Προς το περιεχόμενο

EuroLeague Tv έκπτωση 20%


gatoulis

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Με τον κωδικό EARLY20 σας κάνει έκπτωση 20%.
Μια διευκρίνιση δεν έχω βρει αν ισχύει και για παλιόυς συνδρομητές, οποίος έχει παλιά συνδρομή ας το δοκιμάσει. 

  • Thanks 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 109
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Καλησπέρα.

Επειδή δεν θυμάμαι τα βήματα και θέλω να φτιάξω νέο account, στο mail που δηλώνουμε θα μας σταλεί κάτι;

Ρωτάω γιατί είχα ένα παλιό mail, που σκέφτομαι να χρησιμοποιήσω, αλλά έχω ξεχάσει τον κωδικο εισόδου σε αυτό.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Καλά και εμείς τα κορόιδα πληρώνουμε τριπλάσια τιμή ?παιδια ευχαριστώ που μας ανοίξατε τα μάτια, έστειλα μειλ ακύρωσης και θα το κάνω και εγώ μέσω  vpn. υπάρχει πρόβλημα πληρωμής με ελληνική κάρτα?

Επεξ/σία από gatoulis
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν υπάρχει πρόβλημα με ελληνική κάρτα.

Μόνο η ip και το zip code πρέπει να ταυτίζονται.

9 λεπτά πριν, asteras84 είπε

Πρεπει να ισχυει και για τους παλιους μιας και περασε σε μενα.

Πως την πέρασε;

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να ρωτήσω και εδώ...

Επειδή λέω να εκμεταλλευθω και την έξτρα έκπτωση, την οποία προφανώς δεν την δίνει εάν κανεις επανεργοποιηση ακυρωμενης συνδρομής, μπορείτε να μου θυμίσετε εάν στο email που δηλώνουμε μας στέλνουν κάτι απαραίτητο για τον λογαριασμό χρήστη; Έρχεται κάποιο verify; Ρωτάω διότι σκέφτομαι να φτιάξω έναν καινούργιο λογαριασμό και να βάλω ως e-mail ένα παλιό που είχα, του οποίου όμως πλέον δεν θυμάμαι τον κωδικό πρόσβασης...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
19 λεπτά πριν, nk9 είπε

Να ρωτήσω και εδώ...

Επειδή λέω να εκμεταλλευθω και την έξτρα έκπτωση, την οποία προφανώς δεν την δίνει εάν κανεις επανεργοποιηση ακυρωμενης συνδρομής, μπορείτε να μου θυμίσετε εάν στο email που δηλώνουμε μας στέλνουν κάτι απαραίτητο για τον λογαριασμό χρήστη; Έρχεται κάποιο verify; Ρωτάω διότι σκέφτομαι να φτιάξω έναν καινούργιο λογαριασμό και να βάλω ως e-mail ένα παλιό που είχα, του οποίου όμως πλέον δεν θυμάμαι τον κωδικό πρόσβασης...

Εγώ έβαλα ένα παλιό ξεχασμένο email και δεν ζητησε κανένα verification ,έβαλα κιόλας χώρα διαμονή Τουρκία και κομπλέ. Πλήρωσα με ελληνική κάρτα .

Επεξ/σία από gatoulis
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, gatoulis είπε

Εγώ έβαλα ένα παλιό ξεχασμένο email και δεν ζητησε κανένα verification ,έβαλα κιόλας χώρα διαμονή Τουρκία και κομπλέ. Πλήρωσα με ελληνική κάρτα .

Ευχαριστώ.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...