποθέτω θα γίνεται και στα Airpods η στα αντίστοιχα της Samsung που δεν έχω δοκιμάσει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

17 λεπτά πριν, Lazmour είπε

Απλά δεν θα το έκανε ποτέ αυτό, γιατί 1) το παραδακι τρέχει μιας και Samsung, Xiaomi κλπ χρυσοπληρωνουν τα GMS (δες τι έπαθε η Huawei) και 2) δε νομίζω ότι η Google νοιάστηκε ποτέ να βγάλει κινητά που θα "χτυπήσουν" τον android ανταγωνισμό. Σου λέει μόνο εγώ δίνω pure android, όποιος γουστάρει θα το αγοράσει μόνο και μόνο για αυτό 

Άσε, μου την είχε βιδωσει σε κάποια φάση και λέω όχι άλλο google. Έβαλα duckduck go και bing, επέστρεψα σε google με τα αυτιά κατεβασμένα σε κάνα τριήμερο 

H google ειναι παντου.

Δεν γινεται χωρις.

Ολοκληρη Huawei εγινε κομματια μολις εχασε την καλη σχεση με την google.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 hours ago, Waiss said:

Pixel buds 2. Μια χαρά ακούγεσαι και ακούς στις κλήσεις. Δοκιμασμένα και στα δύο σενάρια.

Το ίδιο υποθέτω θα γίνεται και στα Airpods η στα αντίστοιχα της Samsung που δεν έχω δοκιμάσει.

ναι καλά... κάτοχος galaxy buds+ για το προσωπικο μου κινητό, airpods για το εταιρικό, κανένα από τα δυο δεν δουλεύει καλά. Δεν με ακούει ο συνομιλητής, παραμορφώνουν την φωνή κτλ κτλ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...