Προς το περιεχόμενο

μεταβαση απο 7 σε 10 η 11


smoke0man2

Προτεινόμενες αναρτήσεις

καλησπερα θα ηθελα να μαθω εαν ξερετε

εαν υπαρχει η επιλογη για free upgrade απο windows 7  σε 10 η 11

εαν ακομα γινεται...μπορειτε να μου πειτε πως ? ευχαριστω πολυ 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, 1ns0mn1a είπε

Δοκίμασε...

 


https://download.microsoft.com/download/3/0/1/301147e7-e3d3-467e-a9eb-003a72840887/Windows10Upgrade9252.exe

 

εαν κανω καθαρη εγκατασταση σε windows 10 θα  δεχθει το κλειδι του windows 7 που εχω?

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

28 λεπτά πριν, smoke0man2 είπε

εαν κανω καθαρη εγκατασταση σε windows 10 θα  δεχθει το κλειδι του windows 7 που εχω?

 

τότε...

Activating Windows 10 (Version 1511 or higher) using a Windows 7, Windows 8, or Windows 8.1 product key

During the free upgrade, you can use a valid Windows 7, Windows 8, or Windows 8.1 product key to activate Windows 10(Version 1511 or higher). 

The following types of product keys are supported:
Product keys included in the packaging or the Certificate of Authenticity (COA) attached to your PC that came installed with Windows.
Product keys included in the confirmation email you received after buying Windows from an online retailer.
Product keys included in the box the Windows DVD came in.
Product keys you bought using Windows Anytime Upgrade or Get Genuine Windows.
If you bought a Windows 8.1 Pro Pack product key, you can use it to activate Windows 10 Pro.

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Εγω που εχω κλειδι κανονικο win7 αλλα i5 cpu τριτης γενιας και δεν υποστηριζεται η μητρικη; Υπαρχει κανας τροπος; Που να το εκανε κ κανεις.

Επεξ/σία από Zerg13
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
1 ώρα πριν, Zerg13 είπε

Εγω που εχω κλειδι κανονικο win7 αλλα i5 cpu τριτης γενιας και δεν υποστηριζεται η μητρικη; Υπαρχει κανας τροπος; Που να το εκανε κ κανεις.

εσυ σε ποια θελεις να πας ? σε 10 η 11?  η διαδικασια αλλαζει Εβαλα 11ρια σε socket 775

Επεξ/σία από hp8
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

14 λεπτά πριν, Zerg13 είπε

παιζουν ολες απο τα 10?

παίζουν Αλλα τα 11 αν δεν έχεις στο υλικό σου κάποια στάνταρ δεν μπαίνουν Θελουν  ψιλοπαρεμβασεις Δες από εδώ και πίσω 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

23 λεπτά πριν, hp8 είπε

παίζουν Αλλα τα 11 αν δεν έχεις στο υλικό σου κάποια στάνταρ δεν μπαίνουν Θελουν  ψιλοπαρεμβασεις Δες από εδώ και πίσω 

 

60 σελιδες ειναι αυτο.  Εχουμε καπου την διαδικασια;

το secure boot ασφαλεια δεν ειναι; Δεν θα μας χακαρουν τον πατο; :) 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

15 λεπτά πριν, Zerg13 είπε

 Εχουμε καπου την διαδικασια;

το secure boot ασφαλεια δεν ειναι; Δεν θα μας χακαρουν τον πατο;

Όποιος φοβάται πέφτει και κοιμάται :) Αν η microsoft ήθελε να σφραγίσει την εγκατάσταση των windows 11 δεν  θα άφηνε αυτές τις  παρεμβάσεις   Έβαλε ορια για να έχεις και καλά ασφάλεια ενω οι ιοι μαμανε τα windows και για να  πωλούνται νεα pc και  να ανακυκλωνουν   τα παλιά και να ρέει το χρήμα  Εγώ έκανα το παρακατω  οταν στο boot εμφάνισε τη πρώτη εικόνα πατησα shift+F10  και εκανα   2. Bypass Secure Boot and TPM 2.0 Check by Editing Registry

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 9/10/2021 στις 3:29 ΜΜ, hp8 είπε

Όποιος φοβάται πέφτει και κοιμάται :) Αν η microsoft ήθελε να σφραγίσει την εγκατάσταση των windows 11 δεν  θα άφηνε αυτές τις  παρεμβάσεις   Έβαλε ορια για να έχεις και καλά ασφάλεια ενω οι ιοι μαμανε τα windows και για να  πωλούνται νεα pc και  να ανακυκλωνουν   τα παλιά και να ρέει το χρήμα 

Ανα πασα στιγμη στο κανει με update  αν θελει.Mολις δει ότι σου αρέσουν ,πεσουν οι πωλησεις νεων υπολογιστων κλπ , όλοι στο κολπο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 9/10/2021 στις 3:00 ΜΜ, Zerg13 είπε

60 σελιδες ειναι αυτο.  Εχουμε καπου την διαδικασια;

το secure boot ασφαλεια δεν ειναι; Δεν θα μας χακαρουν τον πατο; :) 

Η καλύτερη λύση 

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...