Προς το περιεχόμενο

iphone 13 pro max προπαραγγελιες πλαισιο


Pwpwpw

Προτεινόμενες αναρτήσεις

3 ώρες πριν, bioentre είπε

Στο εμφανίζει  το serial number στο https://checkcoverage.apple.com/gr/el/

ως επιβεβαιωμένη αγορά για να ισχύει η 1 έτος διεθνής εγγύηση της Apple?

Δεν αγόρασα iphone συγκεκριμένα αλλά Samsung,το οποίο τσέκαρα αν ήταν Ευρωπαική συσκευή σε ανάλογο site και ήταν κανονικά. Πιο πολύ το ανέφερα για να τονίσω στον συμφορουμίτη ότι έχουν κανονικά φυσικό κατάστημα να πάει ο ίδιος από εκει να τσεκάρει τα πάντα αν φοβάται,δεν τους ξέρω τους συγκεκριμένους 1 φορά έχω πάρει μόνο.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εχουμε καταντήσει στοιχηματική πλατφόρμα εδώ μέσα, λέω γω. Θα γίνει lock το thread λόγω έλλειψης άδειας. Καλημέρα σε όλους τους αγανακτισμένους/νες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εστειλα παλι προ ολιγου στο chat και ευγενεστατα ρωτησα αν υπαρχει νεοτερο. Μου ειπαν θα με καλεσουν οποτε αν μαθω κατι περισσοτερο θα ενημερωσω. Καλημερα αγανακτισμενοι συμφορουμιτες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πως γίνεται να το έχω αγοράσει εδώ και αρκετές μέρες και κάποιοι να περιμένουν ακόμα προ-παραγγελίες από τον Οκτώβριο ??

μήπως είναι θέμα τιμής η παράδοση ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 λεπτά πριν, makis269 είπε

πως γίνεται να το έχω αγοράσει εδώ και αρκετές μέρες και κάποιοι να περιμένουν ακόμα προ-παραγγελίες από τον Οκτώβριο ??

μήπως είναι θέμα τιμής η παράδοση ?

Το ότι είναι θέμα τιμής ή απουσίας αυτής από το Πλια(ι)τσικο, είναι το μόνο σίγουρο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλημέρα, δεύτερη μέρα σερι που παίρνω, έχουν συνέχεια μικρές παραλαβες κλασσικά θα εξυπηρετήθουμε όλοι που παραγγείλαμε μέσα στον Οκτώβρη μέχρι τις γιορτές,αυτή την κασέτα ακούω 2 βδομάδες τώρα 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλημέρα με πηραν απο το πλαισιο εχω το προ μαξ 128 silver απο 12/10. Το θέμα ειναι οτι εγω δεν το άκουσα το πρωι. Τους πηρα τωρα τηλέφωνο με σύνδεσε σε ενα αλλο τμημα μου λεει εκει δεν βλεπω καμια παραγγελία στο ονομα σας... της λεω τον κωδικό και μου λεει μισο λεπτο. Εντωμεταξύ μου κανει είχατε δώσει λαθος αριθμό και το σήκωσε μια κυρία. Βεβαια το τηλ που μου ειπε ειχε ενα λαθος ψηφίο ομως απο την στιγμη που εγω εδωσα λαθος πως με πηραν τα σαινια το πρωί;

Εν κατακλείδι αναμένω να με καλέσει... ελπίζω να μου πουν οτι ειναι εδω.    

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, Terse είπε

Καλημέρα με πηραν απο το πλαισιο εχω το προ μαξ 128 silver απο 12/10. Το θέμα ειναι οτι εγω δεν το άκουσα το πρωι. Τους πηρα τωρα τηλέφωνο με σύνδεσε σε ενα αλλο τμημα μου λεει εκει δεν βλεπω καμια παραγγελία στο ονομα σας... της λεω τον κωδικό και μου λεει μισο λεπτο. Εντωμεταξύ μου κανει είχατε δώσει λαθος αριθμό και το σήκωσε μια κυρία. Βεβαια το τηλ που μου ειπε ειχε ενα λαθος ψηφίο ομως απο την στιγμη που εγω εδωσα λαθος πως με πηραν τα σαινια το πρωί;

Εν κατακλείδι αναμένω να με καλέσει... ελπίζω να μου πουν οτι ειναι εδω.    

