Προς το περιεχόμενο

Cosmote ή Nova ?


Προτεινόμενες αναρτήσεις

 

Cosmote

Nova

Ιντερνετ

50/αρι

100/αρι

Τηλεφωνήματα προς σταθερά

Απεριόριστα

Απεριόριστα

Τηλεφωνήματα προς κινητά

120 λεπτά

Απεριόριστα

Εξτρα

1000 λεπτά προς κάθε κινητό της οικογενειας

2 μηνες δωρεάν

Διάρκεια

24/μηνη

24/μηνη

 

Τι μου προτείνετε να διαλλεξω; Η τιμη είναι ιδια 29,90€ ανά μήνα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ευχαριστω για τις απαντησεις σας. τελικα τσαμπα σας απασχολησα. Πήγα στην Vodafone με 

Ιντερνετ

50/αρι

Τηλεφωνήματα προς σταθερά

Απεριόριστα

 

Τηλεφωνήματα προς κινητά

360 λεπτά

Διάρκεια

24/μηνη

 

και τελικη τιμη 21,35 € με το ΦΠΑ, δωρεαν εγκατασταση, δωρεαν μεταφορά και δωρεαν ρουτερ.

Ελπιζω να μην το μετανιωσω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, alfeios είπε

Ευχαριστω για τις απαντησεις σας. τελικα τσαμπα σας απασχολησα. Πήγα στην Vodafone με 

Ιντερνετ

50/αρι

Τηλεφωνήματα προς σταθερά

Απεριόριστα

 

Τηλεφωνήματα προς κινητά

360 λεπτά

Διάρκεια

24/μηνη

 

και τελικη τιμη 21,35 € με το ΦΠΑ, δωρεαν εγκατασταση, δωρεαν μεταφορά και δωρεαν ρουτερ.

Ελπιζω να μην το μετανιωσω

Πώς πήρες αυτή την τιμή; Προσφορά για να ανανεώσεις σου έκαναν;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

24 λεπτά πριν, kallair είπε

Πώς πήρες αυτή την τιμή; Προσφορά για να ανανεώσεις σου έκαναν;

Στην Cosmote ήμουν. Κάποιος πωλητής της Vodafone επικοινώνησε μαζί μου και μου έκανε πρόταση

17 λεπτά πριν, Nabuko είπε

-Cosmote ή Nova?

-Nova

-Nova

-Ευχαριστώ, τελικά διάλεξα Vodafone

😅

Ε δεν ήσαν δεσμευτικές οι γνώμες σας . 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

11 λεπτά πριν, alfeios είπε

Στην Cosmote ήμουν. Κάποιος πωλητής της Vodafone επικοινώνησε μαζί μου και μου έκανε πρόταση

Ε δεν ήσαν δεσμευτικές οι γνώμες σας . 

Εγώ είμαι ήδη voda με 24αρα και το ίδιο πακέτο μου το δίνουν γύρω στα 24-25. Τρώνε συνέχεια άκυρο 😅

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

16 λεπτά πριν, Nabuko είπε

Εγώ είμαι ήδη voda με 24αρα και το ίδιο πακέτο μου το δίνουν γύρω στα 24-25. Τρώνε συνέχεια άκυρο 😅

 

IMG_20211024_224226.jpg

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπερα παιδια

Ζητησα προσφορα απο vodafone και μου ειπαν τηλεφωνικα ακριβως την ιδια στα 21.35 ολο το σχετικο πακετο.

Τους ειπα να το προχωρησουμε και μου στειλαν με email το συμβολαιο να υπογραψω μονο που πανω δεν γραφει πουθενα 21.35 ουτε για δωρεαν τελη ενεργοποιησης και εξοπλισμου κτλ Τα εχει αυτα τα 2 χρεωσιμα με την τιμη τους σαν επιδοτηση. 100 ευρω περιπου.

Τιμη παγιου γραφει 26.50 την τιμη της ιστοσελιδας.

Φιλε alfeios στο συμβολαιο που υπογραψες τι τιμες ειχε πανω το παγιο?

Βαλαν ονομαστικη τιμη του πακετου που εχει στο site στα 26.50.Το θεμα ειναι πως θα ειμαι μελοντικα καλυμενος εγω οτι συμφωνησα 21.35 και οχι 26.50? Συν για τα υπολοιπα τα δωρεαν.

Τους εστειλα να μου το διορθωσουν και να μου στειλουν αυτο που συμφωνησαμε να υπογραψω.Δεν ξερω μπορει να εγινε και λαθος.Περιμενω μεθαυριο απαντηση τους.

Αν τυχον μου πουν οτι δεν το αλλαζουν να υπογραψω η οχι? Μηπως χρειαζετε η ονομαστικη τιμη και η εκπτωση ειναι σαν bonus εκπτωση δεν ξερω.Αλλα πως θα ειμαι καλυμενος απ την αλλη?

Ευχαριστω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 λεπτά πριν, Akis_StevieRay είπε

Καλησπερα παιδια

Ζητησα προσφορα απο vodafone και μου ειπαν τηλεφωνικα ακριβως την ιδια στα 21.35 ολο το σχετικο πακετο.

Τους ειπα να το προχωρησουμε και μου στειλαν με email το συμβολαιο να υπογραψω μονο που πανω δεν γραφει πουθενα 21.35 ουτε για δωρεαν τελη ενεργοποιησης και εξοπλισμου κτλ Τα εχει αυτα τα 2 χρεωσιμα με την τιμη τους σαν επιδοτηση. 100 ευρω περιπου.

Τιμη παγιου γραφει 26.50 την τιμη της ιστοσελιδας.

