Προς το περιεχόμενο

F&U FL32202S 32" Τηλεόραση LED [ΔΕΝ]


kostasxiaomi

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Πρώτη φορά συνδραμω στο "προσφορές" μπας και ψάχνει κάποιος κάτι τέτοιο για κανα εξοχικό οπως εγώ... 

https://www.kotsovolos.gr/sound-vision/televisions/led-lcd/182298-f-u-fl32202s-32

Είδα ξεκινάνε απο 149 οι 32αρες...

Εαν έκανα κάτι λάθος η δημοσίευση στα σκουπίδια παρακαλώ 😊

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μια χαρα ειναι καλει καλο downscaling απο Fhd σε HD.

προσωπικά την αγορασα για το δορυφορικό δέκτη και για την αναπαραγωγή και εγγραφη σε στικακι για τα παιδικα που δεν εχει η κ..λ..Σαμσυνγκ των 699 ευρω που πηρα το χειμωνα.

Αυτή ειναι σμαρτ και οχι η Σαμσυνγκ,

και παιζει και dts sound.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το λιγότερο που πρέπει να διαθέτει μια τηλεόραση στις μέρες μας είναι Full HD ανάλυση και να είναι Smart.

Αυτή δεν έχει τίποτα από τα παραπάνω, ούτε στον παππού μου δε θα την πρότεινα.

  • Like 1
  • Confused 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

19 λεπτά πριν, spy94 είπε

φυσικά, δεν νοείται παππούς χωρίς smart tv, iphone , smartwatch κλπ...

Ο 70χρονος θείος μου παντως που για κάποιους θα ήταν παππους(δεν είναι όλοι οι παππούδες 85+), θέλει netflix και YouTube. Όταν έρχονται στο σπίτι σου και βλέπουν πόσες επιλογές έχουν με ντοκιμαντέρ όλων των ειδών, μετά τους χαλάει να βλέπουν Greek Trash TV. 

  • Like 1
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 λεπτά πριν, Jake07 είπε

Ο 70χρονος θείος μου παντως που για κάποιους θα ήταν παππους(δεν είναι όλοι οι παππούδες 85+), θέλει netflix και YouTube. Όταν έρχονται στο σπίτι σου και βλέπουν πόσες επιλογές έχουν με ντοκιμαντέρ όλων των ειδών, μετά τους χαλάει να βλέπουν Greek Trash TV. 

ας παρει τοτε την 60αρα oled  και μια συνδεση vdsl 200 στα 2000 και ας αφησει αυτη στα 100 ευρω για αυτους που ξερουν τι αγοραζουν.

  • Like 1
  • Confused 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η συγκεκριμένη "προσφορά" πάντως, αφορά μόνο σε κατάστημα κι όχι αποστολή. Και αφορά μόνο σε ένα κατάστημα, αυτό της Αλεξανδρούπολης.

Μήπως, λέω μήπως, είναι τίποτα εκθεσιακή; Κωτσόβολος είναι αυτός.

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το ότι ένας θείος σου η  δύο γνωστοί σου ή και 10 χιλιαδες στους 1 μυριο "παππούδες" θέλουν σμαρτ tv προφανώς δεν λεει κάτι, ούτε είναι αξιο αναφοράς για να μη θεωρηθεί προσφορα η συγκεκριμένη tv. Αν έχει να προτείνεις σμαρτ στα ίδια χρήματα κάντο, γιατί τότε ναι έχει αξία.Μιλάμε για εντελώς budget κατηγόρια οπότε οι παραχωρήσεις είναι δεδομένες.

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, Aias είπε

ας παρει τοτε την 60αρα oled  και μια συνδεση vdsl 200 στα 2000 και ας αφησει αυτη στα 100 ευρω για αυτους που ξερουν τι αγοραζουν.

Ειρωνεία, μπράβο με ταπωσες.. 

1 ώρα πριν, spy94 είπε

το ότι ένας θείος σου η  δύο γνωστοί σου ή και 10 χιλιαδες στους 1 μυριο "παππούδες" θέλουν σμαρτ tv προφανώς δεν λεει κάτι, ούτε είναι αξιο αναφοράς για να μη θεωρηθεί προσφορα η συγκεκριμένη tv. Αν έχει να προτείνεις σμαρτ στα ίδια χρήματα κάντο, γιατί τότε ναι έχει αξία.Μιλάμε για εντελώς budget κατηγόρια οπότε οι παραχωρήσεις είναι δεδομένες.

 

Δε μιλάς για τους 10000 παππούδες στο μυριο αλλά θεωρείς ότι αξίζει να πετάξει κάποιος 100 ευρώ για HD non smart στα πρόθυρα του 2022.. Οκ.. Η χαρά του κάθε ξεστοκαρισματος.. Προχωρήστε άφοβα. 

Επίσης δεν έχω καταλάβει γτ μετα από τόσα περιστατικά του κωτσοβολου με το πιο πρόσφατο του realme κινητού που είχε "προσφορά" ένα εκθεσιακό, συνεχίζουμε να του χαρίζουμε κλικς. Αυτά από εμένα. Δε χρειάζεται να αναφέρω ότι σε περαιτέρω ειρωνικά σχόλια δε θα απαντήσω, μπορώ να χαλάσω τον χρόνο μου καλύτερα. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όχι φίλε μου δεν πετάει κάποιος 100€ για την συγκεκριμένη τηλεόραση. Πετάει αυτός που θα πάρει 170 πχ την αντίστοιχη σμαρτ που δεν θα χρησιμοποιηθει αυτή η δυνατότητα ποτέ.

 

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παππούς δεν είμαι ,μπορώ να πω εκτός και αν περάσε η μπογιά μου, αλλά δεν θα έλεγα ,όχι να την βάλω στο γραφείο "να παίζει" κανένα κανάλι , αντί για την χοντρή που έχω τώρα με αποκωδικοποιητή.... (ας πω εγώ).

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, Axelq είπε

Το λιγότερο που πρέπει να διαθέτει μια τηλεόραση στις μέρες μας είναι Full HD ανάλυση και να είναι Smart.

Αυτή δεν έχει τίποτα από τα παραπάνω, ούτε στον παππού μου δε θα την πρότεινα.

Το smart της samsung ειναι μονο το νετφιξ και το γιουτιουμπ.

Η συγκεκριμένη 32αρα απο την απόσταση που την βλέπεις καλα δείχνει.

Στο γραφειο εχω 1440 28 ιντσες και βλεπω απο τους μισο μετρο.

Αυτη τη βλεπω απο τα 2, 2.5μ .

Τη σαμσουνγκ απο τα 3μ και είναι 4κ.

προσωπικά δεν βλεπω διαφορά στην αναλυση.

Η f-u αλλαζει πιο γρήγορα τα κανάλια και παιζει οτι βίντεο υπάρχει.

Ακομα και αυτα που δεν υποστηρίζει η Σαμσυνγκ.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...