Αυτό με τα λάθος ψηφία και τους λάθους αριθμούς δεν το κατάλαβα μπορείς να το εξηγήσεις λίγο;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 λεπτά πριν, Pwpwpw είπε

Αυτό με τα λάθος ψηφία και τους λάθους αριθμούς δεν το κατάλαβα μπορείς να το εξηγήσεις λίγο;

Η τελευταία που μίλησα μου λέει είχατε δώσει λάθος αριθμό  και το σήκωσε μια κυρια. Μονη της μου το ειπε δεν ξερω γιατι.

Της ειπα αυτο ακριβώς.

Γεια σας εχω μια παραγγελία απο τοτε. Μου λεει κατευθείαν δεν βλεπω κατι στο ονομα σας. Της λεω τον κωδικό με βαζει σε αναμονή 10 δευτέρα και οταν το σηκώνει μου λεει αυτο με τον λάθος αριθμό. Οτι και καλα μαλλον με πήραν και δεν με έβρισκαν;  Ακομα δεν με εχει παρει κανενας... οπως χτες που θα με έπαιρνε ο υπεύθυνος του τμήματος που ασχολείται με τα iphone.   

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, Terse είπε

Η τελευταία που μίλησα μου λέει είχατε δώσει λάθος αριθμό  και το σήκωσε μια κυρια. Μονη της μου το ειπε δεν ξερω γιατι.

Της ειπα αυτο ακριβώς.

Γεια σας εχω μια παραγγελία απο τοτε. Μου λεει κατευθείαν δεν βλεπω κατι στο ονομα σας. Της λεω τον κωδικό με βαζει σε αναμονή 10 δευτέρα και οταν το σηκώνει μου λεει αυτο με τον λάθος αριθμό. Οτι και καλα μαλλον με πήραν και δεν με έβρισκαν;  Ακομα δεν με εχει παρει κανενας... οπως χτες που θα με έπαιρνε ο υπεύθυνος του τμήματος που ασχολείται με τα iphone.   

Ελπιζω μόνο να μην σε παίρνανε για να σου στείλουνε την συσκευή και εφόσον δεν το σήκωσες να πήγε η συσκευή στον επόμενο. 
Πάντως εγω που περιμένω ακριβώς την ίδια συσκευή με εσένα με μια μέρα αργότερα  παραγγελία, ούτε με πήρανε ούτε έχω την παραμικρή ενημέρωση.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, Pwpwpw είπε

Ελπιζω μόνο να μην σε παίρνανε για να σου στείλουνε την συσκευή και εφόσον δεν το σήκωσες να πήγε η συσκευή στον επόμενο. 
Πάντως εγω που περιμένω ακριβώς την ίδια συσκευή με εσένα με μια μέρα αργότερα  παραγγελία, ούτε με πήρανε ούτε έχω την παραμικρή ενημέρωση.

Δεν νομιζω να εκαναν τέτοια μαλκια γιατι το εχω πληρώσει τι δια ολο.  

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 λεπτά πριν, Terse είπε

Δεν νομιζω να εκαναν τέτοια μαλκια γιατι το εχω πληρώσει τι δια ολο.  

Καλα αν το εχεις πληρωσει θα πρεπει να το στειλουν χωρις τηλεφωνο. Τι αλλη επιβεβαιωση θελουν δλδ; Στην κατασταση της παραγγελιας σου εχει αλλαξει κατι; Μηπως σε πηραν να σου πουν οτι το εστειλαν δλδ. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 λεπτά πριν, panmar02 είπε

Καλα αν το εχεις πληρωσει θα πρεπει να το στειλουν χωρις τηλεφωνο. Τι αλλη επιβεβαιωση θελουν δλδ; Στην κατασταση της παραγγελιας σου εχει αλλαξει κατι; Μηπως σε πηραν να σου πουν οτι το εστειλαν δλδ. 

 

Screenshot_20211209-132138_Chrome.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...