Προς το περιεχόμενο

Επισκευή για HP


cliff4on

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπέρα. 

Γνωρίζει κανείς κάποιο καλό εργαστήριο που να κάνει επισκευές σε HP?  Τα έπαιξε το motherboard σε ένα probook. Δοκίμασα fixers και Πλαίσιο, αλλά δεν μπορούν να το επισκευάσουν, λόγω κάποιου βραχυκυκλώματος. Οπότε αν γνωρίζετε κάποιον καλό τεχνικό που να έχετε δοκιμάσει, θα ήμουν υπόχρεος.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8 ώρες πριν, panatha1369 είπε

μεσογειων 127 mobitel...

Ευχαριστώ! Θα δοκιμασω σιγουρα.

7 ώρες πριν, GATE123 είπε

Σ' ευχαριστω!

3 ώρες πριν, Kthulhou είπε

καλημέρα, ποιο μοντέλο ?

 

Ειναι το Hp probook 450 g4. Γενικα το προσεχα πολυ. Και μεσα ηταν πεντακάθαρο. Δουλευε αψογα μεχρι που αποφασισε να μην ανοιξει...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλησπέρα, tspc.gr
κ εγω σαν εσένα φιλε, είχα ενα desktop, δοκιμασία σε 3 διαφορετικούς και το έβγαλαν για πέταμα με καμένη μητρική. εγώ πήγα εκεί για απόσυρση και τελικά μου το έφτιαξαν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, Petros.p είπε

καλησπέρα, tspc.gr
κ εγω σαν εσένα φιλε, είχα ενα desktop, δοκιμασία σε 3 διαφορετικούς και το έβγαλαν για πέταμα με καμένη μητρική. εγώ πήγα εκεί για απόσυρση και τελικά μου το έφτιαξαν.

Σε ευχαριστω φίλε. Σιγουρα θα τους έχω στα υπόψιν. Δεν θελω να πεταξω λαπτοπ 5ετίας. Στην εσχατη θα κοιταξω να παραγγειλω μητρικη απ' εξω και όποτε ερθει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

και εγω το desktop 4 χρονια το ειχα κ την έπαθα απο το ρεύμα, μακάρι να βρεις λύση και να στο φτιάξουν. το καλο ειναι οτι δεν θα σε χρεώσουν για το δουν. τουλαχιστον ετσι μου ειχαν πει για το δικο μου και στο τέλος με χρέωσαν μόνο την επισκευή.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

E-dot στρατηγού Καλλάρη στα  κάτω Πατήσια εκει πριν χρονια ειχα φτιαξει ενα τουβλο-χ που ζει μεχρι σημερα οπου ειχε καει ενα κυκλωμα και δεν ανοιγε μετα απο μακακια δικια μου με το βυσμα φορτισης

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 23/9/2021 στις 2:30 ΜΜ, nvidiafan είπε

ο καλυτερος κατ'εμε για Αττικη

Σε ευχαριστω φιλε μου. Εχει και καλες αξιολογήσεις. Θα τον επισκεφθώ σιγουρα, αν δεν γινει τιποτα εκει που το εχω δωσει τωρα

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...