Προς το περιεχόμενο

[ΔΩΡΕΑΝ] 6 μήνες (5 devices) Bitdefender Total Security 2021


Dionisakos4

Προτεινόμενες αναρτήσεις

40 λεπτά πριν, DrFreeman είπε

Το δοκίμασε κανείς; Λογικά πρέπει να είναι η τελευταία έκδοση σε προωθητική για 180 ημέρες.

Ναι, ουσιαστικά σε μεταφέρει σε γερμανική σελίδα της Bitdefender που σου δίνει 180 ημέρες δώρο. Ισχύει και για πελάτες που έχουν ήδη λογαριασμό (όπως εγώ).

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είσαι παικτούρα TS.

Από το link του @xristosp59 μπήκα. Έκανα σύνδεση με τους κωδικούς που είχα από τότε που είχαν δώσει δώρο ένα έτος και όλα κομπλέ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μια ερωτηση οποιος ξερει: Σε ηδη υπαρχουσα συνδρομη, επεκτεινει το χρονο χρησης?Στη δικη μου, δε φαινεται να προσθετει καποιο εξτρα χρονο παντως!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά προσοχή, έχει χαλάσει το bitdefender, έχει αρχίσει περίεργες τακτικές.

1. Αν έχεις malwarebytes, σε αναγκάζει να το απεγκαταστήσεις, ακόμα και την δωρεάν έκδοση που δεν τρέχει συνέχεια.

2. Προωθεί πολύ έντονα το VPN που σου πασάρει και όταν το κάνεις uninstall, μετά από κάποιες ημέρες το κάνει εγκατάσταση ξανά χωρίς να ζητήσει έγκριση!
Δεν ξέρω τι λέτε αλλά αυτό το λέμε malware στο χωριό μου όχι antivirus!

Έχω άδεια αλλά μόλις λήξει ψάχνω για κανένα της προκοπής, γιατί τώρα που τα άρχισε αυτά, δεν την εμπιστεύομαι σαν εταιρεία.

 

  • Like 4
  • Thanks 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

56 λεπτά πριν, txcellas είπε

Για 1 εξάμηνο τη βγάλαμε καθαρή.

Όταν με 10,5 ευρώ αγοράζεις Kaspersky Internet Security για 3 συσκευές και για 2 χρόνια, δεν κατάλαβα ποτέ αυτό το σκεπτικό…

Mόνο αν έχει κάποιος άκρατη τσιγκουνιά....!

  • Like 5
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

22 λεπτά πριν, andreas1gr είπε

Όταν με 10,5 ευρώ αγοράζεις Kaspersky Internet Security για 3 συσκευές και για 2 χρόνια, δεν κατάλαβα ποτέ αυτό το σκεπτικό…

Mόνο αν έχει κάποιος άκρατη τσιγκουνιά....!

Εχεις μηπως λινκ για αυτο που αναφερεις;

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

40 minutes ago, Guerriero4 said:

Παιδιά προσοχή, έχει χαλάσει το bitdefender, έχει αρχίσει περίεργες τακτικές.

1. Αν έχεις malwarebytes, σε αναγκάζει να το απεγκαταστήσεις, ακόμα και την δωρεάν έκδοση που δεν τρέχει συνέχεια.

2. Προωθεί πολύ έντονα το VPN που σου πασάρει και όταν το κάνεις uninstall, μετά από κάποιες ημέρες το κάνει εγκατάσταση ξανά χωρίς να ζητήσει έγκριση!
Δεν ξέρω τι λέτε αλλά αυτό το λέμε malware στο χωριό μου όχι antivirus!

Έχω άδεια αλλά μόλις λήξει ψάχνω για κανένα της προκοπής, γιατί τώρα που τα άρχισε αυτά, δεν την εμπιστεύομαι σαν εταιρεία.

 

Δε με βλέπω να φεύγω από το NOD με τίποτα...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

51 λεπτά πριν, andreas1gr είπε

Όταν με 10,5 ευρώ αγοράζεις Kaspersky Internet Security για 3 συσκευές και για 2 χρόνια, δεν κατάλαβα ποτέ αυτό το σκεπτικό…

Mόνο αν έχει κάποιος άκρατη τσιγκουνιά....!

Kaspersky Internet Security???????

Oχι ευχαριστω, επιλεγω το τσαμπε και εσυ πληρωσε το Kaspersky με το 1,75 (10,5/3 συσκευες/ 2 χρονια) το χρονο μιας και εισαι απλας....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...