Προς το περιεχόμενο

Apple: Επίσημα στις 18 Οκτωβρίου η παρουσίαση των νέων MacBook Pro


Hal9000

Προτεινόμενες αναρτήσεις

20 ώρες πριν, andreas1gr είπε

 

16:9 - 16:10 και χαζομάρες… αν θέλεις να κάνεις δουλειά η οθόνη 3:2 είναι μονόδρομος!

913422104_.png.39aeff05c427f2a9ccbed28fed44cc2d.png

Ανάλογα τη δουλειά.. Αν εννοείς κείμενο οκ, αν κάνεις επεξεργασία φωτογραφιών ή βίντεο το 16:10 βολεύει περισσότερο (βέβαια ιδανικά σε μεγαλύτερη εξωτερική οθόνη)..

17 ώρες πριν, MetroStar είπε

Ντροπή σε αυτά τα λεφτά εν έτη 2021 να μην είναι στάνταρ τα 32GB RAM. Μετά από 7 χρόνια με Mac έστησα φέτος desktop με Linux (+ Windows άμα λάχει) και ησύχασα.

Σε όλα βέβαια τα ultrabooks τα 8gb είναι το στανταρ.. και με αυτά το m1 MacBook Pro δουλεύει άψογα lightroom και photoshop μαζί ή Davinci Resolve.. χρησιμοποιεί βέβαια αρκετή swap memory, αλλά δεν καταλαβαίνεις κάτι σαν χρήστης..

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 ώρες πριν, civilarac είπε

Ποτέ υπολογίζουμε να τα δουμε στην αγορά?

 

και εμένα με ενδιαφέρει αυτό.. επειδή έχω πρόγραμμα ΕΣΠΑ που πρέπει να κάνω την αγορά μέχρι 31/12/2021.. μήπως το σώσω με καμια προπαραγγελία.. γνωρίζει κανείς το διάστημα που ξεκινούν συνήθως οι προπαραγγελίες μετά από το event; 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

9 λεπτά πριν, dilatedjunkie είπε

και εμένα με ενδιαφέρει αυτό.. επειδή έχω πρόγραμμα ΕΣΠΑ που πρέπει να κάνω την αγορά μέχρι 31/12/2021.. μήπως το σώσω με καμια προπαραγγελία.. γνωρίζει κανείς το διάστημα που ξεκινούν συνήθως οι προπαραγγελίες μετά από το event; 

 τι προγραμμα ΕΣΠΑ εχεις για τι ειδους επιχειρηση ??

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8 ώρες πριν, civilarac είπε

Ποτέ υπολογίζουμε να τα δουμε στην αγορά?

 

Υπολογίζω τέλη Νοέμβρη με αρχές Δεκέμβρη (αν οι πρώτες αποστολές γίνουν στην Αμερική, Παρασκευή 22/10/21)

1 ώρα πριν, dilatedjunkie είπε

ψηφιακή αναβάθμιση για δικηγόρους

Δεν έχει λήξει αυτό;

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

21 ώρες πριν, brx είπε

Υπολογίζω τέλη Νοέμβρη με αρχές Δεκέμβρη (αν οι πρώτες αποστολές γίνουν στην Αμερική, Παρασκευή 22/10/21)

Δεν έχει λήξει αυτό;

έχει λήξει εδώ και καιρό.. απλά τέλη Σεπτέμβρη άρχισε η έγκριση των αιτήσεων και ακόμα δεν έχουν οι εγκριθεί πολλές. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...