Προς το περιεχόμενο

[ΔΩΡΕΑΝ] 6 μήνες (5 devices) Bitdefender Total Security 2021


Dionisakos4

Προτεινόμενες αναρτήσεις

1 ώρα πριν, Guerriero4 είπε

Παιδιά προσοχή, έχει χαλάσει το bitdefender, έχει αρχίσει περίεργες τακτικές.

1. Αν έχεις malwarebytes, σε αναγκάζει να το απεγκαταστήσεις, ακόμα και την δωρεάν έκδοση που δεν τρέχει συνέχεια.

2. Προωθεί πολύ έντονα το VPN που σου πασάρει και όταν το κάνεις uninstall, μετά από κάποιες ημέρες το κάνει εγκατάσταση ξανά χωρίς να ζητήσει έγκριση!
Δεν ξέρω τι λέτε αλλά αυτό το λέμε malware στο χωριό μου όχι antivirus!

Έχω άδεια αλλά μόλις λήξει ψάχνω για κανένα της προκοπής, γιατί τώρα που τα άρχισε αυτά, δεν την εμπιστεύομαι σαν εταιρεία.

 

Μόνο με το malwarebytes γίνετε δουλειά; Ρωτάω γιατί εγώ το έχω μόνο του μαζί με windows defender.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, CaMp3on είπε

Μόνο με το malwarebytes γίνετε δουλειά; Ρωτάω γιατί εγώ το έχω μόνο του μαζί με windows defender.

Όχι, σε καμία περίπτωση. Το malwarebytes είναι συμπληρωματικό για ότι δεν πιάνει το antivirus.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
1 ώρα πριν, andreas1gr είπε

Όταν με 10,5 ευρώ αγοράζεις Kaspersky Internet Security για 3 συσκευές και για 2 χρόνια, δεν κατάλαβα ποτέ αυτό το σκεπτικό…

Mόνο αν έχει κάποιος άκρατη τσιγκουνιά....!

από κανά G2A ?

Επεξ/σία από Dionisakos4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Εγώ που εδώ και μια 9ετια δεν έχω βάλει Anti-virus ρε παιδιά τι μπορεί να πάθω? Αλήθεια ρωταω, δεν ειρωνεύομαι. Laptop Turbo-X. Μια χαρά τρέχει ακόμα για αυτά που κάνω. Λίγο χάζεμα ίντερνετ, netflix, FM manager... 

Επεξ/σία από Jake07
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8 λεπτά πριν, Jake07 είπε

Εγώ που εδώ και μια 9ετια δεν έχω βάλει Anti-virus ρε παιδιά τι μπορεί να πάθω? Αλήθεια ρωταω, δεν ειρωνεύομαι. Laptop Turbo-X. Μια χαρά τρέχει ακόμα για αυτά που κάνω. Λίγο χάζεμα ίντερνετ, netflix, FM manager... 

Τι εκδοση Windows εχεις;

Αν εχεις τα 10αρια που εχουν ενσωματωμενο το Windows Defender δεν χρειαζεσαι κανενα Antivirus που να βαραινει το συστημα σου χωρις κανενα λογο

Το Windows Defender ειναι εξισου καλο με ολα τα αλλα και πολυ πιο ελαφρυ και δωρεαν ετσι κι αλλοιως

  • Like 1
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, makhs5 είπε

Τι εκδοση Windows εχεις;

Αν εχεις τα 10αρια που εχουν ενσωματωμενο το Windows Defender δεν χρειαζεσαι κανενα Antivirus που να βαραινει το συστημα σου χωρις κανενα λογο

Το Windows Defender ειναι εξισου καλο με ολα τα αλλα και πολυ πιο ελαφρυ και δωρεαν ετσι κι αλλοιως

Τα 10αρια είχα, τώρα έβαλα τα 11. Αν έκανα @#€@€ θα δείξει.. 😂😂

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, Jake07 είπε

Τα 10αρια είχα, τώρα έβαλα τα 11. Αν έκανα @#€@€ θα δείξει.. 😂😂

Οποτε μενεις ως εχει, εχουν τα 11αρια το Windows Defender που ειναι πολυ καλο ελαφρυτερο και εξισου καλο με ολες τις αλλες πληρωμενες εκδοσεις αλλων εταιριων, και δεν χρειαζεσαι κανενα αλλο να επιβαρυνει ασκοπα το συστημα σου.

