Προς το περιεχόμενο

Αδυναμία πρόσβασης σε Facebook, Messenger και Instagram [Ενημέρωση]


polemikos

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 338
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

ρε τέλειο είναι που δεν δουλεύει

μακάρι να μην δούλευε ούτε το youtube/twitch/trovo (αυτό πηγαίνει σε κάποιους "streamers" που τους έχω άχτι με το GTA V / FIVE M)

αλλά το κακό είναι ότι ποιος ακούει την κοπέλα μου και την μάνα μου (είναι πολύ επώδυνο...) πιστέψτε με

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 λεπτά πριν, nickmanak είπε

Θα τα παιξε κανας κλιματισμος σε server room και θα λαμπαδιασαν μερικά φετάκια!  :P

πείτε μου που είναι τα datacenters να βοηθήσω εγώ τα κλιματιστικά να ξεκουραστούν (βγάζοντας από την πρίζα) μήπως καούν ολοκληρωτικά οι σέρβερς και ησυχάσουμε...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Την τελευταία ώρα χωρίς Facebook αισθάνομαι πιο ασφαλής, απελευθερωμένος και ανεξάρτητος, περνάω καλύτερα στην πραγματική ζωή και δεν μου λείπει καθόλου! Δεν μπορείτε να φανταστείτε ποσό καλύτερο ειναι αυτό το 60λεπτό μου!  Τέρμα τα τσεκιν και τα ποσταρισματα! Ειμαι καλά. Πιστεύω θα βρω και σχέση πλεον. Μακάρι να σας συμβαίνει το ίδιο, ένας ρουφιάνος ειναι το φασεμπουκ και τίποτα παραπάνω.  Επόμενος στόχος για πλήρη ανωνυμία και ασφάλεια: να μεταβώ σε λίνουξ και να απεξαρτοποιηθώ πλήρως απο την Micro$oft !

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, Federer είπε

Επόμενος στόχος για πλήρη ανωνυμία και ασφάλεια: να μεταβώ σε λίνουξ και να απεξαρτοποιηθώ πλήρως απο την Micro$oft !

Μπα κατσε στα XP μια χαρα ειναι

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...