Φιλε alfeios στο συμβολαιο που υπογραψες τι τιμες ειχε πανω το παγιο?

Βαλαν ονομαστικη τιμη του πακετου που εχει στο site στα 26.50.Το θεμα ειναι πως θα ειμαι μελοντικα καλυμενος εγω οτι συμφωνησα 21.35 και οχι 26.50? Συν για τα υπολοιπα τα δωρεαν.

Τους εστειλα να μου το διορθωσουν και να μου στειλουν αυτο που συμφωνησαμε να υπογραψω.Δεν ξερω μπορει να εγινε και λαθος.Περιμενω μεθαυριο απαντηση τους.

Αν τυχον μου πουν οτι δεν το αλλαζουν να υπογραψω η οχι? Μηπως χρειαζετε η ονομαστικη τιμη και η εκπτωση ειναι σαν bonus εκπτωση δεν ξερω.Αλλα πως θα ειμαι καλυμενος απ την αλλη?

Ευχαριστω

Ναι είχε τιμή 26,50 στην πρώτη σελίδα. Και ξεχωριστή σελίδα με τις παροχές και τιμή 21,35. Επικοινώνησα μαζί τους και με διαβεβαίωσαν ότι ισχύει η τιμή προσφοράς 21,35 που είναι προσκολλημένη στη σύμβαση και τίθεται κι εκεί υπογραφή

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Σε ευχαριστω φιλε μου για την απαντηση.

Η ξεχωριστη σελιδα που ειχε και εγραφε τις παροχες ηταν αυτη στην φωτο που εβαλες ποιο πανω?

Δεν μου στειλαν αυτην την σελιδα εμενα, μονο σκετο το συμβολαιο που γραφει 26.50 και τις χρεωσεις για τελη ενεργοποιησης και του εξοπλισμου κτλ.

Απο οσα μου στειλαν πουθενα δεν γραφει 21.35 και τα υπολοιπα δωρεαν αλλα μου ειπαν οτι ισχυουν κανονικα οι εκπτωσεις και τα δωρεαν τελη κτλ. Απλα δεν τα εχω γραπτως εκει ειναι το θεμα.

Οκ θα περιμενω μεθαυριο να δω τι θα μου πουν και θα ενημερωσω. Δεν ξερω αν θα το υπογραψω ομως. Θα δειξει.

Αν καποιος εχει παρομοιο θεμα αν θελει ας ενημερωσει να επιμεινω να μου τα γραψουν στο συμβολαιο η οχι?

Ευχαριστω

Επεξ/σία από Akis_StevieRay
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 ώρες πριν, Akis_StevieRay είπε

Σε ευχαριστω φιλε μου για την απαντηση.

Η ξεχωριστη σελιδα που ειχε και εγραφε τις παροχες ηταν αυτη στην φωτο που εβαλες ποιο πανω?

Δεν μου στειλαν αυτην την σελιδα εμενα, μονο σκετο το συμβολαιο που γραφει 26.50 και τις χρεωσεις για τελη ενεργοποιησης και του εξοπλισμου κτλ.

Απο οσα μου στειλαν πουθενα δεν γραφει 21.35 και τα υπολοιπα δωρεαν αλλα μου ειπαν οτι ισχυουν κανονικα οι εκπτωσεις και τα δωρεαν τελη κτλ. Απλα δεν τα εχω γραπτως εκει ειναι το θεμα.

Οκ θα περιμενω μεθαυριο να δω τι θα μου πουν και θα ενημερωσω. Δεν ξερω αν θα το υπογραψω ομως. Θα δειξει.

Αν καποιος εχει παρομοιο θεμα αν θελει ας ενημερωσει να επιμεινω να μου τα γραψουν στο συμβολαιο η οχι?

Ευχαριστω

Ναι. Αυτή τη σελίδα εννοώ. Η πρώτη έγραφε με πολύ μικρά γράμματα 26,50 € και στο τηλέφωνο μου είπαν ότι επειδή είναι ειδική προσφορά για μικρό χρονικό διάστημα δεν το γράφει εκεί το 21,35 αλλά σε ειδικούς όρους που υπογράφω. Αν με κοροϊδεύουν θα δείξει

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Επικοινωνησα μαζι τους με διαβεβαιωσαν οτι οσα μου ειπαν προφορικα ισχυουν κανονικα. Απλα μου ειπαν οτι ειναι επιπλεον (για λιγες μερες) εκπτωση της κανονικης που δινουν η οποια δεν αναγραφεται στο συμβολαιο. Τα δωρεαν τελη και εξοπλισμος ισχυουν κανονικα σε μορφη επιδοτησης μου ειπαν επισης. Δεν θα προχωρησω την αιτηση ομως τελικα. Για διαφορους λογους με τους οποιους διαφωνω.

Σε ευχαριστω φιλε μου για τις απαντησεις.

Επεξ/σία από Akis_StevieRay
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, Akis_StevieRay είπε

Επικοινωνησα μαζι τους με διαβεβαιωσαν οτι οσα μου ειπαν προφορικα ισχυουν κανονικα. Απλα μου ειπαν οτι ειναι επιπλεον (για λιγες μερες) εκπτωση της κανονικης που δινουν η οποια δεν αναγραφεται στο συμβολαιο. Τα δωρεαν τελη και εξοπλισμος ισχυουν κανονικα σε μορφη επιδοτησης μου ειπαν επισης. Δεν θα προχωρησω την αιτηση ομως τελικα. Για διαφορους λογους με τους οποιους διαφωνω.

Σε ευχαριστω φιλε μου για τις απαντησεις.

Αν θέλεις μας γράφεις εδώ τους ενδιασμους σου. Ίσως βοηθήσεις κάποιους

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...