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ε οχι και βαρυ το μπιτντιφεντερ.

Το βιπιεν του ειναι λιγο σπαστικο. Το κανεις να μην ξεκινα και δεν σε ξαναπρηζει. Κανενα αλλο θεμα. Δεν εχω βρει καλυτερο αντιβαιρους

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

17 ώρες πριν, andreas1gr είπε

Όταν με 10,5 ευρώ αγοράζεις Kaspersky Internet Security για 3 συσκευές και για 2 χρόνια, δεν κατάλαβα ποτέ αυτό το σκεπτικό…

Mόνο αν έχει κάποιος άκρατη τσιγκουνιά....!

Μια τέτοια προσφορά έχω και εγώ αλλά κανείς δεν εγγυάται ότι θα βρω κάτι αντίστοιχο όταν τελειώσει η συνδρομή μου . Αν ξέρεις πού πουλανε σε αυτή τη τιμη σφύρα 

Επίσης γενικά δεν είναι μόνο τα λεφτά είναι κ η διαδικασία γιατί από ότι θυμάμαι Kaspersky σε αυτή τη τιμη παίζει μόνο με vpn κ ψάξιμο , δεν είναι αυτή η Σταντάρ τιμη 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
23 ώρες πριν, Guerriero4 είπε

Παιδιά προσοχή, έχει χαλάσει το bitdefender, έχει αρχίσει περίεργες τακτικές.

1. Αν έχεις malwarebytes, σε αναγκάζει να το απεγκαταστήσεις, ακόμα και την δωρεάν έκδοση που δεν τρέχει συνέχεια.

2. Προωθεί πολύ έντονα το VPN που σου πασάρει και όταν το κάνεις uninstall, μετά από κάποιες ημέρες το κάνει εγκατάσταση ξανά χωρίς να ζητήσει έγκριση!
Δεν ξέρω τι λέτε αλλά αυτό το λέμε malware στο χωριό μου όχι antivirus!

Έχω άδεια αλλά μόλις λήξει ψάχνω για κανένα της προκοπής, γιατί τώρα που τα άρχισε αυτά, δεν την εμπιστεύομαι σαν εταιρεία.

 

1. Προσωπικά εμένα ποτέ δεν μου εμφάνισε πρόβλημα με το Malwarebytes. Και τα δύο τρέχουν ταυτόχρονα. Κάτι δεν κάνεις καλά στο set up. 
2. To κάνει εγκατάσταση όταν κάνει ενημέρωση το "bitdefender Agent" στην έκδοση του που είναι τέρμα χαζό.
Εμένα σταμάτησε (τώρα δεν ξέρω πόσο θα κρατήσει :P ) όταν έκανα delete (αφού το απεγκατέστησα) από το φάκελο bitdefender VNP.

Είναι κάτι το οποίο έχουν "υποσχεθεί" ότι θα διορθώσουν.

Επεξ/σία από Billator
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

11 ώρες πριν, Billator είπε

1. Προσωπικά εμένα ποτέ δεν μου εμφάνισε πρόβλημα με το Malwarebytes. Και τα δύο τρέχουν ταυτόχρονα. Κάτι δεν κάνεις καλά στο set up. 
2. To κάνει εγκατάσταση όταν κάνει ενημέρωση το "bitdefender Agent" στην έκδοση του που είναι τέρμα χαζό.
Εμένα σταμάτησε (τώρα δεν ξέρω πόσο θα κρατήσει :P ) όταν έκανα delete (αφού το απεγκατέστησα) από το φάκελο bitdefender VNP.

Είναι κάτι το οποίο έχουν "υποσχεθεί" ότι θα διορθώσουν.

1. Αν πας να κάνεις Update στη νέα έκδοση δεν σε αφήνει. Πρέπει να κάνεις απεγκατάσταση το malwarebytes, εγκατάσταση το bitdefender και επανεγκατάσταση το malwarebytes. Και σε εμένα μια χαρά λειτουργούν και τα δυο μαζί. Η τακτική τους να σε κάνουν να βγάλεις το malwarebytes είναι για τα μπάζα.

2. Τα έχουν κόψει αυτά, παλιά το έβγαζες απενεργοποιώντας το bitdefender vpn service. Από ότι είδα, η υπόσχεση ήταν πριν πάνω από χρόνο :S

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...