Προς το περιεχόμενο

Η Xiaomi λανσάρει νέα σειρά smartphone στις 27 Σεπτεμβρίου


trib

Προτεινόμενες αναρτήσεις

1 λεπτό πριν, stivaks72 είπε

Επιπέδου σκυλοπνίχτη, μπορεί. 

Εχει ανεβασει πολυ το επιπεδο στις καμερες η xiaomi σε σχεση με το παρελθον αλλα το συγκεκριμενο με τις 3 καμερες δεν μου γεμιζει το ματι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 58
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
8 ώρες πριν, Ukforthemoment είπε

Eμεις που τα αγορασαμε εθελοντικά μπορούμε να λεμε την γνωμη μας για αυτά ή ενοχλούμε ;

Αν αγόρασες και τα 55 πες μας τον πόνο σου.

Επεξ/σία από youraccount
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

9 ώρες πριν, stivaks72 είπε

Κάμερες καλές διαβάζω. 

- Θα αρχίσουμε πάλι στα φόρα "καμιά καλή gcam παιδιά παίζει";

Και απάντηση από τον "ψαγμένο". 

- "Κατέβασε gcamator φίλος, το έχω και κλαίνε τα pixel". 

Από τότε που εμφανίστηκαν οι gcam αναστέναξαν τα σπίτια των γειτόνων και τα πεζοδρόμια... :lol:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Hondxiaomi Civic 150 horsepowers!!!Με πρόγραμμα MIUI 12.5 και με proximity sensor που πλησιάζεις και ανοίγει η πόρτα αυτόματα.Δώρο 1 δυναμομέτρηση.

Για λόγους ασφαλείας, σας συνιστούμε να έχετε μαζί σας  τα κλειδιά αυτοκινήτου σε περίπτωση που δεν λειτουργήσει ο proximity sensor.Ευχαριστούμε για την κατανόηση.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για ποιο λογο να υπαρχουν τοσα μοντελα?

Ενα σε καθε κατηγορια τιμης αρκουσε 100ε , 150ε ,200ε ,250ε, 300ε, και 400ε η ναυαρχιδα

Δε χρειαζεται κατι παραπανω, ουτε ακριβοτερο

 

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγώ πάντως στο Poco X3 μόλις ήρθε η πρώτη επίσημη αναβάθμιση έπαθε soft brick και δε ξεκίναγε με τίποτα. Ευτυχώς που υπάρχει η κοινότητα XTRV και μπορεσα να βρω λύση. Αυτά για όσους λένε ότι η XIAOMI υποστηρίζει τα κινητά της. Πολλά κινητά της είναι αστέρια αρκεί να ξέρεις να τα πειράζεις. Ο πατέρας μου έχει το παλιό μου Note 4X ακόμα το οποία με μια PixelExperience και android 10 πάει τρένο. Αλλά αυτά θέλουν ψάξιμο, παίδεμα και ρίσκο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

της

1 ώρα πριν, dchatz είπε

εγώ πάντως στο Poco X3 μόλις ήρθε η πρώτη επίσημη αναβάθμιση έπαθε soft brick και δε ξεκίναγε με τίποτα. Ευτυχώς που υπάρχει η κοινότητα XTRV και μπορεσα να βρω λύση. Αυτά για όσους λένε ότι η XIAOMI υποστηρίζει τα κινητά της. Πολλά κινητά της είναι αστέρια αρκεί να ξέρεις να τα πειράζεις. Ο πατέρας μου έχει το παλιό μου Note 4X ακόμα το οποία με μια PixelExperience και android 10 πάει τρένο. Αλλά αυτά θέλουν ψάξιμο, παίδεμα και ρίσκο.

Φιλε μου μια εταιρια δεν την κρινεις απο το τι μπορεις να κανεις με τα κινητα της αν τα rootαρεις και βαλεις custom roms κτλ. Την κρινεις απο το τι εμπειρια σου προσφερει το κινητο της μολις το βγαλεις απο το κουτι, αλλα και σε βαθος χρονου με το τι υποστηριξη παρεχει στα μοντελα της μετα απο καποια χρονια.

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αξίωμα: σε κάθε thread για νέο μοντέλο Xiaomi, 8 στους δέκα θα πουν το ποίημα για τις πολλές κυκλοφορείς. Από αυτούς, 9 στους δέκα θα κράξουν για bugs και μη υποστήριξη. Και από αυτούς, 9 στους δέκα δεν έχουν αγοράσει ποτέ Xiaomi.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8 ώρες πριν, adi32 είπε

[...] και 400ε η ναυαρχιδα

Δε χρειαζεται κατι παραπανω, ουτε ακριβοτερο

Τα κουπόνια πότε τα εκδίδεις; 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

17 ώρες πριν, apos είπε

Αξίωμα: σε κάθε thread για νέο μοντέλο Xiaomi, 8 στους δέκα θα πουν το ποίημα για τις πολλές κυκλοφορείς. Από αυτούς, 9 στους δέκα θα κράξουν για bugs και μη υποστήριξη. Και από αυτούς, 9 στους δέκα δεν έχουν αγοράσει ποτέ Xiaomi.

Δηλαδή θέλεις να μας πεις ότι όλα αυτά είναι υπερβολές και ψέματα? 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

18 ώρες πριν, apos είπε

Αξίωμα: σε κάθε thread για νέο μοντέλο Xiaomi, 8 στους δέκα θα πουν το ποίημα για τις πολλές κυκλοφορείς. Από αυτούς, 9 στους δέκα θα κράξουν για bugs και μη υποστήριξη. Και από αυτούς, 9 στους δέκα δεν έχουν αγοράσει ποτέ Xiaomi.

Δηλαδη πρεπει να εχεις αγορασει κινητο Xiaomi για να σχολιασεις κατι που συμβαινει? Εκτος αν εννοεις οτι αυτα που λεγονται δεν ισχυουν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

18 ώρες πριν, apos είπε

Αξίωμα: σε κάθε thread για νέο μοντέλο Xiaomi, 8 στους δέκα θα πουν το ποίημα για τις πολλές κυκλοφορείς. Από αυτούς, 9 στους δέκα θα κράξουν για bugs και μη υποστήριξη. Και από αυτούς, 9 στους δέκα δεν έχουν αγοράσει ποτέ Xiaomi.

Βάλε και τον ένα που είναι μέτοχος και θα πεταχτεί να πει τα δικά του.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...