Προς το περιεχόμενο

Νεο PC γυρω στα 1000€+ χωρις οθονη για editing, gaming,..


MasterX

Προτεινόμενες αναρτήσεις

1 λεπτό πριν, Herald είπε

Επειδή πήγα από O11 dynamic (με τερματισμένα τα fans), καμία επαφή με το Fractal Torrent που έχω τώρα. Πολύ καλύτερο το torrent σε θερμοκρασίες

Δεν το συζητάμε, κατά τη γνώμη μου το Torrent είναι το καλύτερο κουτί για CPU cooling και το Enthoo Pro 2 το καλύτερο κουτί για GPU cooling .

Όμως δεν αισθάνομαι άνετα να προτείνω στον κόσμο πελώρια κουτιά που χρειάζεσαι σχεδόν 300 ευρώ για να τα αγοράσεις και να τα εξοπλίσεις...

Μπορεί να είναι τα κορυφαία και εγώ αυτά να αγοράζω αλλά μπορείς να τα πεις VFM; To Lian Li Lancool II Mesh Performance έχει κάτω από 100 ευρώ και μόλις το πάρεις είναι έτοιμο για χρήση.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 61
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

1 ώρα πριν, elpenor είπε

Δεν το συζητάμε, κατά τη γνώμη μου το Torrent είναι το καλύτερο κουτί για CPU cooling και το Enthoo Pro 2 το καλύτερο κουτί για GPU cooling .

Όμως δεν αισθάνομαι άνετα να προτείνω στον κόσμο πελώρια κουτιά που χρειάζεσαι σχεδόν 300 ευρώ για να τα αγοράσεις και να τα εξοπλίσεις...

Μπορεί να είναι τα κορυφαία και εγώ αυτά να αγοράζω αλλά μπορείς να τα πεις VFM; To Lian Li Lancool II Mesh Performance έχει κάτω από 100 ευρώ και μόλις το πάρεις είναι έτοιμο για χρήση.

Εννοειται μαμαει το lancool 2, μεταξυ αυτου και του fractal ειμουνα και δυσκολευτηκα να αποφασισω. Κυριως λόγω 3090 πηγα στο torrent γιατι ειναι τεράστια και θα έπνιγε το lancool

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...