Προς το περιεχόμενο

Realme 8 4/64 silver Κωτσόβολος 154€


archiezulu

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Πριν από μια εβδομάδα το είχε στα 219 και με την επιλογή κάντε παζάρι το αγόρασα στα 153,90 για ένα φίλο το οποίο παρέλαβε μετά από 4 μέρες  , και χθες το είδα στο site στην ίδια τιμή διαθέσιμο για αγορά έκανα πάλι παραγγελία επιβεβαιωμένη αλλά την ακύρωσα πριν λίγο γιατί ποτέ δε ξέρεις τι γίνεται με δαύτους 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 46
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

20 ώρες πριν, lon-zet είπε

Μήπως ξέρετε πως μπορείς να αγοράσεις εκθεσιακά κινητά από μεγάλες αλυσίδες σαν τον Κωτσόβολο;

Πιστεύω πως αξίζει πολύ περισσότερο από τα μεταχειρισμένα. 

εψαχνα πολυ καιρο να βρω s20+ τωρα που εριξαν την τιμη του στα 620 και οπου εβρισκα εκθεσιακο η οθονη του εδειχνε το λευκο φοντο ροζ . τρελο burn in ολα . μακρια απο εκθεσιακα

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πραγματικά είναι να απορεί κανείς γιατί ασχολείστε ακόμα με μαγαζάκια σαν τον κοτσο...

αν κέρναγε κανένα πτι φουρ σαν το πλαίσιο άντε να το καταλάβω, αλλά τώρα ούτε απ'έξω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, kakofonixx είπε

πραγματικά είναι να απορεί κανείς γιατί ασχολείστε ακόμα με μαγαζάκια σαν τον κοτσο...

αν κέρναγε κανένα πτι φουρ σαν το πλαίσιο άντε να το καταλάβω, αλλά τώρα ούτε απ'έξω

Ασχολουνται γιατι η ελπιδα πεθαινει παντα τελευταια... (δυστυχως πεθαινει και αυτη...)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Ο κοτσος ειναι λαχειοφορος αγορα. Το κινητο που εχω τωρα (Realme 6i) το πηρα το καλοκαιρι στα 109 που ηταν πολυ καλη τιμη, και επαιξε και εκει ενα διαστημα αβεβαιοτητας. Εχω παρει κατα καιρους προιοντα σε πολυ καλες τιμες αλλα εχω φαει και ακυρα. Το συγκεκριμενο το ηθελα για την γυναικα μου και η αληθεια ειναι οτι με χαλασε που δε μου το στειλανε αλλα ειπαμε, τα εχουν αυτα η λαχειοφορες αγορες.

Επεξ/σία από default
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εμένα μου στείλανε email με αριθμό αποστολής με γενική ταχυδρομική. Λογικά αύριο παραλαμβάνω...το έβαλα με αντικαταβολή

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

5 ώρες πριν, 111111 είπε

να το παραλάβω ή να το αφήσω να επιστρέψει...έτσι κι αλλιώς δεν το πλήρωσα...

Γιατι το παραγγειλες αν ειχες αμφιβολιες ;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παρασυρθηκα από το καταναλωτικό κλίμα...με πήρε τηλέφωνο ο κούριερ (είναι και γνωστός), αύριο θα παραλάβω...αν το θέλει κάποιος το δίνω όπως θα είναι σφραγισμένο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...